Zaproszenia ślubne i weselne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zaproszenia ślubne i weselne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lena (2010-10-26 17:56:53)

Temat: Zaproszenia ślubne i weselne

Dziewczyny, na każdą przychodzi ponoć pora, także trafiło i na mnie. Pobieramy się! Proza życia i organizacja tego wszystkiego dobiją mnie na maksa. Pytanie do Tych, które przechodziły już ten temat. Chciałabym, żeby były zarówno oryginalne jak i nie aż nazbyt pojechane. Organizujemy właśnie listę gości na wesele i zaproszenia ślubne ( spam ) prawdopodobnie z tej drukarni. Chyba, że macie inne pomysły gdzie najlepiej zamówić zaproszenia na ślub i jakie wybrać.  Może macie jakieś przykłady zaproszeń na ślub i wesele, winietek i takich tam. Widziałam np. pomysł rozdawania zaproszeń w specjalnych butelkach - szok!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaproszenia ślubne i weselne

Moja koleżanka sama projetowała i drukowala sobie zaproszenia- wyszło ją to znacznie taniej.

3

Ja zamawiałam na allegro, strasznie mi się podobały a nie wyniosły drogo.

4

Ja tez sama projektowalam, z naszym zdjeciem, fajnym osobistym tekstem. Wyszlo znacznie drozej niz gotowe, ale warto bylo smile W koncu taka okazja jest tylko raz w zyciu big_smile

5

teraz jest właśnie taki trend że młodzi sami projektują zaproszenia i jest w tym tyle romantyzmu:)
co do dawania zaproszeń to ja osobiście jestem za osobistym wręczaniem z ręki do ręki, uroczyście i bez zbędnych dodatków;]

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

6

Moze i jest to fajne zaprojektowac swoje zaproszenia...jednak my zrezygnowalismy z tego pomyslu. Przy szykowaniu slubu i wesela jest spore zamieszanie, a po co dodawac sobie niepotrzebnych stresow. Ja z moim mezusiem zamowilismy zaproszenia z allegro i powiem szczerze, ze bylismy zadowoleni. Goscie wrecz zachwyceni smile Wybor zaproszen jest naprawde ogromny (tradycyjne, smieszne, rulony, tuby.....i mozna by tak dlugo wymieniac). A i tresci zaproszen sa rozmaite. Jesli mialabym polecac to jednak gotowce - mniej zamieszania big_smile (Ten temat nie jest mi obcy, bo sama jestem dwa miesiace po slubie tongue)

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

7 Ostatnio edytowany przez Puma (2010-02-10 11:59:52)

A ja dziś znalazłam w sieci takie oryginalne zaproszenia ślubne. Nie będę ukrywać ,że zrobiły na mnie mega wrażenie smile Na pewno na zaproszonych gościach też hi hi Młoda para postanowiła stworzyć dość innowacyjne zaproszenie na ślub w postaci trailera filmowego (parodującego film akcji)

A ile czasu przed ślubem trzeba wysłać lub rozdać zaproszenia? Czy zawiadomienia o ślubie też się wysyła czy tylko zaproszenia na wesele?

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

9

natallia napisał/a:

A ile czasu przed ślubem trzeba wysłać lub rozdać zaproszenia? Czy zawiadomienia o ślubie też się wysyła czy tylko zaproszenia na wesele?

zazwyczaj 2 miesiące przed ślubem.

10

hej dziewczynki! szukam jakiegos fajnego a NIE DROGIEGO pomyslu na na wystroj sali. na stanie mam 300 balonow normalnych 100podluznych mam tez balony serca 20 szt biale i czerwone  oraz ok 100 kolorowych lancuchow z bibuly poradzcie cos latwego do zrobienia

11

A ja, żeby zaoszczędzić szukałam różnych promocji... i znalazłam smile Jest taka firma w Warszawie, wysyłają zaproszenia i kartki na terenie całej Polski,  spam bodajże. Teraz mają taką promocję, że jak się namówi szefa do zakupu kartek świątecznych to na swoje zaproszenia ma się 20% rabatu... nie było trudno namówić. I tak kartki gdzieś musieliśmy kupić, a te były naprawdę urocze. No i zaoszczędziłam na zaproszeniach... smile a slub w przyszłym roku, w sierpniu! Na facebooku trzeba wpisać zaproszenia ślubne  spam smile

trzymajcie się dziewuszki!

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zaproszenia ślubne i weselne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018