kobiety ktore odeszly od narkomanow alkoholikow tyranow - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kobiety ktore odeszly od narkomanow alkoholikow tyranow

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1

Temat: kobiety ktore odeszly od narkomanow alkoholikow tyranow

Sa moze tu kobiety ktorym udalo sie odejsc od takich typow ? Ile zajelo Wam pozbieranie sie po tym wszystkim ? Czy udalo Wam die stworzyc zwiazek normalny z innym mezczyzna ? Czy rozmyslacie jeszcze czasem o ex ? A moze jakies odeszly z dzieckiem i maja nowego partnera jaki on jest dla dziecka ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kobiety ktore odeszly od narkomanow alkoholikow tyranow

3 lata z tyranem psychicznym. W gre wchodzily manipulacje mna, zdrady *chyba z 8 kobiet naliczylam, rekoczyny, okradl mnie z pieniedzy, godnosci a na koniec zostawil 60 tys kredytu.  I uciekl. "szukaj wiatru w polu".

Podniosłam się, bo wyznaczyłam sobie cel. a celem bylo "odkuc sie finansowo".  Chwile pozniej poznalam wartosciowego czlowieka.

3

A on probowal sie jakos kontaktowac ? Ulozyl sobie zycie ? Myslisz ze zalowal ? Tesknisz czasem  czy nowy partner stal soe wazniejszy niz tamten zwiazek ?

4

m_jul napisał/a:

A on probowal sie jakos kontaktowac ? Ulozyl sobie zycie ? Myslisz ze zalowal ? Tesknisz czasem  czy nowy partner stal soe wazniejszy niz tamten zwiazek ?

Jestes uzalezniona od tyrana.

5

A jesli to uzaleznienoe jak zaczac zyc z mysla ze ma inna jak soboe z tym poradzic ?

6

m_jul napisał/a:

A jesli to uzaleznienoe jak zaczac zyc z mysla ze ma inna jak soboe z tym poradzic ?

Jeśli zazdrościsz innej, że narkoman, alkoholik i tyran znęca się teraz nad nią to powinnaś skorzystać z jakiejś profesjonalnej terapii. Chyba, ze rozstaliście się tydzień temu. Przedłużające się uczucie straty po zakończeniu patologicznego związku nie świadczy dobrze o stanie Twojej psychiki.

7

Bardziej boje sie ze dla niej bedzie idealny zmieni sie i wyjdzie ze to ja bylam ta najgorsza.

8

m_jul napisał/a:

Bardziej boje sie ze dla niej bedzie idealny zmieni sie i wyjdzie ze to ja bylam ta najgorsza.

Nie, nie zmieni się. O to możesz być spokojna.
A gdyby nawet im wyszło - to co z tego? Ważniejsze jest to, że WY nie umieliście stworzyć dobrego związku. Można to tłumaczyć dowolnie - nie pasowaliście do siebie. Czy inna będzie pasowała - jakie to ma znaczenie? TY nie możesz z nim być w udanym związku, inni ludzie mają inne cechy, inne predyspozycje - to naturalne, że tworzą inne związki.

9

Uspokoilas mnie dziekuje. Pamietam setki wyzwisk tysiace szarpanin i miliony klamstw. Ciagle chvialam znajsc zmiany w sobie chcialam byc inna gdy juz przy koncu szarpal przytulalam myslalam.ze to go zmieni nie reagowalam ale i to nic nie dalo.

10

Jak dawno się rozstaliście? Kto zakończył związek?

11

Miesiac temu ja zakonczylam on po roztaniu nie staral sie o kontakt

12

To jeszcze mało czasu minęło.
Jeśli zakończyłaś ten związek to znaczy, że miałaś powody. Powody, które uniemożliwiały Ci bycie z nim. Żałoba po zakończonym związku jest zawsze, jeśli były uczucia. A potem? Trzeba patrzeć przez pryzmat nowych możliwości, jakie masz przed sobą, bez wracania do tego "co by było gdyby". Bo nic by nie było. Na pewno nie rzuciłaś go po pierwszej kłótni. Nic się nie zmieniało, więc i nic by się nie zmieniło. Nie z Tobą. Trudno.
Jeśli zakończysz ten etap życia - masz duże szanse na stworzenie nowego, lepszego związku.

13

Jestem swiadoma ze w zwiazku strasznie cierpialam nie raz myslalam ze nie wytrzymam psychicznie te wyzwiska klamstwa brak wsparcia to wszystko  czulam sie samotna wiele razy probowalam odejsc ale on wtedy zawsze obiecywal a tym razem nie czy przestalo mu zalezec ? Mysle ze wcale nie przechodzil zaloby to znaczy ze nie kochal. Boje sie tego bolu zwiazanego z nowa partnerka w jego zyciu to jednak tyle lat razem .

14

Spróbuj popatrzeć na to tak, że TY już nie musisz znosić tych wszystkich okropnych rzeczy, które miały miejsce w waszym związku. Skoro cierpiałaś w związku to jego dalszy ciąg również byłby cierpieniem.
Zawsze się odzywał i obiecywał poprawę. Ale przecież nigdy tej obietnicy nie dotrzymał i wasz związek nadal był koszmarem.
Więc co za różnica czy mu przestało zależeć czy nie? Dla Ciebie skończył się koszmar, masz szanse na normalne życie.

15

A po jakim mniej wiecej czasie powinno byc lepiej powinnam sie podniesc i przestac myslec o jego zyciu ?

