przegrana szansa... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » przegrana szansa...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez bezradna24 (2009-10-22 22:43:12)

Temat: przegrana szansa...

xyz...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przegrana szansa...

Uczucia czasami powodują szaleństwo w życiu. Wybrałaś rodzinę, więc może jeszcze coś uda się odbudować. Gdyby nie pojawił się ten drugi, może wcale Twoje małżeństwo tak źle by się nie potoczyło. Teraz myślisz o tym drugim, ale tak naprawdę nie wiesz, jak wyglądałoby życie z nim, nawet nie poinformował Cię wcześniej o planach dot. zmiany pracy i miejsca zamieszkania. W każdym razie zdecydowałaś się trwać przy rodzinie, więc może warto zmienić swoje pesymistyczne nastawienie.

3

Oj, dziewczyno, dziewczyno.

Historia jak z melodramatu.

Nie wiem czy oczekujesz jakiejkolwiek odpowiedzi, ale gdyby tak było to myślę, że powinnaś powiedzieć "przyjacielowi" z pracy o tym co się stało i dlaczego tak długo milczałaś.

Tym bardziej, gdyż wspomniałaś że chce przyjechać!

Wyjasnisz sytuację, a przy okazji poznasz jego reakcję, czyli dowiesz się więcej o nim jako człowieku.

Życzę Ci,by życie dopisało Twojej historii szczęśliwe zakończenie.
Wszystkiego dobrego!

(...) niewielu miej przyjaciół, niech będą prawdziwi.

4

lida 47  ma racje....musisz mu powiedziec o wszystkim co sie wydarzył od jego wyjadu....wtedy przekonasz się jaki jest naprawde!!!a jak relacje z mężem????dbaj o siebie i dzidziusia!!!!buziaki

5 Ostatnio edytowany przez bezradna24 (2009-10-22 22:44:08)

xyz...

6 Ostatnio edytowany przez Celia (2009-10-22 09:42:58)

bezradna24, podejmujesz jakąś inicjatywę, aby naprawić stosunki z mężem? Wiem, że to nie zależy tylko od Ciebie, on też powinien się postarać, ale czy Tobie zależy rzeczywiście na odbudowaniu rodziny? Czy jesteś z nim tylko dlatego, bo tak jest bezpiecznie ze względu na ciążę?
Nie wydaje mi się, że temu drugiemu "jesteś winna" jakieś wyjaśnienia. Myślę, że w dogodnym dla Ciebie momencie możesz po prostu poinformować go, że jednak postanowiłaś być z mężem i tyle. On też podjął pewne kroki co do swojej przyszłości, a Ciebie powiadomił dopiero po fakcie.

7

bezradna24 nie chcę cię w żaden sposób oceniać, ale wg mnie to odwlekasz to wszystko, bo się boisz
znajomość z tamtym mężczyzną zaczęła się rozwijać w takim kierunku, poniewaz nie układało ci się w domu, ale moim zdaniem  żeby poprawić sytuację,  muszą chcieć dwie strony
chciałaś rozstać się z mężem, znaleźć mieszkanie, zacząć od nowa, ale ,,układało się wam w łóżku,, i dlatego teraz masz taki problem
skoro nie utrzymujesz z tamtym mężczyzną kontaktu i ta znajomość w pewien sposób się urwała, to czy warto od nowa w to brnąć? myślę, że nie musisz mu się tłumaczyć ze swoich wyborów, tak samo jak on nie mówił nic tobie o swoich planach
może lepiej zacząć rozmawiać z mężem?

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

8

Ja myślę, że to sytuacja jaką stworzyłaś. Cóż najłatwiej poszukać oparcia w kimś innym, niż powalczyć z problemem. Jeśli kiedykolwiek kochałaś swego męża, to trzeba powalczyć o to. Lecz coś mi się wydaje, że albo ty, albo mąż nigdy nie kochał. Miłość nie umiera. To pewne. A nowy facet na wieść o dziecku, zniknie na zawsze. Dla twojego dobra i dziecka, o ile coś czuje. Jesli nie to sie prześpicie a on i tak odejdzie. Zapomnij o tym i skup sie na małżeństwie. Nawet zburzony dom idzie odbudować. Pozdrawiam

Tak silny, a jednak tak słaby. Tak wesoły, a jednak tak smutny. Tak otoczony ludźmi a jednak tak samotny sad

9

oj kolezanka juz usunela swoja wypowiedz sad

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » przegrana szansa...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018