Stosunek przerywany, miesiączka się spóźnia - ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Stosunek przerywany, miesiączka się spóźnia - ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez karolina19941994 (2015-02-04 17:46:40)

Temat: Stosunek przerywany, miesiączka się spóźnia - ciąża?

POMOCY !! Mam 20 lat uprawialiśmy z chłopakiem stosunek przerywany. Zawsze miałam cykle regularne od 2 lat.( nieraz z jednym dniem rożnicy). Teraz okres mi się spóźnia 5 dni, boli mnie brzuch tak jak przed okresem i głowa. czy mogę być w ciąży?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stosunek przerywany, miesiączka się spóźnia - ciąża?

Zrob test ciazowy, a najlepiej udaj sie do lekarza.

Oskar  22.04.2015 2660g 49cm smile

3

Karolino oczywiście że możesz być w ciąży,ale te objawy o których piszesz wskazują raczej na to że zbliża ci się okres. Na objawy ciąży to jeszcze za wcześnie.
Najlepiej zrób test.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

4 Ostatnio edytowany przez koni (2015-02-04 23:08:17)

Koniecznie zrób test. Jeśli wynik będzie pozytywny, to nie panikuj. To może być pomyłka, znam takie przypadki. Potem do lekarza, na badanie. Test potwierdza ciąże od 6 dnia po zapłodnieniu (najczęściej). Lekarz powie Ci więcej lub skieruje na usg. Najważniejsze: nie panikuj. Twoje objawy mogą być też spowodowane nerwami. Organizm czasem płata nam figle! smile

smile

5

20 lat i nie wiedzieć czy może się być w ciąży i co zrobić z tą niepewnością. Test kupisz za ok 6 - 10 zł. I sprawa się wyjaśni.

Olivier :* urodzony 23.01.2014, waga 3700 g, długość 58 cm

Oleg :* urodzony 04.11.2015, waga 3400g, długość 54 cm

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Stosunek przerywany, miesiączka się spóźnia - ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018