Masturbacja w ciąży. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Masturbacja w ciąży.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-02-17 12:16:00)

Temat: Masturbacja w ciąży.

W ciąży moje libido gwałtownie wzrosło. Mogłabym się kochać codziennie, a jesli nie kochać,to sama sobie tę radość sprawiać. Strasznie mnie do tego ciągnie, jak nic nie wyjdzie, to chodzę podirytowana. Śnią mi się sny erotyczne, po których wystarczy, że się dotknę i już. I co dziwne nie mam ochoty na jakieś długie,wyrafinowane pieszczoty,najlepiej szast prast, szybka piłka i już...Ciaza nie jest zagrozona wiec chyba dziecku sie nic nie stanie? A czy to prawda ze podczas orgazmow wzmacniaja sie miesnie macicy i porod jest latwiejszy? I dlaczego w ciąży - 12 tydzień tak gwałtownie wzroslo libido? Słyszałam takie zabobony, że gdy kobiecie wzrasta w ciązy libido to najprawdopodobniej będzie chłopczyk. Jak było u was?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Masturbacja w ciąży.

Hej tongue

odważna jesteś,że piszesz o samozadowoleniu hehe

zabobony najlepiej włożyć między  bajki tongue
Ja 3 razy byłam w ciąży i różne stany przechodziłam smile i 3 chłopców mam smile
O tym czy możesz się kochać pogadaj z lekarzem,tak bedzie bezpiecznie smile
Z tego co wiem to podczas przyjemności dziecko czuje kołysanie smile chodzi mi o skurcz macicy w czasie orgazmu tongue aż policzki mnie palą hihi tongue

pozdrawiam smile

Michal 14.01.2009.  Mateusz 11.04.2010.  Milosz 11.08.2011
09:25  4040g 61cm.21:05 3200g 53cm.  11:20 3700g 54cm

To anonimowe forum. wink Nigdzie zdjęć nie zamieszczałam, nikt mnie nie rozpozna. wink Chciałam się  dowiedzieć czy tylko mnie tak naszło, bo powiem szczerze, że dla mnie to nowość. smile

4

Autorko ja tez jestem otwarta osoba i pisanie na takie tematy ne sprawia mi problemu. Jesli nie masz problemow zdrowotnych i ciaza rozwija sie bezproblemowo to mozesz sie masturbowac ale radzilabym moze jednak nie codziennie bo podczas orgazmu dochodzi doi skurczy macicy, ktore w nadmiarze moga ale nie musza byc grozne. Radzilabym jak koleznka wyzej napisala-przy nastepnej wizycie poradzic sie lekarza.

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

5

Oj dawno to było, ale było.
Libido wzrosło i chłopak był :-)
I też szast prast.
Kiedyś był o tym wątek na wyborczej, sporo dziewczyn się wypowiedziało. Wpisz w  przeglądarke tinyurl.pl?JVYAtBU9
Jak link zniknie to napisz na priv - podeślę.
Trzymaj się ;-)

6

Autorko smile spoko spoko tongue wiem,że anonimowe smile

Michal 14.01.2009.  Mateusz 11.04.2010.  Milosz 11.08.2011
09:25  4040g 61cm.21:05 3200g 53cm.  11:20 3700g 54cm

7

ale z tego co wiem to można sie tez kochac z partnerem podczas ciąży. Tylko nie wiem jak czesto tongue. Ale najlepiej zrobisz jak pojdziesz do lekarza wink

8

szczerze mówiąc ja w ciązy też miałam wiekszą ochote na seks big_smile
i na szczęście moja ciąża nie była zagrożona więc nie mielismy z tym problemu big_smile

Staś 02.10.2011 . godz 12:15 . 58cm . 3300g big_smile
moja mała iskierka smile

9

Ja mam takie wachania,że chwilami myslę tylko o kochaniu się a innym razem może "to" dla mnie nie istniec.... smile mój lekarz stwierdzil, że jeśli nie ma zagrożenia ciąży to seks z partnerem czy ten autorski jest jak najbardziej wskazany, bo daje nam to wielkie O...!!! dopiero pod koniec ciąży trzeba uważać, bo wtedy hormony uwalniane podczas orgazmu wzmagają i wywołują skurcze okoloporodowe....

"Łatwiej poznać dziesięć krajów niż jedną kobietę." przysłowie hebrajskie

10

skonczylam wlasnie pierwszy trymester. dalam niezle popalic mojemu mezowi z moimi fochami, humorami i tendencjami do placzu.
ale to czego mu nie odmawialam to sex. zrobilam mu pare numerow typu telefon do pracy ze sie zle czuje i musi natychmiast przyjechac a potem okazywalo sie ze tak naprawde to mam chec na sex. Wiem ze to poczatek mojej ciazy i wiele sie moze wydarzyc i zmienic ale straszna mam ochote na sex. I nie umiem (nie chce tego powstrzymac) inna sprawa, ze mialam taki temperament przed ciaza. Moj maz szaleje z radosci bo na poczatku strasznie sie balam i panikowalam. Dopiero lekarz mnie przekonal, ze wszystko jest jak trzeba i nie ma sie czym przejmowac. I robic swoje. W granicach rozsadku.

koteczek tongue napisał/a:

Jjeśli nie ma zagrożenia ciąży to seks z partnerem czy ten autorski jest jak najbardziej wskazany, bo daje nam to wielkie O...

Autorski hahahahaha dobre!

Wieczne Miasto BG

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Masturbacja w ciąży.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021