Problem z Bankiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Problem z Bankiem

Hej,
przypadkiem wysłałam pieniądze na stary numer konta mojej mamy (konto nieaktywne od sierpnia b.r.), w zleceniu podałam imię, nazwisko i adres mamy. Czy jest szansa, że odzyskam pieniądze, czy przepadły w odmętach bankowej biurokracji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z Bankiem

Jak dawno temu wysłałaś ?

3

dzisiaj, kolo godz. 22.

4

A to świeźa sprawa , jutro idz do banku , przedstaw sytuacje . Moim zdaniem pieniądze powinnnaś  odzyskasz . Jednak konto musi być aktywne skoro wpłaciłaś . Zaznaczam , źe nie jestem pracownikiem banku .

5

na razie tylko zleciłam przelew, pieniądze nie wyszły jeszcze z mojego konta.
Może, skoro konto jest nieaktualne, to pieniądze same wrócą? Czy to raczej niemożliwe?

6

A nie moźesz anulować ?

7

Niestety nie... jestem w WBK i ten bank ma (moim zdaniem) beznadziejną mobilność. No dobra, zaczekam do jutra i zobaczę, najwyżej się skontaktuję z bankiem.
Dziękuję!

8

Jeśli konto jest nieaktywne to pieniądze wrócą. Nie ma się czym przejmować.

9

Zgadzam się z Marcjano - w przypadku wysłania przelewu na nieaktywne konto, środki zostaną zwrócone. Dla pewności możesz jednak sprawę zgłosić w banku, na którego konto skierowałaś przelew, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, że nastąpiła pomyłka, a Ty jesteś jej świadoma.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, niestety na ten moment technicznie niemożliwy do zmiany]

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021