Blogi o medycynie naturalnej i nie tylko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Blogi o medycynie naturalnej i nie tylko

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Blogi o medycynie naturalnej i nie tylko

Hej wszystkim smile Interesuję się trochę medycyną niekonwencjonalną i chciałabym pogłębić swoją wiedzę, poczytać opinie innych osób. Znacie jakieś ciekawe blogi o naturalnym leczeniu, naturalnych kosmetykach, domowych sposobach (na wszystko big_smile), o ziołach (planuję założyć ogródek ziołowy w kuchni), zdrowej żywności itd.? Jak nie, to może polecacie jakieś książki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Blogi o medycynie naturalnej i nie tylko

Na blogi radzę uważać. Dużo nawiedzonych ludzi jest. Natura tak, ale niektórzy wręcz z tego religie robią. Żaden poważny naturalista nie każe np. rezygnować z leczenia konwencjonalnego. Poczytaj dr Górnicką, dr Różańskiego, czy Zbigniewa Przybylaka. To poważni ludzie, Różański to uznany naukowiec w dziedzinie ziół. Od blogów trzymałbym się z daleka. Za dużo szarlatanów i szamanów szkodzących ludziom. Jak zdobędziesz wiedzę to możesz takie blogi czytać bo będziesz sama w stanie odróżnić bzdury od faktów.
Na początek polecam stronę dr Różańskiego luskiewnik.ch. Różański to czynny naukowiec z dziedziny fitoterapii.

3

Wiem, że internet często kłamie, ale właśnie chciałabym poczytać o różnorodnych poglądach na medycynę niekonwencjonalną. Może ktoś akurat zna sprawdzone blogi, strony smile

Dzięki Martainn, już się zabieram do czytania smile

4

Nie lepiej kupić książki botaniczne o ziołach? Ja z takich korzystam.

5

Małpa69 napisał/a:

Nie lepiej kupić książki botaniczne o ziołach? Ja z takich korzystam.

Polecasz jakąś konkretnie?

6

Ja polecę "Apteka Natury" Jadwiga Górnicka. Autorka jest lekarką naturalistką.

A także książki Ireny Gumowskiej, ojca Klimuszko.

7

Aptekę natury również polecam. Sam posiadam. Dr Górnicka to mądra kobieta. W pierwszych zdaniach pisze, że absolutnie nie wolno odstawiać lecznictwa konwencjonalnego.

8

Chwilowo Wam nie powiem bo pożyczyłam je chyba rok temu i ciągle zapominam je zabrać tongue

Na pewno to stare książki więc może być ciężko je dostać, ale bardzo fajne, opisują skład, właściwości, wygląd i kiedy zbierać aby samemu sobie zrobić susz czy nalewkę.

Jak nie zapomnę, to Wam podam jak odzyskam smile

Zostawie sobie ten wątek otwarty żeby pamiętać.

9

Super, dziękuję big_smile

A nikt nie zna ciekawych stron internetowych, blogów?

10

jutrom napisał/a:

Super, dziękuję big_smile

A nikt nie zna ciekawych stron internetowych, blogów?

Ja znam kilka moim zdaniem dobrych z których czasem korzystam.
Wolno tu podawać?

11

Szczerze mówiąc to nie wiem. Ale chyba krzywdy nikomu tym nie wyrządzisz, a wręcz odwrotnie tongue

12

Zbanują  mnie za spamowanie i nieopłaconą reklamę pewnie.
Popatrz np.

Ziołowa Wyspa
Zdrowa dieta dla każdego.

Wystarczy tytuły wpisać w wyszukiwarkę i ukażą się.

13

i ja zerknę sobie na blogi, możesz też sprawdzić bioportal np. o zdrowym odżywianiu

14 Ostatnio edytowany przez fragma26 (2015-03-05 23:39:59)

Korzystam od pięciu lat z 'Niemedyczne forum zdrowia' , biosłone.pl. To najlepsze forum jakie kiedykolwiek spotkałam bo dzięki temu wyleczyłam synka z wielu dolegliwości i siebie również, choć jestem chora na dość rzadką chorobę to i tak jest dużo lepiej niż przed metodami z tego forum. Książki mogę polecić Józefa Sloneckiego pt'Zdrowie na własne życzenie ' cz.1 i 2 .

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Blogi o medycynie naturalnej i nie tylko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024