Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

czy w ostatnim trymestrze u kobiet powraca taka jazda  ( chodzi o psychikę ) jak w pierwszym ? big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

hahha dobre big_smile wiesz ogolnie to niby tak ale niekoniecznie. 1 trymestr jest ciezki bo burza hormonow robi spustoszenie w organizmie kobiety i ta sama wiadomosc ze bedzie dzidzia troche stresuje i  trzeba sie z tym oswoic. W 3 trymestrze to tez przytlacza fakt o dziecku uwazam bo juz malo czasu zostalo i zastanawiamy sie czy juz wszystko gotowe no i przede wszystkim ciezar brzucha tez meczy, spuchniete stopy, bol plecow... 1 i 3 trymestry sa najgorsze w sesie najciezsze ale moga sie roznic od siebie. Czym konkretnie sie martwisz? Jakies szczegolne zachowania?

3

Odp: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

Ja żadnych jazd nie miałam, ale chyba nie bez powodu mówi się że w ciąży (prawie) wszystko jest normalne. smile

4

Odp: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

o nią się nie martwię wink
ale nie da eis przytulić, jest marudna ale słodka....mam na nią mega ochotę ...ale ona mówi ze nie bo czuje sie jak wieloryb big_smile...
ale słodko z tym brzuchem wygląda ....nie da się przekonać że jest dla mnie najpiękniejsza, najsłodsza, i pięknie z brzuchem wygląda...
mowie jak do ściany...ona wie swoje...

5

Odp: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

Ja za 2 tygodnie wkrocze w 3 trymestr i moj facet slucha tego samego wink ze jestem prosiakiem, wygladam jak orka..a przynajmniej sie tak czuje. On mowi ze dalej chuda jestem tylko ze mam brzuszek ciazowy, tuli, glaszcze..taki etap poprostu. Trzeba przez to przejsc.

6

Odp: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

Z własnego doświadczenia mogę napisać, że trzeci trymestr był najgorszy.
Opuchnięcia kończyn, nadciśnienie, ból stawów i pleców... Ciągła zgaga - tak miałam.

Za to pierwszy - jakbym w ogóle w ciąży nie była.

7

Odp: Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

Tak to już jest, że jedne czują się w ciąży atrakcyjnie nawet jeśli przytyją 20 kg, a inne czują się ze sobą źle choć wyglądają świetnie. Nic innego Ci nie pozostaje jak uzbroić się w cierpliwość.
I dodam, że pierwszy kwartał po porodzie też może nie być lepszy albo wręcz gorszy.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy w ostatnim trymestrze ciąży na powrót szaleją hormony? ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024