spać nie moge- za dużo nauki... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » spać nie moge- za dużo nauki...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: spać nie moge- za dużo nauki...

Ehh, ostatnio dużo się dzieje i chociaż czuje zmęczenie, to spać nie mogę. Nauka itd, jakieś rady lub inne? Bd wdzięczna..

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Magda225 (2015-03-19 11:40:33)

Odp: spać nie moge- za dużo nauki...

Też potrafiłam na studiach nie przespać 3 dni w trakcie sesji, ale potem zdarzało mi się spać nawet przez 20 godzin wink Dobra yerba i nocna nauka od razu staje się intensywniejsza!

3

Magda225 napisał/a:

Też potrafiłam na studiach nie przespać 3 dni w trakcie sesji, ale potem zdarzało mi się spać nawet przez 20 godzin wink Dobra yerba i nocna nauka od razu staje się intensywniejsza!

Wiesz, ja tak spie, kiedy jestem skrajnie zmęczona....
A teraz z wymieklam, bo dni kobiece, ...z tym mam szczególny kłopot, kiedy dochodzi stres i inne czynniki- mieszanka wybuchowa, co z e właśnie stało. E em jedno, jeśli chce przez żyć, nie mogę dzisiaj jeść... Myslalam, ze cos wraz w n pomoże, nie c z tego a bez sensu przespac cały dzień na sił e....

4 Ostatnio edytowany przez cslady (2015-03-19 12:31:37)

Nie dodawaj kolejnych tematów o niczym (np. ten ostatni w dziale "Miłość"), bo moderacja Cię zbanuje. Przeczytaj sobie regulamin forum. A co do bólu brzuchu, to idź do lekarza, jeśli nie możesz przez niego spać. Ja co miesiąc robię sobie zastrzyki z ketonalu, bo nie chcę się truć tabletkami, a one i tak są mało skuteczne. Bez sensu się męczyć. Naukę też można dobrze rozplanować, nawet jeśli jest jej dużo. Wtedy można się mniej stresować, gdy ze wszystkim jest się do przodu. A co studiujesz?

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

5

cslady napisał/a:

Nie dodawaj kolejnych tematów o niczym (np. ten ostatni w dziale "Miłość"), bo moderacja Cię zbanuje. Przeczytaj sobie regulamin forum. A co do bólu brzuchu, to idź do lekarza, jeśli nie możesz przez niego spać. Ja co miesiąc robię sobie zastrzyki z ketonalu, bo nie chcę się truć tabletkami, a one i tak są mało skuteczne. Bez sensu się męczyć. Naukę też można dobrze rozplanować, nawet jeśli jest jej dużo. Wtedy można się mniej stresować, gdy ze wszystkim jest się do przodu. A co studiujesz?

Ojej,
Zimny prysznic....
Wiesz, dzięki za dobra rade wink
Dzisiaj jestem bez tabletek, wiec nie ruszał się z domu...
Życie studiuje wink ... Ale idzie nieźle, bo myślę juz w innym języku..
Dodaje nowe tematy, bo osobiście mnie interesują i chcevpogadac smile miałam mieć Neta na mieszkaniu i nici ... Ale mniejsza, kawa, i książki smile
Zamiast tabletek brak jedzenie dzisiaj, myślę ze stres i inne zrobiły swoje stad tak fatalnie się czuje, no ale pierwsze koty za ploty- jutro będzie lepiej i ...speed of sounds... big_smile
A póki co, poumieram sobie cichutko...

6 Ostatnio edytowany przez cslady (2015-03-19 13:16:45)

Regulamin forum http://www.netkobiety.pl/t4298.html

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

7

cslady napisał/a:

Regulamin forum http://www.netkobiety.pl/t4298.html

Ehh..
Dzięki smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » spać nie moge- za dużo nauki...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021