Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez babieniedogodzisz (2015-01-12 01:08:21)

Temat: Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń.

Hej!

Mam problem z prezentem dla mojego przyjaciela. Znamy się ze sobą od bardzo dawna. Mamy po 24 lata.
Teraz miałam bardzo ciężki czas - a on mimo, że był tysiące kilometrów ode mnie i sam miał problemy pomagał mi, wspierał mnie, był na "każde" moje zawołanie.
Bardzo mi pomógł i bez niego bym sobie nie poradziła. Teraz przylatuje do Polski - w związku z tym chciałabym mu podziękować za ten czas kiedy tak mocno mnie wspierał. Wiem, że on nie chce za to jakiś prezentów, ale mi zależy na tym ogromnie żeby czuł, że doceniam to, że jest i był cały czas.
Tylko kompletnie nie mam pojęcia co to może być - chciałabym coś zrobić sama żeby był to prezent od serca, a nie jakaś masówka z GH. Internet niestety mnie zawiódł.
Netkobiety i Netfaceci ( bo Was też tu całkiem sporo) pomożecie ? Może Wam wpadnie do głowy jakiś fajny pomysł smile

Pamiętaj nie decyduj w złości, nie obiecuj w szczęściu..
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń.

Kiedyś panienki haftowały ukochanym na chusteczkach monogram.
Albo pukiel włosów do medalionu ze zdjęciem na szyję.

Znasz na pewno jego zainteresowania i upodobania. To może coś w tym kierunku?
A może jeśli potrafisz a wiesz, że to będzie dla niego przydatne to może sweter na drutach albo szalik, ciepłe skarpety?
Mężczyźnie trudno zrobić prezent wykonany własnoręcznie. Bo o ile kobietę / ale też nie każdą/ może ucieszyć własnej roboty np.dzbanuszek, doniczka z dekupażem czy z papierowej wikliny  koszyczek  czy szkatułka to dla mężczyzny takie bibeloty nie są czymś interesującym.

Może coś na żołądek? Upieczesz ciasteczka o długotrwałej przydatności do spożycia, albo konfiturę sama zrobisz np. z mango, pomarańczy, nalewka alkoholowa owocowa. Albo kolacja czy inny posiłek kilkudaniowy  przyrządzony całkowicie przez ciebie.
Z tego i ze swetra grubego ucieszyłby się mój mąż. Bo z bibelotów to średnio.

Jeszcze może obrazek jeśli masz zdolności plastyczne, ramka ze zdjęciem, przycisk do papieru z masy solnej o jakimś ciekawym kształcie.
Poduszka własnoręcznie uszyta z jakąś wyhaftowaną sentencją.

A może po prostu książka z miłą dedykacją.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Odp: Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń.

Przyjacielowi? Dobrze się sprawdzają własnoręcznie zrobione przetwory z lubianych przez niego owoców albo rarytasy własnoręcznie przygotowane. A mnie spodobał się pomysł z netu czyli własnoręcznie wykonany zestaw mydełek ozdobnych.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent dla przyjaciela - podziękowanie za przyjaźń.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021