CO JA MAM DLA NIEJ UGOTOWAC? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » CO JA MAM DLA NIEJ UGOTOWAC?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: CO JA MAM DLA NIEJ UGOTOWAC?

Witam!

Moim problemem jest,ze wszedzie widze milion przepisow,ale to wiekszosc posilkow tluszczowe,albo jakies wymyslne. Prosze poprostu o jakis przepis  ale mam na mysli zdrowe rzeczy,a nie boczek na smalcu:) Pytam ,bo chce zrobic niespodzianke mojej dziewczynie,a nie wiem jaki mialbym obiad ugotowac:)Sam jem wszystko jednak ona woli warzywa niz mieso ,wiec rozmiecie. Chcialbym cos po czym mi nie powie nie zjem tego bo bede gruba :)Prosze o jakies pomysly

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-10-05 10:01:49)

Odp: CO JA MAM DLA NIEJ UGOTOWAC?

mnostwo wegetarianskich przepisow big_smile wybierz jakis  weganski przepis, superzdrowy i superlekki smile

Powód edycji: usunięcie linku.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

3

hmm.... może makaron ze szpinakiem? albo sałatka grecka?

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

4

a piers z kurczaka?przeciez to nie jest tluste,a znam taka potrawke: kroisz piersi w kostke,smazysz,pozniej warzywa (mrozone,taka mieszanka) tez smazysz.Podaje sie to z ryzem( miesza sie wszystko) bardzo smaczne,taki lekki obiad.jezeli bylbys zainteresowamy to napisz,powiem wtedy ze szczegolami jak masz to zrobic.

5 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2009-10-04 08:02:37)

Amelio... mm.. pycha takie cos jest... zwłaszcza jak są pieczarki smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

6

To chyba o risotto mówicie, co? Skoro z pieczarkami?

7

nie wiem jak to sie dokaldnie nazywa.Ostatnio takie cos jadlam u swojej przyszlej tesciowej i bylam zachwycona;) nie przepadam za miesem i ciezkim,tlustym obiadem,a taki jest lekki i pozywny.Naprawde super. I bardzo prosto sie robi.

8

to byl moj podstawowy posilek w trakcie studiow tongue ale kupowalam od razu gotowe tongue sie zwalo danie prowansalskie, czyli warzywa, kawalki piersi z kurczaka i ryz. Czasami robilam sama, ale tylko jak nie bylam konajaca z glodu i mialam czas na przygotowanie tego.
ale popieram- to jest smaczne i dobre, i latwe w przygotowaniu

porąbana jak łajno w tartaku

9

Jeśli risotto to robi się to na maśle i ze śmietaną, więc nie za bardzo lekkie, bo śmietana 18. Ale jakiś przepis "lżejszy" pewnie też się znajdzie smile

Ja robię najprostsze risotto. Ryż, pierś kurczaka, kostka bulionowa, pieczarki. To takie główne składniki. Można dodać paprykę, groszek, kukurydzę jak ktoś lubi, ale ja robię już bez tego.

Albo zrób obiad z fix knorra. Kurczak al'a strogonoff. Też kurczak z pieczarkami. Z fix'a wychodzi pyszny sosik, w smaku podobny do sosu strogonoff'a właśnie. Robi się szybko i prostu.

Jest jeszcze Knorr Fix kurczak z ryżem i warzywami a'la risotto. Albo kurczak w 5 smakach, też knorr fix...

Autor nam uciekł i nie wiemy co polecać dalej, bo nie odpisuje...

10

No wiec risotto odpada,bo to bylo pierwsze co jej zrobilem:)rzeczywiscie jej smakowalo,ale zrobilem to juz dwa razy wiec wiecie.....nuuuda i pewnie zaraz mnie rzuci hehehe:)

11

A reszta z fix knor z tego, co wymieniłam? Albo nawet nie kurczak tylko np. ryba w sosie? Tylko to już jest "pomysł na".

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » CO JA MAM DLA NIEJ UGOTOWAC?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018