nic nie dziala - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » nic nie dziala

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: nic nie dziala

Zakladam ten wątek, bo mam ochote już tylko usiąść i płakac. Z samotnosci, oczywiście.

Chlopaków miałam na studiach, Dwoch albo trzech. I tyle. Od tego czas nic, dno, mogiła.

Mam równo 30 lat, rozmiar 38, 172 cm wzrostu. Nie wiem, co jest ze mną nie tak. Mialam znamię na doopie to usunełam. Mialam krzywe zęby to wyprostowałam, przechodzac przy tym przez operację dwuszczękową!
Z natury nie podchodzę sama do nowych ludzi, ale przeciez mnóstwo introwertyków znajduje kogoś. Za duzo narzekam.
Lubię sport, uwielbiam podróże, gry planszowe, lubię dzieci, umiem gotować, prasowac, sprzatac i robić na szydełku.
Umiem tez wbijać gwożdzie, wymieniac zarówki i zazwyczaj samodzielnie naprawie mój rower, jesli zepsuje sie po drodze.  Czego ja mam się jeszcze nauczyć?!

Przeprowadzilam sie pół roku temu za granicę. Myslałam, ze tu bedzie łatwiej i co? i dooopa. Wszyscy znajomi z pracy są pozajmowani. Próbowałam na portalu randkowym- ze 4 facetami miło sie rozmawialo, z jednym sie dzis umówiłam i co? nie pojawil sie.

Zarezerwowalam popołudnie i wieczór na marne sad sad

ech...

Tak mi brakuje kogoś, aby mieszkac razem. Wspierać się. Kochac sie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nic nie dziala

wpełni roozumiem Cię ,życie w pojedynkę jak się miało drugą  osobę staje się puste. Sam teraz przez to przechodzę ,jedyna różnica iż ja mam 2 dzieci i one są ze mną .Lecz mimo to momętami czuję pustkę.Co do Ciebie to z opisu wychodzi iż jesteś zaradną kobietą  co jest u Ciebie na plus smile

" Rzuć mnie na pożarcie wilkom  a powrócę dowodząc watahą "

Idż na ściankę wspinaczkową

4

Tralinko ale dlaczego postrzegasz się w tak złym świetle...

Masz jak sama wymieniasz mocne strony,potrafisz bardzo dużo...
Dlaczego nie zajmiesz się swoim Hobby... wiem i rozumiem
że samotność dobija, ale Jesteś młoda... i już w takiej rozpaczy?

Pamiętaj że na siłę nie zrobisz nic a tym bardziej na siłę nie zaciągniesz
nikogo aby Cię kochał...

Spojrzyj proszę na to z innej lepszej strony tongue

Potrafię Gotować   super
Umiem naprawić rower sama  rewelacja
Zadbałam o swoje zdrowie , aby czuć się lepiej  superrrr smile

Powiedz mi czym jeszcze  się interesujesz , jaką pracę wykonujesz?
może zacznij studiować..... rób to dla SIEBIE ....

Pozdrawiam smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » nic nie dziala

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018