Pierwsze spotkanie z dziewczyną. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Pierwsze spotkanie z dziewczyną.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Pierwsze spotkanie z dziewczyną.

Cześć wszystkim. smile Mam mały problem i nie mam z kim o tym porozmawiać. Chodzi o to, że pewna dziewczyna chce się ze mną spotkać a ja nigdy wcześniej nie umawiałem się na żadne spotkania/randki, nawet koleżanek nie mam. Widzieliśmy się ale nie rozmawialiśmy ze sobą. Od znajomych zdobyła do mnie kontakt i napisała, że chce mnie poznać. Nie wiem, co zrobić w tej sytuacji. Pomoże ktoś podjąć jakąś decyzję? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsze spotkanie z dziewczyną.

No decyzja może być tylko jedna. Jeżeli jesteś zainteresowany, to przyjmij zaproszenie, jeżeli nie, to ślicznie podziękuj. A reszta, to już potoczy się swoim naturalnym torem.

Do utraconego raju
Nie powinno się wracać,
Zwłaszcza jeżeli nie ma się pewności,
Że był on naprawdę rajem.

3

Jakoś szczególnie nie jestem zainteresowany ale bardzo ciekawi mnie to, co ona takiego we mnie zobaczyła, że chce mnie poznać. Teoretycznie jestem osobą nieśmiałą i małomówną więc już podejrzewam jak to wszystko się skończy.

4

Mylisz się. Bylem dokładnie (1:1) jak Ty. I wiesz co ci powiem? Spróbuj. smile Ja spróbowałem i? Wręcz zyskałem. smile Mam dziewczynę (ją) i stałem się bardziej otwarty i zacząłem siebie  akceptować, ppzbyłem się nałogów...

Wiec naprawdę Spróbuj bo nie masz czego stracić. wink A wręcz możesz zyskać.

5

Nad czym się tu zastanawiać. Idź na żywioł. Kiedyś musi być I raz. Powodzenia !

6

potraktuj to spotkanie jak trening walki ze swoją nieśmiałością, a skoro nie do końca jesteś zainteresowany to będzie łatwiej przełamać lody:)

Fotobudka Warszawa najlepsza imprezowa fotobudka w Polsce

7

Koniecznie idź na spotkanie. Na razie może nie jesteś przekonany, ale nie znasz jej przecież. Pogadajcie, przecież nikt na 1 randce nie składa deklaracji na całe życie smile Będziesz żałował jak nie spróbujesz.

8

Witam po długiej nieobecności:) Spotkałem się z tą dziewczyną, bo było mi obojętne, co z tego wyjdzie no i wyszło tak, że spotykamy się teraz dosyć często. Ona walczy o mnie, komplementuje, ma plany na przyszłość z moim udziałem, łapie za rękę, przytula się. Ja czuję się jak niezdecydowana kobieta, o którą stara się zakochany w niej mężczyzna. big_smile

9

Lukass napisał/a:

Witam po długiej nieobecności:) Spotkałem się z tą dziewczyną, bo było mi obojętne, co z tego wyjdzie no i wyszło tak, że spotykamy się teraz dosyć często. Ona walczy o mnie, komplementuje, ma plany na przyszłość z moim udziałem, łapie za rękę, przytula się. Ja czuję się jak niezdecydowana kobieta, o którą stara się zakochany w niej mężczyzna. big_smile

CZYLI ... jest dobrze? Rzeczywiscie troche odwrócone role ale ważne, zebys był szczęśliwy smile

10

Jak dziewczyna sama pisze do faceta ze chce go poznać to już jest cos nie tak smile

Ach te kobiety smile

11

Chłopie trafiłeś los na loterii,wiesz ilu facetó marzy o tym zeby w ogóle gdzies sie spotkac z dziewczyną,? A ty dostałeś na tacy.Kiedyś maiłęm taki przypadek ale byłęm młody i to spieprzyłęm...powiem ci ze do dziś żałuję dlatego ze z perspektywy czasu tamta dziewczyna darzyłą mnie najwiekszym uczuciem ze wszystkich do dzis...Jak kobieta tak sie zachowuje to znaczy ze cie wybrała ..z czystej miłosci,więc raczej bedzie wierna i bedzie dbac o ten związek i o ciebie. Jesli ona ci sie pdooba to nei zmarnuj tego i pielęgnuj.
Ogólnie to i tak kobiety nas sobie wybierają,ale jak same inicjują to ich  miłosć sięga do gwiazd:)

12

Ona walczy o mnie, komplementuje, ma plany na przyszłość z moim udziałem, łapie za rękę, przytula się. Ja czuję się jak niezdecydowana kobieta, o którą stara się zakochany w niej mężczyzna. big_smile

Wiec czas na twój ruch, bo jeśli tylko ona bedzie zabiegać o ciebie w tym 'zwiazku' to szybko jej sie to znudzi.

~*~*~*~

13

Nadarzyła się okazja smile  Powiadają- Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! smile szanujcie to, co was spotkało! szanuj ją i prowadźcie to co macie jak najdłużej! smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Pierwsze spotkanie z dziewczyną.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021