Nie wiem czy z Nim zerwac... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wiem czy z Nim zerwac...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Nie wiem czy z Nim zerwac...

Witajcie! Mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic... Ostatnio byłam z moim chłopakiem i znajomymi na piwie. Moj TZ wkurzyl sie na mnie bo nie chcialam grac z nim w bilarda( tzn. gralam przez chwile z nim w teamie, ale sie wkurzylam bo mi nie wychodzilo i wolalam zeby sam gral) powiedzial, ze do konca wieczoru nie bedzie sie do mnie odzywal, zgodzilam sie, bo myslama ze to tylko takie zarty. No ale niestety... do teraz sie nie odzywa. Probowalam zlagodzic sytuacje, ale on i tak przy swoim. denerwuje mnie to, ze przez takie glupoty sie klocimy hmm Po za tym to nie 1. raz kiedy mnie 'szantazuje'. Kiedys powiedzial, ze 'jak nie pogadamy to koniec z nami'...

Innym razem bylismy na dyskotece. Moja kumpela i moj chlopak chcieli isc sie pobawic, ale ja nie bardzo mialam ochote. Tylko, ze nic o tym nie mowilam bo nie chcialam, zeby z mojego  powodu byli zli... Troche potanczylam, ale powiedzialam chlopakowi, zebysmy na chwile poszli posiedziec. No i poszlismy... Ale gdy juz nastepnym razem zapytalam czy idziemy zatanczyc ( po jakis 30 minutach) nie chcial- po prostu mial focha. Troche sie poklocilismy i nie rozmawialismy ze soba. Po za tym stwierdzil, ze to wszystko moja wina, bo gdybym powiedziala, ze nie chce isc to by nie bylo tych fochow...

Pisałam na inym forum o moim problemie i uslyszałam od dziewczyn, ze mam sobie dac z Nim spokoj. A co wy o tym sadzicie? Wczoraj juz Nas przekreslilam, ale dzisiaj obudzilam sie i nie wiem czy na pewno tego chce. Wiadomo kocham go i mam dobre wspomniania, tylko nie wiem czy to wystarczy...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem czy z Nim zerwac...

DZIECINADA tylko tyle mogę powiedzieć... napisz może jeszcze ile on ma lat bo przypuszczam ze Ty masz 19 po nicku  ile czasu jesteście razem?

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

3 Ostatnio edytowany przez ruda_90 (2009-10-15 10:43:29)

Własnie sobie to uswiadomilam, ze jest dziecinny ;/ A to on mi powtarzal, ze zachowuje sie jak dziecko (zbyt czesto placze wink) On ma 22 lata a jestesmy razem rok.

4

toz to masakra... jak facet w moim wieku moze zachowywać sie w taki sposób? niepojęte... ja zawsze wiedziałam ze faceci są opóźnieni w rozwoju psychicznym troszkę ale ze az tak?? takie fochy dopuszczalne sa jeszcze jak sie ma 15-17 lat.... poważnie z nim pogadaj i powiedz ze chcesz faceta a nie dziecko a jak nie przestanie sie tak zachowywać to niech szuka sobie 15stki której nie będzie to przeszkadzać ....
nie znam tej sytuacji dokładnie bo piszesz pobieznie nie wiem jak jest, było miedzy wami...i jak Ty sie zachowujesz w stosunku do niego ale ja bym takiego zachowania nie tolerowała

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

5

Wiesz, że bym nie wytrzymała napiecia kiedy znowu cos będzie nie po jego mysli i sie obrazi.... Chłopak naprawdę zachowuje sie niedojrzale. Póki co nie miał powodów do takiego zachowania, ale co będzie gdy pojawią sie między wami powazniejsze problemy? Skoro on z takich błahostek potrafi tak się obrazić? Współczuję Ci. Ja wiem, że nie dałabym sie tak traktować i powiedziałabym mu, że odchodzę dopóki on nie dojrzeje. Co by z tym zrbił to juz jego sprawa. No ale to ja. Ty musisz sama podjąć decyzję ...

6 Ostatnio edytowany przez ruda_90 (2009-10-15 11:38:46)

Wiesz, ja mam juz tez tego dosyc. I jak teraz pomysle o niektorych jego fochach to mam ochote zerwac. Tym bardzije, ze teraz pokazal na co go stac nie odzywajac sie;/

Moja mam to ma dopiero przerabane tongue Tata potrafi sie do niej MIESIAC nie odzywac, bo np. nie zaczekala na niego kolo domu tylko poszla 5 krokow dalej ;/ a slyszalam, ze corki maja tak, ze za mezow wybieraja osoby, ktore sa podobne do ich ojcow. A nie wyobrazam sobie, zeby moj TZ zachowywal sie tak jak moj ojciec...

7

Przede wszystkim rozmowa.Napisz do niego czy zadzwoń, ze musisz z nim poważnie pogadać i powiedz mu,co Ci leży na wątrobie. Daj mu domyślenia.Może się zbierze w sobie i zmieni zachowanie.

8

Ja pierwsza na pewno nie napisze ;P Chce zobacyzc ile moze sie nie odzywac i zobaczyc jak mu zalezy... Mama mi poradzila, zebym sie nie meczyla i zerwala, bo podobny problem ma z moim ojciem- tez obraza sie o byle co i cos wie na ten temat.

9

Spróbuj z nim porozmawiać. Ponaciskaj na wyjaśnienie sobie kwestii , które Wam obojgu przeszkadzają. Ustalcie czy możecie te zachowania zmienić i jakim kosztem. A potem jeśli się okaże że są to rzeczy nie do przejścia proponuję dać sobie spokój, tym bardziej że jego zachowania to , jak już wcześniej zauważyła Desire1987 to przedszkole. Na świecie jest 7 mld ludzi. Tylko nieco więcej niż połowa to kobiety.

Ride the Beast, don't let the Beast ride you.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wiem czy z Nim zerwac...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018