Psychodrama dla nerwicy lękowej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Psychodrama dla nerwicy lękowej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Psychodrama dla nerwicy lękowej

Czy ktoś z Was uczestniczył w tej formie terapii, jaką jest psychodrama? Ciekawa jestem, jakie efekty Wam przyniosła. Słyszałam, że to bardzo dobra metoda, również w nerwicy lękowej. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie to bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Psychodrama dla nerwicy lękowej

myślę, że psychodrama może pomóc w nerwicy lękowej. Jest to sposób na przepracowanie pewnych wątków z naszego życia, które być może przyczyniły się na jej rozwinięcie. Spotkałam się z tym na psychoterapii grupowej. Tylko, że dziewczyna miała depresje. Terapeuta zrobił taką psychodramę, twierdziło, że jej to pomogło. To na pewno dobry element leczenia, ale ważne żeby terapeuta wiedział co robi. Przez psychodramę modeluje się pewne zachowania.

3

Odp: Psychodrama dla nerwicy lękowej

Z psychodramą zetknęłam się na kursie psychoterapii we wrocławskiej fundacji, mam nawet zaświadczenie, że uczestniczyłam w tych zajęciach. Wg mnie bardzo ciekawa metoda dla osób które mają problem z mówieniem wprost o różnych. Odgrywanie ról wielu osobom pomagało, myślę że warto spróbować również w nerwicy lękowej.

4

Odp: Psychodrama dla nerwicy lękowej

Witaj! Jestem nowa, mam natłok myśli, jestem osobą samotną, na emeryturze i pustka.No nie jest depresja lękowa.Choruję też na niedoczynność tarczycy.Czy depresja lękowa to skutek niedoczynności.

5

Odp: Psychodrama dla nerwicy lękowej

Ja chodziłem na terapię grupową i tam terapeutka wobec mnie zastosowała raz psychodramę. Muszę przyznać, że to mi pomogło.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Psychodrama dla nerwicy lękowej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024