samiec alfa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: samiec alfa

witam,chcialabym poruszyc temat który mnie  trapi od pewnego czasu...mianowicie temat faceta ktory sam siebie  okresla mianem samca alfa...nazywając siebie hedonistą ,niszcząc wszystko co napotka na swej drodze,mniej lub bardziej wartościowego....facet który z pełną swiadomoscią niszczył moje życie,wykorzystując mnie,oszukując,zdradzając...sprytnie mną manipulował dla własnych potrzeb,dla zaspokojenia swojego chorego meskiego ego,manipulował mną,moim zyciem,uczuciami,innymi kobietami....czując sie przy tym bezkarnym ,zasłaniał sie tym ze jestem samcem alfa....i tu moje pytanie.czy to jest samiec alfa?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: samiec alfa

To nie jest samiec alfa.
To odtrącony przez stado, zagubiony, ułomny egzemplarz, który wyszukuje najsłabsze owieczki, żeby je pożreć.
Zdrowa, silna owca sponiewierałaby go jednym wierzgnięciem...

3

No faktycznie - samiec alfa to z niego średni, raczej usprawiedliwia swoje poczynania, leczy swoje nienawiści do świata takim zachowaniem, przykrywa jakieś krzywdy narcyzmem i tyle.

4

Na szczęście to już nie Twój problem.
Ale widzę, że faktycznie wbił Ci w głowę tekst "samiec alfa", powtarzasz to określenie w swoich innych postach.
Pociesz się, że z samcem alfa nie miał wiele wspólnego.

5

Anik38 napisał/a:

Ale widzę, że faktycznie wbił Ci w głowę tekst "samiec alfa", powtarzasz to określenie w swoich innych postach.

Jaki samiec alfa? Chyba coś sie pomieszało tongue

6

Natajka01 napisał/a:
Anik38 napisał/a:

Chyba samiec delta, a nie alfa...

Proszę usunąć moje konto. Dziękuję.

7

Natajka01 napisał/a:
Anik38 napisał/a:

Komu?
Jemu na pewno.

8 Ostatnio edytowany przez zwykły facet (2014-08-10 21:35:23)

Nie ma to jak wróbel chciałby być orłem i wydaje mu się, że wystarczy się tak nazwać.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/11/cab45591f46aef9f4e1016e11abea554.png?1321451011

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to po prostu zmień coś w swoim życiu.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018