Przyjaciele odchodzą nieustannie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjaciele odchodzą nieustannie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Przyjaciele odchodzą nieustannie

Witajcie dziewuszki. Jest mi przykro. Zawsze mam tak że jak zaczynam myśleć o kimś, a zwłaszcza o facecie w kategoriach że jest moim kuplem/ przyjacielem. Poprostu że ktoś mnie lubi jako fajna kumpele to ludzie wówczas odwracają się od demnie i nie wiem co jest tego powodem. Co zrobiłam nie tak...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciele odchodzą nieustannie

A mi jest przykro, że napisałaś tak, że w sumie nie wiadomo, o co chodzi. hmm

3

Odp: Przyjaciele odchodzą nieustannie

Miewałam podobnie.
Może zwróć uwagę na swoje zachowanie i zastanów się co mogłoby ich zrażać?

4

Odp: Przyjaciele odchodzą nieustannie

a może poprostu ty jestes w porządku może problem jest w nich.......

5

Odp: Przyjaciele odchodzą nieustannie

To  jest istota tego, że dla ciebie facet jest tylko kolegą, a gdy zaczyna on odczuwać to, bo tak naprawdę liczy na coś więcej to się od Ciebie odwraca, albo jeszcze Cię wyzywa, miałam kilka takich przypadków. Po prostu faceci tak mają, wariują jak nie dostaną tego co chcą neutral

6

Odp: Przyjaciele odchodzą nieustannie
Tiff napisał/a:

To  jest istota tego, że dla ciebie facet jest tylko kolegą, a gdy zaczyna on odczuwać to, bo tak naprawdę liczy na coś więcej to się od Ciebie odwraca, albo jeszcze Cię wyzywa, miałam kilka takich przypadków. Po prostu faceci tak mają, wariują jak nie dostaną tego co chcą neutral

Cóż za piękne uogulnienie Tiff.
Normalni faceci raczej nie wariują, tylko starają się, aby zdobyć dziewczynę na której im zależy.
Na pewno nie wyzywaja dziewczyny jak nie otrzymaja od niej tego czego oczekiwali.
Bo to świadczy o braku kultury i panowania nad swoimi emocjami.
Z drugiej strony sytuacja kiedy dziewczyna Ci się podoba, a nie jest zainteresowana rozwijaniem znajomości, jest mało komfortowa.
Dlatego też dobrze wtedy po prostu się wycofać, bo nie każdy facet potrafi się przyjaźnić/kumplować z kobietami.

Bastet
Tytył posta jest troszke mylący, dla mnie jesli ktos zakwalifikował sie jako przyjaciel, to nie odchodzi od tak.
Przyjaźń może sie okresowo zacieśniać, lub poluźnić, w zależności od sytuacji życiowej, ale na pewno przyjaciel nie znika, bo wtedy może nigdy nim nie był?

Generalnie najlepiej bądź sobą, no chyba, że posiadasz jakieś ewidentne zachowania które odstraszają ludzików od Ciebie.
No ale o tym najlepiej pogadać z tymi kumplami/przyjaciółmi obojga płci, których juz masz.

Pozdrowionka

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjaciele odchodzą nieustannie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024