nie wiem co o tej sytuacji myśleć... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

Cześć
Jestem tutaj nowa i piszę bo może Wy coś mi poradzicie. Jakieś półtora miesiąca temu poznałam chłopaka przez internet bardzo fajnie nam gadało przez gg i w sumie przez miesiąc czasu było to dzień w dzień do późnych godzin mimo tego, że oboje rano musimy wstać do pracy. Pewnego dnia zaproponowal żebyśmy razem poszli do kina zgodziłam się. Później po kinie odwiózł mnie do domu trochu pogdaliśmy na końcu jak żegnaliśmy się przytulił mnie. Dostałam jeszcze od niego smsa że było bardzo fajnie i czy dam mu się jeszcze gdzieś zaprosić. Odpisałam że myślę, że tak. Za pare dni podczas jednej z naszych rozmów okazało się że na weekendzie ma go odwiedzić koleżanka i w sumie od wizyty tej koleżanki nasze relacji trochu się zmieniły nie pisze tak często, nic nie wspomina o kolejnym spotkaniu i wogóle odnoszę wrażenie że nie pisze nam się tak dobrze jak wcześniej. I za bardzo nie wiem co o tym wszystkim sądzić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

A nic nie myśl. jeśli nie proponuje ci spotkania, tzn, że nie chce. A moze sam nie wie czego chce. Napisz mu ewentualnie, jakie ma zamiary wobec ciebie, bo nie chcesz tracić czasu na kogoś, jeśli nie jest zdecydowany. PO prostu postaw mu konkrety jeżeli do tej pory z jego inicjatywy jajecznica.

Odp: nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

Wiesz, różnie może być, ale ja bym nie panikowała za wczasy. Staraj się zachowywać tak jak zwykle, sama spróbuj tez zagadać, tak jak gdyby wszystko było po staremu wink Bo jeszcze go niepotrzebnie wystraszysz wink Jeśli sytuacja będzie trwać dłużej to wtedy trzeba będzie pomyśleć dalej wink Może nie chce się tez tak narzucać, poza tym odpisanie "myślę, że tak" jest noo średnio fajne, takie hmm.. mało przekonujące wink Poczekaj, nie ma co panikować ;]

Odp: nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

"Napisz mu ewentualnie, jakie ma zamiary wobec ciebie, bo nie chcesz tracić czasu na kogoś, jeśli nie jest zdecydowany"

Uwazasz ze deklaracje pokazuja prawde? Zupelnie się z tym nie zgadzam. Mogę np. napisac dziewczynie ze mi na niej zależy (po to zeby ja zaciagnac do luzka) ale myslec co innego. Postepowanie jest kryterium lepszym. Slowa maja male znaczenie, tym bardziej deklaracje, tym bardziej w dzisiejszych czasach.

5

Odp: nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

Jak wznowi kontakt , to nie miej pretensji, ale dopóki tego nie zrobi to żyj swoim życiem. Może ta koleżanka to coś więcej ? Jeśli tak to chyba dobrze, że wyszło teraz, zanim zdążyłaś się zaangażować wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » nie wiem co o tej sytuacji myśleć...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024