dwie rozne piersi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: dwie rozne piersi

witam drogie Panie powiedzcie prosze jak to u Was bylo po zakonczeniu karmienia piersiaa?popelnilam blad przystawiajac dzidziusia tylko do jednej piersi teraz karmie nadal synek ma9miesiecy a moje piersi wygladaja tragicznie jedna wieksza od drugiej o dwa rozmiary czy jak zaniknie laktacja jak przestane calkowicie karmic to piersi sie wyrownaja?
czyb ktoras z Was tak miala?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dwie rozne piersi

Nie, nie wyrownaja sie calkowicie. U mnie zostala roznica ok  2/3 rozmiaru.

Karm teraz jak mozesz najwiecej z tej mniejszej piersi.

3

Właśnie kilka dni temu rozmawiałam o tym z przyjaciółką, bo ona też ma taki problem z piersiami. I też karmiła jedną stroną więcej niż drugą. Nie karmi już ponad rok, a piersi nadal źle wyglądają i chce iść na zabieg podniesienia piersi. Trzymaj się i się nie załamuj, jeśli piersi nie wrócą do dawnej kondycji to zawsze w dzisiejszych czasach są zabiegi itd. smile Pozdrawiam!

Reklama

4

3/4 kobiet ma piersi roznej wielkosci. Czesciej lewa bywa wiwksza. Ma to swoje biologiczne uzasanienie.

5

witam zancie Panie moze jakies sprawdzone zabiegi na ujedrnienie i podniesienie biustu...karmie piersia i wyglada on tragicznie.jedna wieksza od drugiej o rozmiar:(

Reklama

6

Iceni napisał/a:

3/4 kobiet ma piersi roznej wielkosci. Czesciej lewa bywa wiwksza. Ma to swoje biologiczne uzasanienie.

Często na to się nie zwraca uwagi, że nie jesteśmy idealnie symetryczne. Kiedyś powiedziała mi o tym kuzynka pielęgniarka, że piersi pośladki nie są identyczne (robiła mi zastrzyki i byłam zdziwiona, że w jeden zawsze bardziej boli niż w drugi). Twarz też nie jest idealnie symetryczna.

7

nie ma osób symetrycznych, można to tylko zaakceptować. niestety znam przypadek gdzie zabiegi nie pomogły a tylko pogorszyły sprawę więc nie chcę ich polecać

8

witam panie
jestem  juz kobieta 50+,,ale przeczytalam o roznicy piersi,,ja tez mialam wieksza lewa od prawej,,mimo  ze malo karmilam piersia chociaz mialam piatke dzieci,nie mialam pokarmu,ale jakos nie przejmowalam sie tym,,no coz ,,teraz mam jedna ,,te zgrabna ,,mniejsza usuneli mi ,,rak,,nie ma sie co przejmowac ,,wazne zebyscie byly zdrowe ,,to najwazniejsze ,,a tak -apropo --zmarszczkami tez sie nie przejmuje ,,zycze Wam powodzenia i duzo zdrowia  ,,przepraszam ze tak sie wcielam

ja i energia to my

9

nic nie szkodzi:)kazda odpowiedz cenna:)dziekuje

10

Ja pomimo, że nie karmiłam to też mam lewą pierś większą niż prawą i różnica jest widoczna także smile

11

podobni mogą się różnić ale ja u siebie tego nie widze.

Aby zna­leźć miłość, nie pu­kaj do każdych drzwi. Gdy przyj­dzie two­ja godzi­na, sa­ma wej­dzie do twe­go do­mu, w twe życie, do twe­go serca.  smile
Nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"czasami trzeba sięgnąć dna, żeby się od niego odbić".

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018