mam juz dosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: mam juz dosc

Czytam Was i podziwiam. Jednak sama mam juz dość. Dość życia, ciąglej walki, walenia glowa w mur. Braku promyczka na końcu drogi. Ile lat jeszcze? Jak dlugo można dostawać po glowie i dalej przec naprzód?! Sil zabraklo. Przede mną ściana a ja juz sily nie mam, żeby ja kolejny raz przebić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mam juz dosc

Mogła byś swoją wypowiedź rozwinąć ?
Nie wiele można zrozumieć z tej treści .
Napisz , wygadaj się .
Pozdrawiam .

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy,one same przyjdą:*

Mój synek , największe szczęście jakie posiadam smile
I oczywiście kocham Nad Życie :* GG , jeśli potrzebne napisz e-mail smile

3

Agrycha, to dla Ciebie.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

4

Napisz coś więcej.Ja też czasem mam dość i rzygać mi się chce na to wszystko.Po raz kolejny przekonuję się że ludzie są podli,męczy mnie ta ciągła walka....

5

to trzeba coś w tym życiu zmienić. widocznie żyjesz już wg schematu i wszystko - zdarzenia, zachowania innych wobec Ciebie powtarzają się.

zrób coś, czego nigdy nie robiłaś. zobaczysz, podziała. smile

6

agrycha napisał/a:

Czytam Was i podziwiam. Jednak sama mam juz dość. Dość życia, ciąglej walki, walenia glowa w mur. Braku promyczka na końcu drogi. Ile lat jeszcze? Jak dlugo można dostawać po glowie i dalej przec naprzód?! Sil zabraklo. Przede mną ściana a ja juz sily nie mam, żeby ja kolejny raz przebić.

Wygadaj się, to przede wszystkim wink
Czego oczekujesz od życia?

Zawsze byłam inna, niż wszyscy.
-----------------------------
05.11. pora zacząć żyć, a nie przesiadywać w fikcyjnym świecie zwanym internetem, do widzenia smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021