Zostawilem dziewczyne ze wzgledu na przyjaciela. Teraz ona chce wrocic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawilem dziewczyne ze wzgledu na przyjaciela. Teraz ona chce wrocic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1 Ostatnio edytowany przez czaskaisz (2015-02-25 12:10:25)

Temat: Zostawilem dziewczyne ze wzgledu na przyjaciela. Teraz ona chce wrocic

Witam wszystkich jestem swiezy na forum i szukam jakies pomocy bo nie wiem co robic. Moze w skrocie przedstawie wam moja historie. Poznalem dziewczyne jakies 2 lata temu wszystko nam sie ukladalo bylo wspaniale zakochalem sie w niej jak ja tylko zobaczylem. Codziennie okazywalem jej milosc slodkie slowka,prezenty, kwiaty, ciagle spedzanie razem czasu, wspolne wypady na kolacje do kina wspolne planowanie przyszlosci itp. Niestety okazalo sie ze owa dziewczyna ma przyjaciela wink... oczywiscie na poczatku mi to nie przeszkadzalo dopiero z czasem jak zauwazylem ze ciagle ze soba pisza zaczelo mnie to dreczyc. Na poczatku tj. po 8 miesiacach razem poprosilem ja o zerwanie znajomosci, ona oczywiscie tego nie zrobila lecz zapewniala mnie ze z nim nie pisze i ja w to uwierzylem w koncu obietnica to obietnica. Do czasu az po kolejnych 3 miesiacach przyajciel wyznal jej milosc. Ona ciagle zapewniala mnie ze nic do niego nie czuje a te slowa traktuje obojetnie. Niestety ja potraktowalem to troszeczke inaczej i nakazalem jej zerwanie znajomosci. Rozstalismy sie na tydzien poniewaz powiedziala mi ze z niego nie zrezygnuje, lecz po tygodniu chciala do mnie wrocic i naprawic wszystko poniewaz tylko mnie kocha. Wrocilismy do siebie i bylo wspaniale wspolne wakacje itp. spedzalismy ze sb mnostwo czasu az do swiat w ktore powiedziala mi ze odnowila z nim znajomosc po 1 miesiacu tamtej obietnicy twierdzac ze stracila ona na waznosci poniewaz go spotkala na miescie... Wtedy dalem jej do wyboru albo ja albo on. Ona niestety powiedziala ze mozemy byc razem pod warunkiem ze go zaakceptuje... Po tym wszystkim zerwalem z nia calkowicie... Po 1,5 miesiaca napisala do mnie ponownie ze to bylo tylko zauroczenie i juz jej przeszlo bo to mnie kocha a nie jego... Ja teraz nie wiem co robic, podczas tych 1,5 miesiaca bawila sie na calego z przyajcielem wspolne imprezy, kolacje itp. Oczywiscie zapewniala mnie ze do niczego nie doszlo ale nie wiem czy moge jej wierzyc. Niestety ja mimo tego wszystkiego nie przestalem jej kochac, mimo tego ze tak bardzo mnie zranila. I tu nasuwa sie pytanie co zrobic. Ona chce do mnie wrocic ale tylko pod wyjatkiem ze zaakceptuje jej przyjazn z tym osobnikiem... POMOCY! (sorki za bledy itp. lecz pisalem wszystko na szybko)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawilem dziewczyne ze wzgledu na przyjaciela. Teraz ona chce wrocic

Kazda moja ex miala jakiegos takiego swojego przydupasa, doslownie kazda. W sumie zaden z nich sie jakos tam nie przystawial, z pewnoscia nie wyznawal milosci, jednak strasznie mnie irytowali. Ja jednak zazwyczaj mowilem wprost, ze chce poznac tego przydupasa i zazwyczaj okazywali sie to w porzadku goscie, tylko zaznaczam...zaden z nich sie nie przystawial do moich ex. Z poczatku zazwyczaj tez probowalem jakos uciac ten ich kontakt, pozniej mialem to gdzies i nawet z niektorymi wychodzilem na piwo, czy gdzies tam jak sie spotkalismy to normalnie pelen luz. Jednak w Twoim przypadku dalbym chyba do zrozumienia kobiecie ( skoro gosc do niej ewidentnie podbija ), ze albo konczy z nim ta relacje albo z toba, bo ja bym chyba takiego przypadku nie zaakceptował. Tylko znajac zycie, moze powiedziec ci ze urwala kontakt itd, a i tak bedzie dalej utrzymywala...

