Mamy dziecko i wcale ze sobą nie śpimy.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Mamy dziecko i wcale ze sobą nie śpimy....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Mamy dziecko i wcale ze sobą nie śpimy....

Witam, chciałam się Was poradzić jak zmienić taką sytuację, w której seks przestał sprawiać nam radość. Jestem mężatką od 3 lat i mamą rocznego chłopca. Kochamy się z mężem emocjonalnie i szanujemy, jednak od momentu gdy zaszłam w ciążę nasze życie seksualne właściwie przestało istnieć. Ciągnie się to już miesiącami, żadne z nas nie ma ochoty na seks, na czułości, śpimy obok siebie, ale wcale nie pragniemy bliskości.

Kiedy byłam w ciąży, to mąż bardzo zabiegał o seks, ale ja bałam się o maluszka, potem lekarz zabronił współżycia, a po porodzie mieliśmy odczekać parę tygodni, które przedłużają się już do roku. Wiem, że to głównie moja wina, próbowałam to zmienić, rozmawiać z mężem, ale on mówi, że teraz już nie ma ochoty. Odzwyczaił się, nie myśli o tym, jest zmęczony, a ja jako karmiąca, nie jestem teraz dla niego na tyle atrakcyjna, bo widzi we mnie głównie matkę swego dziecka. Rani mnie to trochę, bo ja pragnę tej czułości, z drugiej strony nie mam chyba chęci na czysty seks, bo jestem zmęczona opieką nad synkiem, nie czuję się zbyt atrakcyjnie.

Wiem, że takie podejście niczego nie zmieni, boję się o nasze małżeństwo, to nie jest zdrowa sytuacja, niby się kochamy i żyjemy razem, ale w sypialni pustka. Czy można to jeszcze zmienić? Jak odzyskać tę namiętność? Jak zachęcić męża? Nawet nie jestem pewna, czy on mnie jeszcze seksualnie podnieca, ale chcę spróbować to zmienić. Może są tu jakieś kobiety, które też miały podobny kłopot? Poradźcie coś.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mamy dziecko i wcale ze sobą nie śpimy....

ja nie byłam w takiej sytuacji, ale może spróbuj podrzucić maluszka mamie albo teściowej i zróbcie sobie wieczór we dwoje, nie wiem co lubicie ale może warto spróbować gdzieś wyjśc razem albo przygotować coś w domu jakąś miła kąpiel, udowodnij mu że dalej jesteś sexowną kobietą a nie tylko matką

3

Zgadzam się z Yostynką! Ubierz się może w seksowne ciuszki i uwiedź męża. Pokaz mu, że mimo iż jesteś matką to również piękną żoną swojego męża.
Każda młoda mama jest zmęczona nawałem obowiązków, ale chwila dla Was z mężem też musi być. Powodzenia:)

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

4

Liwia napisał/a:

Zgadzam się z Yostynką! Ubierz się może w seksowne ciuszki i uwiedź męża. Pokaz mu, że mimo iż jesteś matką to również piękną żoną swojego męża.
Każda młoda mama jest zmęczona nawałem obowiązków, ale chwila dla Was z mężem też musi być. Powodzenia:)

Tyle tylko moje drogie, że mój mąż stracił mną zainteresowanie, a druga strona medalu jest taka, że on się boi,żebym znów nie zaszła w ciąże.

Mieszkamy z rodzicami i nie ma mowy i jakichś szaleństwach. Nasza intymność i nasze relacje na tym cierpią.

5

Każdy ma obawy co do zajścia w ciążę podczas gdy ma się już maluszka. Ale są przecież prezerwatywy. Porozmawiaj o tym z mężem, bo życie intymne jest ważne w związku, a urodzenie dziecka, zmęczenie-nie może być jakąś ciągłą blokadą do uprawiania seksu. Jeśli nie macie w domu warunków do tego, aby się kochać to może rzeczywiście spędźcie gdzieś noc poza domem, jeśli macie taką możliwość.

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

6

Tyle tylko, że nie mamy z kim zostawić maluszka. Nie wyobrażam sobie, że mój mąż nagle proponuje hotel. To fikcja. Powiem szczerze, czuję się z tym źle, bo jak można żyć w abstynencji seksualnej, będąc młodym małżeństwem.

Ja też mam lęk przed ciążą, ale chyba też problem tkwi głębiej, może my się już sobą nudzimy, może seks przestał się dla nas liczyć...

7

a moze sprobujcie wyjechac, choc na weekend. Ja sadze ze jesli porozmawiasz z mama, to ona zrozumie i zostanie z dzieckiem. A jesli nie chcesz maluszka zostawiac samego wezcie go ze soba. Ja coprawda dziecka nie mam, ale z tego co wiem takie bobaski dosc duzo spia.
Polozycie dzidzie spac a Wy razem urzadzicie sobie upojna noc!
Ja wiem z doswiadczenia, ze wyjazdy dobrez robia na wszystko!
Co do tego ze maz boi sie ze zajdziesz w ciaze, jestescie dorosli, teraz mozna sie naprawde dobrez zabezpieczyc. Moze idz do lekarza porozmawiaj, on na pewno dobrez doradzi.

A jesli chodzi o to, ze, jak twierdzisz, przestalas meza pociagac. Zmien swoj wizerunek na codzien. Zacznij sie ladnie ubierac, czesac,nawet jak siedzisz w domu. Niech facet widzidzi jaka ma wspaniala kobiete. Nie dosc ze dba o dziecko i dom to jeszcze swietnie wyglada!

Powodzenia

8

Moja propozycja

POWOLI, być może potrzebowaliście tyle czasu by się uspokoić po zawirowaniach z nadejściem dziecka. Nie wierzę, ze mąż stracił ochotę. To po prostu nie możliwe by facet stracił ochotę na seks. Sądzę,że radzi sobie z tym sam, wtedy gdy nie widzisz. Przecież gdy byłaś w ciąży to on chciał się kochać. Dorwij go którejś nocy jak zaśnie i niewinnie go popieść dłonią, i tak przez jakiś czas. Nie rozmawiaj, na razie działaj!!! Obudź w nim to co skrywa od tak dawna. Z czasem rozkręć się bardziej być może Twój facet także się odnajdzie w roli przyczajonego kochanka.

Najlepszym afrodyzjakiem na początek jest... Tajemniczość
Po co gadać to rozprasza atmosferę...
Powodzenia

"Zanim cokolwiek zrobimy, każde działanie trzeba zacząć od hartowania ducha"
C.P.Estes, Biegnąca z wilkami

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Mamy dziecko i wcale ze sobą nie śpimy....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018