Kulki gejszy w ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Kulki gejszy w ciąży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kulki gejszy w ciąży

Na pewno nie jedna z was miała problemy z utrzymaniem moczu w ciąży. I niestety mnie też to dopadło. Stąd moje pytanie czy używanie kulek gejszy pomogło wam w czasie ciąży z nietrzymaniem moczu?? I w ogóle jakie kupić? Z jakiego materiału? Nie wiem czy też są różne rozmiary?? Może coś mi doradzicie. Z góry dziękuje:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kulki gejszy w ciąży

Najpierw to zapytaj się swojego lekarza prowadzacego ciążę czy możesz stosować kulki - to jego powinnaś pytać a nie opierać się na przypadkowych opiniach z netu. A jak już ci ginekolog powie, że możesz to wtedy się zastanawiaj jakie będą najlepsze...

3

spytam przy najbliżej wizycie. ale i tak chciałabym się dowiedzieć jakie są najlepsze?? bo jeśli nie teraz to na pewno po porodzie takie zakupie.

4

W miarę gładkie, dość ciężkie,  z silikonowym sznureczkiem a nie jakimś zwykłym by łatwo je było utrzymać w czystości.

Na przykład coś takiego:
http://gruper.pl/repository/images/1Grafika_ID2/201306/43993/43933tekst_3.jpg

5

szkola Ty zacznij ćwiczyć mieśnie kegla. Silne mięśnie przeciwdziałają popuszczaniu moczu. Jest to w pełni bezpieczne i nie ingeruje w organizm (w przeciwieństwie do kulek, które niestarannie czyszczone mogą przyczynić się do jakiegoś stanu zapalnego.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Kulki gejszy w ciąży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018