Kłótnie w zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kłótnie w zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Kłótnie w zwiazku

Witam mam problem taki , że gdy kłócę się z dziewczyna i to jest jej wina to ona to przekreca tak ze jest to moja wina i odrazu obraza sie na mnie i nie odzywa a ja niestety mam cos takiego ze ją odrazu przepraszam , a ona jakis czas temu wypomniała mi to ...CO ja mam w takiej sytuacji zrobic zeby ona wiedziała ze to jest jej wina ...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Majki (2014-08-31 20:22:22)

Odp: Kłótnie w zwiazku

Po pierwsze nie przepraszaj bo strzelasz sobie w kolano sam. A po drugie jak strzela focha to ją olej i nie odzywaj sie też. Niech sama sie odezwie pierwsza. Ktoś tu kiedyś mi powiedział, że na focha najlepiej sie nie odzywać, nie przepraszać i w ogóle olać. Raz sie już sprawdziło. Zadziałało.

3

Odp: Kłótnie w zwiazku

Wiesz co nie wiem czy warto zadawać się z taką dziecinną osobą. Na pewno nie zbudujecie mocnej i zdrowej relacji. Za co Ty ją przepraszasz? Jeśli ulegasz tylko po to, żeby nie zaogniać sytuacji no to przygotuj się, że będzie coraz gorzej bo ona się wycwani i potem zawsze będzie wszystko obracała tak, żeby wyszło na jej.
Spróbuj spokojnej rozmowy, wyjaśnij jej po kolei swoje zdanie, podaj sensowne argumenty. Tylko nie krzycz. Tyle można zrobić z Twojej strony. No i nie przepraszaj jej ciągle bo to nie ma sensu. Mam pytania:
- ile macie lat?
- jak długo jesteście razem?

Dziewczyna, która ciągle się obraża nie jest materiałem na kobietę życia czyli żonę. Więc jeśli traktujesz ten związek poważnie to się zastanów, bo takie osoby jak ona będą wysysać z Ciebie radość z życia. Pozdrawiam smile

4 Ostatnio edytowany przez schogun (2014-08-31 20:29:05)

Odp: Kłótnie w zwiazku

Mamy po 19 lat jestesmy 5 miesiecy

5

Odp: Kłótnie w zwiazku

Zupełnie bez sensu. radzę porozmawiac bo inaczej nic z tego nie będzie. Poza tym dlaczego przepraszasz skoro nie jest to Twoja wina. Cos mi się tak wydaje, że jej chyba za bardzo nie zależy na Waszym związku...

6

Odp: Kłótnie w zwiazku

Powiedz jej, że fochy i obrażanie się nie są cechą dorosłych ludzi. Nie daj sobą manipulować, jeśli nie zawiniłeś to nie przepraszaj. Ona chyba lubi robić z siebie ofiarę. Pisałam już wcześniej, z tą dziewczyną nie stworzysz dorosłego i zdrowego związku. Albo ona się zmieni i zacznie postępować normalnie albo poszukaj innej. Nie jesteście ze sobą bardzo długo, a jesteście też młodzi więc nie trać życia na użeranie się z taką osobą, bo to prędzej czy później się skończy. wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kłótnie w zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024