Związek przez sympatię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Związek przez sympatię

Witam.
Jestem 22 letnim chłopakiem który ma ogromne problemy z zagadaniem w realu do dziewczyny dlatego cały czas spędziłem jako singiel. Postanowiłem coś zmienić w życiu i założyłem konto na sympatii. Poznałem tam dziewczynę wszystko super fajnie nam się rozmawia z racji że ostatnio mam słaby dostęp do internetu (studia zaoczne praca prawo jazdy) i rzadko bywam w domu zaproponowałem przejście na smsy i o dziwo zgodziła się tylko... zaczęła pisac z innych nr (twierdzi że to przez bramkę sms) ale czy bramki mają początki takich nr: +48518 +48513 +48886 +48511. Mi to wygląda na normalne nr.
Bardzo prosze o odpowiedź bo nie wiem czy mnie oszukuje czy raczej mówi prawdę. A nie chcę zostać oszukany. Ktoś się na tym zna?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek przez sympatię

Sprawdziłeś ile kosztuje jeden sms ?

3

Odp: Związek przez sympatię

Nie znam się na tym, ale... czemu miałaby kłamać, a tym bardziej czemu Ci tak zależy na tym czy wysyła z bramki czy może z telefonów mamy, brata i sąsiada? big_smile

4

Odp: Związek przez sympatię

wystarczy sprawdzić ile cie kosztują sms, sprawa wyjaśniona wiesz wnioskuje że  to młoda dziewczyna  może nie ma kasy na kacie i niema jak pisać ,to uroki młodości  smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024