czy bedzie wojna?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » czy bedzie wojna??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: czy bedzie wojna??

Witam wszystkich tych ktorzy chca wypowiedziec swoje zdanie na ten temat:-) :-) ciekawa jestem waszych wypowiedzi?czy bddzie wojna swiatowa?boicie sie?co myslicie o Rosji?wyobrazacie sobie wojne???

FABIANEK 31.10.2014 MojE SZczesciE :-* :-* :-*

Zycie to dobry nauczyciel,ale troche duzo bierze za lekcje...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy bedzie wojna??

Ja powiem tyle, za dużo telewizji. NIkt nie che wojny. Ludzie wiedzą jaka była II WŚ. Nikt nie chce powtórki. Nie nie boję się Rosji. A ty się boisz? Bo w razie czego to ja jako facet idę na front wojenny, a nie Ty. Więc kobiety mogą być bardziej spokojne. Z drugiej strony za co mam walczyć? Za to co tusk, zrobił i tacy jak on przez tyle lat z Polską? Czy walczyć za tradycje, rodzine przyjaciół, których prawie nie mam?

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

3 Ostatnio edytowany przez kobietka2015 (2015-02-16 10:12:37)

Ja czy sie boje?zycie po prostu co ma byc to bedzie nie uniknie sie pewnych sytuacji itd nie boje sie,ale wiadomo jak to czlowiek mysli o roznych opcjach tego swiata:-)teraz jeszcze lepsza mamy pania premier nie wiele sie rozni od tuska to przykre ze nie mialbys o co walczyc nawet o swoje zycie:-) :-)?

4 Ostatnio edytowany przez huanita (2015-02-16 21:30:32)

ja osobiście bardzo się boje ale to też przez te nagonkę w mediach,jak tak "straszą"  paraliżuje mnie lęk,dosłownie sztywnieje mi całe ciało   .... ale jeszcze bardziej boję się państwa islamskiego STRASZNIE się boję... ostatnio cierpię na ogromne stany lękowe myślę że w dużej mierze wywołane własnie tym co się dzieje na świecie:( chyba muszę iść do psychologa bo te lęki zaczynają źle wpływać na moje relacje z ludźmi  bo żyje w takim napięciu.

5

huanita napisał/a:

ja osobiście bardzo się boje ale to też przez te nagonkę w mediach,jak tak "straszą"  paraliżuje mnie lęk,dosłownie sztywnieje mi całe ciało   .... ale jeszcze bardziej boję się państwa islamskiego STRASZNIE się boję... ostatnio cierpię na ogromne stany lękowe myślę że w dużej mierze wywołane własnie tym co się dzieje na świecie:( chyba muszę iść do psychologa bo te lęki zaczynają źle wpływać na moje relacje z ludźmi  bo żyje w takim napięciu.

Rzeczywiscie to co sie dzieje na tym swiecie przechodzi ludzkie pojecie..psycholog jedynie przepisze ci jakies psychotropy i po sprawie a w mediach nadal bedzie huczec   ...

6

huanita napisał/a:

Polecam nie ogladac tego co sie dzieje, jeszcze czesto dramatyzuja przesadnie zeby temat sie lepiej sprzedal.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » czy bedzie wojna??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018