Obiad weselny - wstyd? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Obiad weselny - wstyd?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Obiad weselny - wstyd?

Czasami jestem gościem weselnym. Ta rola jest dla mnie na ogół krępująca i kłopotliwa.
Raz - mało kasy.
Dwa - facet- brak - nie umiem na siłę.

kiedyś byłam u koleżaneczki na takim niby obiedzie ślubnym/.

Było to normalne wesele tyle że na luzie i krótkie- tak do 1.00 w nocy. ona zapłaciła chyba stówkę od osoby. jedzenia było i tak beznadziejnie dużo.
Wzięła dj za 8 stówek. było pięknie, luźno i nikt się nie umęczył.
W czym to gorsze niż całonocna mordęga?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Obiad weselny - wstyd?

a kto mówi że to gorsze? jak tak chciała widocznie jej sie tak podobało.
My nie chcieliśmy wesela zaprosiliśmy na skromny obiad, potem była zimna płyta i ciepły posiłek na wieczór. Wszystko skończyło sie chyba koło 20-21 jak dobrze pamietam i oboje jestesmy zadowoleni z tego dnia. Goście to byli nasi najbliżsi.

nie wiem dlaczego niektórzy sądzą że skromne wesele czy poczęstunek jest czyms gorszym od tandetnej zabawy z napitymi jak bąki wujkami.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

3

Zgadzam się z Malinowym_Elfem. Ja jestem wielką zwolenniczką skromniejszych imprez, które mogą być równie eleganckie i niezapomniane, za to nie kosztują majątku i nie są tak męczące - przed i w trakcie - jak duże wesela.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z powodów technicznych właściwy zobaczysz w moim profilu wink]

4

Każdy powinien robić takie wesele jak mu odpowiada. Jeden chce skromnie, drugi z wilką pompą...

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

5

Obiad weselny - żaden wstyd.

Sama bym tak chciala - skromnie i najbliżsi ale cóż facet ma dużą rodzine ta "najbliższa" .

Kiedyś marzyło mi sie wielkie weselicho ale marzenia sie pozmieniały i teraz sobie inaczej wyobrazam wesele.

6

Wstyd to dla mnie patrzeć co ludzie powiedzą albo zadłużać się na lata, gdyby nie było mnie stać i od ust sobie odejmować, byle się pokazać. Ślub taki jak nam pasuje i wesele bądź jego brak to żaden wstyd. Sama nie robiłam, chociaż mogłam, bo zwyczajnie nie lubię i nie przyszło mi do głowy pytac kogokolwiek o opinię. Gdyby ktoś uznał, ze "nie przyjdzie, bo taki ślub to wstyd" to niech nie przychodzi, zrobiłby mi tylko przysługę smile

7

Ja tez uważam ze każdy powinien robić taką imprezę na jaką ma ochotę i na jaką Go stać. Nie ma co pokazywać się na siłę a potem 5 lat spłacać kredyt. Lepiej zrobić elegancki obiad i potem spać spokojnie.

8

może tak wolała, albo nie miała tyle kasy, żeby zrobić całonocną imprezę.

9

Zgadzam się z poprzednikami, każdy planuje takie wesele na jakie go stać. Czy małe czy duże to i tak będzie pięknie bo ziści się nasze marzenie o wspólnym życiu z ukochaną/ukochanym:)

10

Lepszy obiad niż wesele na kredyt.

11

znajomi też robią weselny obiad, jeśli zależny im na wąskim i najbliższym gronie to dobre rozwiązanie.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Obiad weselny - wstyd?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021