3

Wlasnie takich obietnic ze zerwaniem kontaktu bylo 3... i oczywsicie wszystkie byly zlamane wink dopiero doweidzialem sie jak z nia zerwalem calkowicie... Wyznala mi wtedy wszystko. Niestety prawda jest taka ze on do niej podbija caly czas a ona jest na tyle glupia ze mysli ze to jest przyjazn... nwm co zrobic ale na pewno nie mam zamiaru go poznac smile + jak padla taka propozycja zeby spotkac sie w 3 osoby to ona mi zaczela wmawiac ze to jest niepotrzebne itp. Ze przyjaciel nie bd mial ochoty ...

4

To pomimo tego co czujesz ja bym sprawe postawil bardzo jasno. Niby nie mozna nikogo zmuszac do wyboru, ale Ty sie bedziesz meczyl z tym, bedziesz ja pod tym katem pewnie kontrolowal itd...niepotrzebne filmy w glowie. Takie moje zdanie. Jezeli nie potrafi sie zdecydowac, to niech sobie bedzie z przydupasem. Wszystko idzie przebolec w razie czego, uwierz...A kręcące kobiety odnosnie takich tematow, to niestety nie jest fajna sprawa.

5 Ostatnio edytowany przez Aeryn (2015-02-25 13:14:23)

czaskaisz napisał/a:

Ona chce do mnie wrocic ale tylko pod wyjatkiem ze zaakceptuje jej przyjazn z tym osobnikiem...

Dla mnie to bardzo "śliska" przyjaźń, bo jej "przyjaciel" otwarcie wyznał, że oczekuje czegoś więcej, i już wiadomo, że będzie czekał na okazję, kiedy między Wami będzie gorzej. A jej to wcale a wcale nie przeszkadza! Myślę, że ona również coś do niego czuje, i jest to na tyle silne aby zrezygnowała z Ciebie na rzecz "przyjaciela".

Napisałeś: "Ona chce do mnie wrocic ale tylko pod wyjatkiem ze[...]".
Ty ją zostawiłeś, a ona prosi Cię o powrót stawiając Ci warunek?!
Coś jej się chyba pomyliło wink Na Twoim miejscu dałabym sobie spokój z takim bagienkiem.

Wyobraź to sobie jako dwa obrazki.
WTEDY: nie chciała zrezygnować z adoratora (nie ściemniajmy już dalej z tą "przyjaźnią"...)
TERAZ: nie chce zrezygnować z adoratora.
Znajdź choć jedną różnicę smile

Mym skromnym zdaniem dziewczyna jest niepoważna. Ja bym nie wytrzymał takiej sytuacji. Nie chciałbym być złym wróżbitą, ale pachnie mi tu prędzej czy później zdradą. Z mych doświadczeń wiem też, że raczej nie powinno się wierzyć w zapewnienia o tym, że w takim "międzyczasie" do niczego nie doszło - przykre, ale zbyt często tak jest. Alergicznie wręcz reaguję, jak słyszę o takich historiach. Zgadzam się z powyższymi opiniami -> przyjaciel, który wyznaje miłość, to NIE JEST PRZYJACIEL, tylko adorator. Twoja kobieta powinna mu dać jasny sygnał, że od niej na nic więcej niż przyjaźń nie może liczyć. Ja urwałbym kontakt gdybym znalazł się po drugiej stronie tej barykady. Nie wyobrażam sobie bowiem, żebym zmuszał moją kobietę do takiego dyskomfortu i niepewności w związku z "tylko przyjaciółką", która przy okazji mnie kocha... Ta adoracja twej dziewczynie najzwyczajniej w świecie niezmiernie schlebia. Fajnie jest mieć ciastko i zjeść ciastko, nie? wink Na marginesie - z tym przyjacielem, to ja bym sobie na Twoim miejscu na pewno porozmawiał. Kto wie, czego byś się dowiedział.

