w cieniu przyjaciolki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez kathleen09 (2015-02-28 10:25:43)

Temat: w cieniu przyjaciolki

Mam przyjaciolke, od wielu, wielu lat. Taka prawdziwa i od serca. Wiemy o sobie chyba wszystko.
Jest tylko jeden maly problem... przy niej czuje sie taka malutka, nieciekawa i nudna... Moze ona nie jest dusza towarzysta, ale jest bardzo bezposrednia i otwarta co powoduje ze ludzie tez sa na nia otwarci. I tym sposobem ostatnio doszlo do przykrej dla mnie sytuacji. Bylysmy w klubie, spodobl mi sie chlopak, i ona w dobrej wierze postanowilaze mi "pomoze". Skonczylo sie tak, ze on z nia rozmawial, ja pytal jak ma na imie, skad jest, itd. Ja siedzialam obok i bylam smutnym tlem. Ona nie widzi problemu "bo co mialam zrobic?". Sama nie wiem, czy ja przesadzam... ale tak mysle ze gdybym byla na jej miejscu to bym sie w pewnym momencie usunela w cien, a nie pytala go czy ma dziewczyne, i kwitowala cytujac "mi by przeszkadzalo jakbys mial dziewczyne"...
Czy ja jestem nie wyrozumiala i przesadzam? Czy to tylko zazdrosc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: w cieniu przyjaciolki

no niestety zawsze jest tak, ze ktos jest ciekawszy,ladniejszy albo umie nawiazac kontakt.
nie ma co sie obrazac, ale po prostu nie podrywac przy kolezance chlopaka. a na drugi raz dowiedz sie gdzie mozesz go spotkac sama.
ot co.

'Netkobiety są kompasem w moim życiu'

"mam czas dla każdego absurdu"

3

Przykro to pisac, lecz kobieca przyjazn czesto konczy sie tam, gdzie pojawiaja sie mezczyzni. Przyjaciolka nie powinna kontynuowac rozmowy z nim, tylko Was sobie przedstawic i pokierowac rozmowe tak, bys i Ty mogla sie udzielac. Niestety w kazdej z nas gleboko tkwi rywalizacja o atrakcyjnosc i wzgledy mezczyzn, lecz tylko niektore potrafia nad tym zapanowac.

Na przyszlosc - nie pros jej o pomoc w kontaktach z facetami, bo zawsze bedzie chciala wypasc lepiej od Ciebie - przykre to, lecz tak jestesmy skonstruowane od poczatkow dziejow, a Twoja kumpela nie bardzo nad tym panuje.

Poczytaj o sposobach na podniesienie pewnosci siebie. Postaraj sie czasem przelamac i brac przyklad z przyjaciolki w kwestii nawiazywania kontaktow. Pracuj nad samoocena!

4

"Ona w dobrej wierze postanowiła, ze mi pomoże"...hmmm a może trochę z tą dobrą wiarą w "pomoc" przyjaciólki przesadziłas? smile Wiesz, jezeli chłopak spodobał się i jej, to obawiam się, że dziewczęca przyjaźń odeszła na plan dalszy. Nie martw się, być może chłopak nie był na tyle jednak interesujący, by zachwiać Waszą kilkuletnią przyjaźnią.

5

całe zycie mam taki problem jak Ty, jestem w cieniu swojej koleżanki, bo jest bardziej towarzyska ode mnie. Po prostu musisz zacząć doceniac siebie i wyjśc temu troche na przeciw smile

6

To nic przyjemnego widzieć jak Twoja kumpela odbija Ci faceta, który Ci się podoba. Prawdziwa przyjaciółka, która chciałaby naprawdę pomóc to zapoznałaby Cię z tym facetem. Rada dla Ciebie bądzi pewna siebie, otwórz się na innych i doceń siebie, bo jak Ty się będziesz czuła ze sobą dobrze i się zaakceptujesz to faceci będą Cię zauważać i zagadają, a naprawdę widać od razu na pierwszy rzut oka jaką jesteś osobą. Także życzę powodzenia wink

7

kathleen09 do pewnych rzeczy trzeba po prostu dorosnąć. Nie wiem ile masz lat, ale strzelam, że mniej niż 20 wink Dzisiaj kiedy myślę o mojej przyjaźni w wieku nastoletnim, krótko przed "dorosłością" lub i po niej, to ....wiele rzeczy bym zmieniła smile Strasznie tą moją przyjaciółkę wykorzystywałam big_smile
No ale dojrzałam, zmądrzałam i bardzo ją doceniam  smile

Chyba dobrze będzie, jeśli poszukasz wartości w sobie smile Bo jesteś osobą, która ma wartość sama w sobie, dokładnie taka, jaka jest smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018