Obiad weselny - wstyd? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Obiad weselny - wstyd?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Obiad weselny - wstyd?

Czasami jestem gościem weselnym. Ta rola jest dla mnie na ogół krępująca i kłopotliwa.
Raz - mało kasy.
Dwa - facet- brak - nie umiem na siłę.

kiedyś byłam u koleżaneczki na takim niby obiedzie ślubnym/.

Było to normalne wesele tyle że na luzie i krótkie- tak do 1.00 w nocy. ona zapłaciła chyba stówkę od osoby. jedzenia było i tak beznadziejnie dużo.
Wzięła dj za 8 stówek. było pięknie, luźno i nikt się nie umęczył.
W czym to gorsze niż całonocna mordęga?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Obiad weselny - wstyd?

a kto mówi że to gorsze? jak tak chciała widocznie jej sie tak podobało.
My nie chcieliśmy wesela zaprosiliśmy na skromny obiad, potem była zimna płyta i ciepły posiłek na wieczór. Wszystko skończyło sie chyba koło 20-21 jak dobrze pamietam i oboje jestesmy zadowoleni z tego dnia. Goście to byli nasi najbliżsi.

nie wiem dlaczego niektórzy sądzą że skromne wesele czy poczęstunek jest czyms gorszym od tandetnej zabawy z napitymi jak bąki wujkami.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

3

Zgadzam się z Malinowym_Elfem. Ja jestem wielką zwolenniczką skromniejszych imprez, które mogą być równie eleganckie i niezapomniane, za to nie kosztują majątku i nie są tak męczące - przed i w trakcie - jak duże wesela.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Każdy powinien robić takie wesele jak mu odpowiada. Jeden chce skromnie, drugi z wilką pompą...

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

5

Obiad weselny - żaden wstyd.

Sama bym tak chciala - skromnie i najbliżsi ale cóż facet ma dużą rodzine ta "najbliższa" .

Kiedyś marzyło mi sie wielkie weselicho ale marzenia sie pozmieniały i teraz sobie inaczej wyobrazam wesele.

6

Wstyd to dla mnie patrzeć co ludzie powiedzą albo zadłużać się na lata, gdyby nie było mnie stać i od ust sobie odejmować, byle się pokazać. Ślub taki jak nam pasuje i wesele bądź jego brak to żaden wstyd. Sama nie robiłam, chociaż mogłam, bo zwyczajnie nie lubię i nie przyszło mi do głowy pytac kogokolwiek o opinię. Gdyby ktoś uznał, ze "nie przyjdzie, bo taki ślub to wstyd" to niech nie przychodzi, zrobiłby mi tylko przysługę smile

7

Ja tez uważam ze każdy powinien robić taką imprezę na jaką ma ochotę i na jaką Go stać. Nie ma co pokazywać się na siłę a potem 5 lat spłacać kredyt. Lepiej zrobić elegancki obiad i potem spać spokojnie.

8

może tak wolała, albo nie miała tyle kasy, żeby zrobić całonocną imprezę.

9

Zgadzam się z poprzednikami, każdy planuje takie wesele na jakie go stać. Czy małe czy duże to i tak będzie pięknie bo ziści się nasze marzenie o wspólnym życiu z ukochaną/ukochanym:)

10

Lepszy obiad niż wesele na kredyt.

11

znajomi też robią weselny obiad, jeśli zależny im na wąskim i najbliższym gronie to dobre rozwiązanie.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Obiad weselny - wstyd?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018