7

Taaaak, przyjaciel. Jest wyraźna różnica między prawdziwym przyjacielem a kimś, kto próbuje odbić osobę, z którą jesteśmy w związku. Mój były chłopak właśnie dlatego jest były, bo też zbyt wiele razy obiecywał postawić wyraźne granice osobie, która go uwodziła.

Jak ktoś wyżej napisał, fajnie jest mieć ciastko i zjeść ciastko. Zastanów się, czy chcesz być tak traktowany. Ja nie zamierzałam być niczyim kołem zapasowym.

Na koniec ostatnia kwestia:
jeśli musisz tłumaczyć swojej dziewczynie, jak być lojalną w związku, to znaczy, że pora zmienić dziewczynę.
Chcesz mieć taką żonę?

Naprawdę, czym innym jest bycie uprzejmym i niewinny flirt, ale jeśli ktoś podejmuje kroki w stronę obcej osoby i angażuje się uczuciowo, WRĘCZ WYBIERA KOGOŚ ZAMIAST NAS, trzeba uciekać!

Mówię Ci.

Poradzę sobie.

8

witaj.Uwazam,ze nie powinienes jej ufac-zawiodla Twoje zaufanie bezczelnie grajac na dwa fronty.Potem nagle przyszlo "olsnienie"ze jednak to Ciebie"kocha'.Dziewucha jest niuczciwa i chwiejna emocjonalnie.Nie wiem na ile ma swiadomosc,ze bawiac sie czyimis uczuciami (nim tez sie bawila) rani kogos.Pzdr.

9

Laski lubią jak placuchy za nimi ganiają. Zawsze jak mają gorszy dzień to taki podbije jej wartość, podniesie na duchu, a gdy już jest spoko to może go olać a on i tak będzie czekać. Ten Twój to wyjątkowy frajer skoro wyznał jej miłość big_smile poważnie, nie masz sie czym przejmować

problem się zaczyna, kiedy przez to cierpi Twoje zaufanie, a sam mówisz, że tak właśnie jest

w takiej sytuacji oznajmiasz, że sobie nie życzysz by trzymała biednego zakochanego chłopaczka na haczyku, ponieważ jest to egoistyczne zachowanie, którym Ciebie irytuje a jemu daje płonne nadzieje, a jeśli chce to niech sobie znajdzie przyjaciela, który akurat nie chce dobrać się do jej majtek

jak dalej będzie kręcić to nara, bezwzględnie :>

lubię poznawać nowe cycki

10

Kurcze czytam tak te wasze komentarze i powoli zaczynam rozumiec ze jestem tylko zabawka, traktuje mnie obojetnie... Szkoda ze przez tak dlugi czas bylem zaslepiony bezgraniczna miloscia do niej...

11

Szczerze? To ja nie wierzę, żeby kiedykolwiek zerwała z nim kontakt. Udawało jej się po prostu utrzymywać znajomość w tajemnicy przed Tobą. Nie wiem co czuje do niego Twoja ex, ale on ewidentnie czeka na nią.

Ja bym na twoim miejscu już takiej osobie zaufać nie umiała.

12

A ja nigdy nie rozumiałem, jak można drugiej osobie wybierać znajomych/przyjaciół. Ale bierzesz z dobrodziejstwem inwentarza albo daj sobie spokój.

13

Ja nie wybieralem jej znajomych smile tylko chodzilo mi o ta jedna osobe. Ktora wyznala jej milosc. Tak jak wyzej ktos napisal przyjazn konczy sie w takim momencie gdy jedna osoba wyznaje drugiej milosc... I wlasnie z tego powodu mi nie odpowiadalo to wszystko.

14

No wiem sam sobie odpowiedziałeś. Nie akceptujesz tego warunku, więc związku nie będzie.

