Niesmialy i zakompleksiony jakies rady;)? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Niesmialy i zakompleksiony jakies rady;)?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Niesmialy i zakompleksiony jakies rady;)?

Mam wlasnie taki problem ze jestem bardzo nie smialy i mam kompleksy uwazam ze jestem brzydki i nie moge sie podobac zadnej dziewczynie, mam zle doswiadczenia z zagranicy gdzie dziewczyny lecialy tylko na samochody etc. I ja jako polak nie mialem prawie wogole zainteresowania ze strony dziewczyn.
I teraz podoba mi sie jedna erasmuska, ale nie wiem czy mam jakies u niej szanse wiedzac jaki stosunek do polakow maja niektore nacje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niesmialy i zakompleksiony jakies rady;)?

Na początek szpilka:
Zacznij od nauki języka polskiego.
Nieśmiały piszę się razem, Polaków z dużej litery.

Dziewczyny interesują się facetami, które dają im szansę na dobre geny, wiesz?
Więc pierwsza rzecz, zapomnij o dziewczynach i skup się na sobie. Zacznij od budowania własnej wartości.
Po pierwsze, jest to zupełnie normalne, że jesteś nieśmiały. Każdy to miał.
Budowanie wartości zacznij od rozwijania swoich pasji, od sprawienia byś był ciekawym partnerem dla dziewczyn.

I wszystko będzie dobrze.

emilab87 napisał/a:

Więc pierwsza rzecz, zapomnij o dziewczynach i skup się na sobie. Zacznij od budowania własnej wartości.

na poczatek szpilka
czy mowiac o tym, da sie zmienic geny, oszukac geny?
wszystko to co zbuduje to jego walory zewnetrzne i byc moze wlasne samopoczucie

slabe geny = slabe wyniki = brak milosci = zwiazki z rozsądku z wygodnickimi desperatkami

masz pecha chłopie:) cos o tym wiem

4 Ostatnio edytowany przez revenmat (2015-01-20 09:43:49)

emilab87 napisał/a:

Na początek szpilka:
Zacznij od nauki języka polskiego.
Nieśmiały piszę się razem, Polaków z dużej litery.

Po pierwsze, jest to zupełnie normalne, że jesteś nieśmiały. Każdy to miał.
Budowanie wartości zacznij od rozwijania swoich pasji, od sprawienia byś był ciekawym partnerem dla dziewczyn.

I wszystko będzie dobrze.

Sorry ale napisalem to w innym temacie ze nie skonczylem w Polsce szkoly... postaram sie poprawic;)

zrozumieckobiety napisał/a:
emilab87 napisał/a:

na poczatek szpilka
czy mowiac o tym, da sie zmienic geny, oszukac geny?
wszystko to co zbuduje to jego walory zewnetrzne i byc moze wlasne samopoczucie

slabe geny = slabe wyniki = brak milosci = zwiazki z rozsądku z wygodnickimi desperatkami

masz pecha chłopie:) cos o tym wiem

Wiem ze mam pecha;)
Bedac zagranica sie wlasnie o tym przekonalem, ze na swiecie sa same wygodnickie;)(ale desperatek tam nie bylo) - jak nie miales odpowiedniego samochodu i nie sypales pieniedzmi na prawo i na lewo no to na ciebie nie zwracaly nawet uwagi.

5 Ostatnio edytowany przez j94 (2015-01-20 17:07:37)

revenmat napisał/a:

Wiem ze mam pecha;)
Bedac zagranica sie wlasnie o tym przekonalem, ze na swiecie sa same wygodnickie;)(ale desperatek tam nie bylo) - jak nie miales odpowiedniego samochodu i nie sypales pieniedzmi na prawo i na lewo no to na ciebie nie zwracaly nawet uwagi.

revenmat, nie rozumiem dlaczego uważasz, że wszystkie dziewczyny na świecie są "wygodnickie"... To że obracałeś się w otoczeniu takich dziewczyn, nie oznacza że wszystkie takie są...
Chłopak powinien zabiegać o dziewczynę, nie na odwrót, więc nie rozumiem czemu się dziwisz że żadna nie zwracała na Ciebie uwagę.

6

Nie można mieć aż tak mało wiary w siebie smile do góry głowa na pewno nie jest z tobą tak źle jak myślisz. Poza tym pamiętaj że jeśli ktoś ci się podoba a nic z tym nie zrobisz to może szansa ucieknie ci sprzed nosa. A kto wie co może z tego wyjść prawda ? smile

I co do zabiegania o kobiete/faceta jak mi się podobał jakiś chłopak to ja o niego zabiegałam bo przecież nie mogę czekać aż w końcu sam zrozumie że mi się podoba i może do mnie zagada/zaprosi gdzieś itd smile także... uważam że czy to dziewczyna czy chłopak jak się nam ktoś podoba do boju big_smile

7

j94
Znaczy ja zabiegalem o wzgledy dziewczyn, ale w kraju ktorym mieszkalem, byly albo takie ktore leca na samochod albo na kase...
Mieszkalem we Wloszech i nawet Wloch ci to powie ze Wloszki szukaja kogos z wyzszej klasy socjalnej od siebie bo jak wyjada za maz z kims z nizszej to jest to jakby dla nich i ich srodowiska porazka(tak je sie wychowywuje...).

Kapsaicyna
Pewnie ze mi sie ktos podoba, ale ten ktos nie jest Polskiej narodowosci(teraz mieszkam w Polsce), ona jest Hiszpanka i niewiem jak do nej zagadac i w sumie boje sie odrzucenia tak jak to bywalo we Wloszech tylko dlatego ze jestem Polakiem a Polska to biedny kraj(chociaz teraz wlasnie Wlochy gorzej upadly).
Myslalem zeby jej wyslac kwiaty bo wiem gdzie mieszka ale nie wiem jak zareaguje, a inaczej nie wiem jak ja poznac.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Niesmialy i zakompleksiony jakies rady;)?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024