16

Witam to jest indywidualna sprawa każdego człowieka , jednym zajmuje to tydzień innym pięć lat , nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Twój plus jest taki ze masz dziecko przy sobie , a postaw się w roli odrzucanego .... będzie dobrze musisz wytrzymać , być może na dzień dzisiejszy to takie gadanie z mojej strony ....ale innej drogi nie ma ...

Będziesz, będziesz Big jeszcze triumfować...

17

Moja przyjaciółka była w takim związku z narkomanem i oprawcą pół roku. Za moją namową zakończyła ten związek który i tak był skazany na niepowodzenie, szantażował ją groził jej ale była twarda. 5 miesięcy minęło jak się uwolniła..

18

Kochani potrzebuje bardzo Waszej pomocy rady ! Mianowicie zobaczylam dzis go po dlugim czasie on wyglada jak wrak schudl strasznie wyglada naprawde zle ! Przez ostatni czas ciagle cpa . Wypieral sie ze on nic nie bierze a ja wiem w 100 % ze jest inaczej od zaufanej osoby /osob poza tym widac po nim strasznie. On oczywiscie ze nie ma problemu. Wypieral sie ze cos bral . Jej prosze powiedzcie co ja moge zrobic jak mu pomoc ? Powinnam byc teraz mimo wszystko przy nim ? To cos da ? Moje poswiecenie go z tego wyciagnie ?  Ja nie moge patrzec na jego stan ale tak sie boje  podczas tak krotkiego spotkania tyle "klamstw " mi sprzedal sam sie gubil w tym co mowil .

19

m_jul napisał/a:

Kochani potrzebuje bardzo Waszej pomocy rady ! Mianowicie zobaczylam dzis go po dlugim czasie on wyglada jak wrak schudl strasznie wyglada naprawde zle ! Przez ostatni czas ciagle cpa . Wypieral sie ze on nic nie bierze a ja wiem w 100 % ze jest inaczej od zaufanej osoby /osob poza tym widac po nim strasznie. On oczywiscie ze nie ma problemu. Wypieral sie ze cos bral . Jej prosze powiedzcie co ja moge zrobic jak mu pomoc ? Powinnam byc teraz mimo wszystko przy nim ? To cos da ? Moje poswiecenie go z tego wyciagnie ?  Ja nie moge patrzec na jego stan ale tak sie boje  podczas tak krotkiego spotkania tyle "klamstw " mi sprzedal sam sie gubil w tym co mowil .

Dziewczyno !Ty idz na terapie i sobie pomoz!To co o nim piszesz jest karygodne.jestes megauzaleziona od tego potwora.Chec ratowania...straszne!ratowania kogos,kto cie niszczy.Kogos,kto sie zywi twoja energia,kto cie oslabia.Ile jest jeszcze Ciebie w sobie samej?Zastanawialas sie kiedys nad tym?Na ile jeszcze jestes soba?Ty masz sie soba zajac,a nie swoim katem.Pzdr.

20

Wlasnie mysle ze juz nie ma mnie wcale w sobie . Czasem sama siebie nie poznaje zastanawiam sie gdzie jest dziewczyna z przed zwiazku ktora wszyscy wiecznie oceniali ze ciagle usmiechnieta ze gadula ze smieszka... Ja nie potrafie sie juz normalnie smiac. Normalnie rozmawiac.. A ten dzisiejszy widok mnie dobil . Zamykam oczy i widze go w tym stanie . A on taki szczesliwy w swoim zyciu.

21

m_jul napisał/a:

Wlasnie mysle ze juz nie ma mnie wcale w sobie . Czasem sama siebie nie poznaje zastanawiam sie gdzie jest dziewczyna z przed zwiazku ktora wszyscy wiecznie oceniali ze ciagle usmiechnieta ze gadula ze smieszka... Ja nie potrafie sie juz normalnie smiac. Normalnie rozmawiac.. A ten dzisiejszy widok mnie dobil . Zamykam oczy i widze go w tym stanie . A on taki szczesliwy w swoim zyciu.

Zajmij sie soba.Ty jestes najwazniejsza.Nie mysl o facecie,ktory jest dla ciebie trucizna.Pzdr.

22

m_jul napisał/a:

Może i jest szczęśliwy.
Robi co chce i nikt mu nie truje.
Nie jesteś w stanie żadnego uzależnionego człowieka wyciągnąć z nałogu, dopóki on sam tego nie zechce.
Możesz rzucać mu pod nogi tony poświęceń, zyliony pomocy. To wszystko na nic.
Mam wrażenie, że za wszelką cenę szukasz sobie pretekstu do kontaktu z nim i usprawiedliwienia dla powrotu do niego ....

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

23

Wlasnie wczoraj myslalam ze mam w sobie duzo sily ze nie chciala bym znowu w tym byc znowu cierpiec.  A dzis zastanawialam sie czy moze te momenty szczescia byly by dluzsze a z drugiej znow poczulam bol strach o niepewne jutro o wszystko i nie wiedzialam juz co dobre jest

24

To teraz sobie wyobraź, że są związki nie z momentami szczęścia - tylko po prostu zwyczajnie - szczęśliwe.
Takie w których jest pewne jutro.
I tak samo pewne jest, ze partner nie tyranizuje, nie maltretuje, nie krzywdzi.
I jeszcze wyobraź sobie, że mogłabys w takim związku być ...

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

25

Dziekuje i od dzisiaj zaczynam z taka mysla zyc ze i mnie spotka cos dobrego . Ze jego staczanie sie nie skonczy ale nie jest to moja wina .

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kobiety ktore odeszly od narkomanow alkoholikow tyranow

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018