15

czaskaisz napisał/a:

Ja nie wybieralem jej znajomych smile tylko chodzilo mi o ta jedna osobe. Ktora wyznala jej milosc. Tak jak wyzej ktos napisal przyjazn konczy sie w takim momencie gdy jedna osoba wyznaje drugiej milosc... I wlasnie z tego powodu mi nie odpowiadalo to wszystko.

Jest jeszcze druga opcja. Idz w miasto, rozkochaj w sobie jakąś niewiastę i zachowuj się w stosunku do swojej kobiety dokladnie tak samo jak ona w stosunku do Ciebie. Opowiadaj jej o nowej przyjaciolce, jak to wyznaje do ciebie uczucia ale ty nic do niej nie czujesz itd itd... Oczywiscie to zart, bo szkoda by bylo tej niewinnej niewiasty, jednak gdyby takie samo cos co ty otrzymujesz spotkala twoja kobiete, to pogonilaby cie po minucie. Taka prawda.

16

Najlepsze jest to ze dawniej tzn na poczatku naszego zwiazku potrafilem zrezygnowac ze wszystkich poniewaz o kazdego byla zazdrosna i kazdy jej nie pasowal. No ale czego nie robi sie dla milosci smile... a teraz jak o tym wspomne to mi mowi ze nie bylaby o nikogo zazdrosna itp . wink

17

W to ze nie bylaby zazdrosna nie wierz. Moja to samo ...zawsze byla zazdrosna i cokolwiek wspomnialem o jakiejkolwiek kolezance to zaraz widzialem doslownie eksplodujace 500kg trotylu w oczach. Nie robila jakis awantur czy cos, ale widac bylo po niej zazdrosc i to bardzo.  Tez za kazdym razm mowila, ze nie jest zazdrosna, ze to ja mialbym cos na sumieniu odstawiajac cos na boku itd..i co ?? i sama mnie zdradzila smile

Zazdrosnicy sa zazdrosni z tego powodu, ze obawiaja sie ze osoba o ktora jest zazdrosna odpier***i jej to samo co ona jest w stanie odpier***ć tej osobie. Mierzą innych swoją miarą. proste.

18

Nie przesadzajmy. Troszkę zazdrości nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Chorobliwa już jak najbardziej. To ciekawe ale mnie moja właśnie zdradziła w momencie kiedy była wręcz chorobliwie zazdrosna. Nawet kwiatów na wyborach miss wręczyć nie mogłem, chociaż je organizowałem:D

19 Ostatnio edytowany przez dantezg (2015-02-27 15:56:31)

No ja mowie o chorobliwej zazdrosci, a nie o normalnej. Moja jak mnie zdradzala, tez byla zazdrosna...do samego konca to okazywala. Chore. W takich wlasnie przypadkach mowie, ze zazdrosni mierza innych swoja maira.

20

A co inni o tym wszystkim sadza? Jakie jest wasze zdanie ?

21

Jeśli ten koleś nie zostanie wyeliminowany z waszego życia to nic z tego nie będzie, no chyba że go przygarniesz i też się z nim zaprzyjaźnisz;)
Może rzeczywiście poudawaj trochę że przestało cię to ruszać i pokaż jej że poznałeś nowych ludzi..czasem gdzieś wyskocz, coś od niechcenia opowiedz o jakiejś nowo poznanej dziewczynie, pokaż że skoro tak! to w zasadzie czemu nie masz mieć "przyjaciółek" - tylko tak subtelnie żeby się nie zorientowała. Wierz mi że nie będzie miała tyle czasu na "przyjaciela" bo zacznie główkować co jest grane......jedno, drugie ukłucie zazdrości i zobaczy jak to jest.....a nie bardzo badzie mogła mieć pretensje mając przyjaciela, prawda?:)
Jest ryzyko że wkurzona cię rzuci... albo to ją otrzeźwi na tyle że go odstawi...oczywiście pod warunkiem że przestaniesz z tymi "przyjaciółkami";)
Odbudowanie zaufania.........to już inna sprawa:)

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawilem dziewczyne ze wzgledu na przyjaciela. Teraz ona chce wrocic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018