Nie wiem czy to zdrada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Nie wiem czy to zdrada

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nie wiem czy to zdrada

HEJ
mój narzeczony wrócił z 3 dniowej delegacji i od 7 dni nie chce współżyć, albo jak już coś jest to nic z tego faktu nie wynika. Raczej nigdy wcześniej nie miałam z nim tak długo problemów, więc podstępem w łóżku wyciągnęłam imię kobiety o której myśli. Wiem, że to straszne, ale to samo z siebie tak wyszło. Oczywiście po sprawdzeniu tel kobieta o tym imieniu była z nim w delegacji. Z esmsów nic nie wynika, a połączenia były wykasowane. Nie wiem co mam myśleć, bo może to ja popadadam w jakąś paranoje? Między nami dobrze się układa i jesteśmy szczęśliwi. Co prawda od miesiąca zaczął dbać o siebie, ale oboje lubimy sport, więc nie zdziwiło mnie to, że chodzi na siłownie. Jednak gdy czytam te wpisy o zdradach to mam wrażenie, że coś jest na rzeczy. Kto może mi pomóc, co mam robić. Myślę, że śledzenie go zrujnuje nasze relacje i tak jest na mnie obrażony po podstępie jaki wymyśliłam w nocy i mu się nie dziwie. Z drugiej strony nie mógł zasnąć po całej aferze. A ja już nie umiem zaufać, że w korporacji ludzie tylko pracują do 21. Co robić?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Nie wiem czy to zdrada

Skoro nie chce wspolzyc oznacza to ze czuje lojalnosc do niewspolzycia z Toba, ktora jest fascynacja i chec wiernosci dla nowego uczucia/fascynacji zapewne. W koncu to podwalina zwiazku a nic nie dzieje sie bez przyczyny. Wierny nowej fascynacji nie chce miec nic wpolnego z Toba ... fizycznego.

Odp: Nie wiem czy to zdrada
zdziwiona30 napisał/a:

HEJ
mój narzeczony wrócił z 3 dniowej delegacji i od 7 dni nie chce współżyć, albo jak już coś jest to nic z tego faktu nie wynika. Raczej nigdy wcześniej nie miałam z nim tak długo problemów, więc podstępem w łóżku wyciągnęłam imię kobiety o której myśli. Wiem, że to straszne, ale to samo z siebie tak wyszło. Oczywiście po sprawdzeniu tel kobieta o tym imieniu była z nim w delegacji. Z esmsów nic nie wynika, a połączenia były wykasowane. Nie wiem co mam myśleć, bo może to ja popadadam w jakąś paranoje? Między nami dobrze się układa i jesteśmy szczęśliwi. Co prawda od miesiąca zaczął dbać o siebie, ale oboje lubimy sport, więc nie zdziwiło mnie to, że chodzi na siłownie. Jednak gdy czytam te wpisy o zdradach to mam wrażenie, że coś jest na rzeczy. Kto może mi pomóc, co mam robić. Myślę, że śledzenie go zrujnuje nasze relacje i tak jest na mnie obrażony po podstępie jaki wymyśliłam w nocy i mu się nie dziwie. Z drugiej strony nie mógł zasnąć po całej aferze. A ja już nie umiem zaufać, że w korporacji ludzie tylko pracują do 21. Co robić?

Jakie relacje ? trzymasz się iluzji . Czujesz, widzisz że coś jest nie tak, być może prawidłowo interpretujesz te zjawiska.
Może to tylko zmęczenie , może stres czymś czego nie wiesz .. szczera rozmowa może to wyjaśnić.

Maniek może mieć rację , ale nie musi.
Obserwuj , ale bez fochów i jazd... pogadaj z nim...

4

Odp: Nie wiem czy to zdrada

A jak wy długo ze sobą jesteście?

5

Odp: Nie wiem czy to zdrada

Jak na podstawie sprawdzenia telefonu można się dowiedzieć kto był w delegacji? Tak pytam, bo się wybieram w przyszłym miesiącu.

6

Odp: Nie wiem czy to zdrada

Pogadaj z nim szczerze, zanim zaczniesz po kryjomu go sprawdzać co robi i z kim. Lepiej dowiedzieć się czy coś jest na rzeczy w cywilizowany sposób.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Nie wiem czy to zdrada

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024