Chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Co robić ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Co robić ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Co robić ?

Mój chłopak strasznie jest o mnie zazdrosny, powtarza,że jestem piękną kobietą i mogę mieć kazdego. Tylko on nie potrafi zrozumieć, że tylko go kocham i jest moją pierwszą miłością życia. Ciągle myśli że mogła bym go zdradzić, bez przerwy z tego powodu są kłótnie bo ciągle mu tłumacze, że tylko go kocham i nikt inny mnie nie obchodzi. Nie wiem co mam robić bo to wszystko kosztuje mnie tylu nerwów tyle nocy przepłakanych ale nie sądze żeby kiedykolwiek mi zaufał co do tej sprawy. Nie wiem dlaczego tak jest nigdy nie dałam mu żadnego powodu żeby mógł tak myśleć, czasami myślalam żeby zerwać kontakt z wszystkimi moimi znajomymi i być tylko do jego dyspozycji. Kocham go jak nikogo na tym świecie i jestem gotowa zrobić wszystko.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Co robić ?

Hej czy ty widzisz co. Piszesz??:O wow dziewczyno przeciez sama prowadzisz do tego by byc nie szczesliwa...w jego przypadku to choroba wspolczuje ci ze jestes z kims takim a wiem cos o takiej zazdrosci to jest okropne chces cierpiec to cierp na wlasne zyczenie...

FABIANEK 31.10.2014 MojE SZczesciE :-* :-* :-*

Zycie to dobry nauczyciel,ale troche duzo bierze za lekcje...

3

Odp: Chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Co robić ?

Kurcze...życie z kimś takim to męka, nawet piękne uczucie może przemienić w koszmar. Bardzo niedowartościowany Twój chłopak. Może jest coś w jego życiu u czym nie wiesz (np. poniżanie w dzieciństwie, lub zdrady w jego wcześniejszych związkach). Nie wierzę, że taka chorobliwa zazdrość bierze się z powietrza. Pomysł o zerwaniu znajomości dla faceta nie rozwiąże Twojego/Waszego problemu. To siedzi głęboko w głowie, może trzeba udać się do specjalisty ?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chłopak jest chorobliwie zazdrosny. Co robić ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018