Wesele w Przebojowej Kuchni Warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wesele w Przebojowej Kuchni Warszawa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Wesele w Przebojowej Kuchni Warszawa

Znacie tą salę? Jakie opinie? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info.
Własciciel kontaktując się ze mną przedstawił ofertę na 50 osób (takie wesele planujemy) 135zł od talerzyka w tym 5 dan gorących, 9 przystawek, ciasta i napoje zimne i gorące i to wszystko bez ograniczeń. Nie wiem czy dac sie na to złapac bo za taka cene to jedzenie moze byc baaardzo kiepskie i nie slyszalam jeszcze zeby weselne jedzenie bylo bez ograniczen...

Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie.
A moze znacie jakas tania sale na trasie Warszawa - Płońsk. Zalezy mi na umiarkowanej cenie bo z narzeczonym mamy skromny budzet a na rodziców nie możemy liczyc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wesele w Przebojowej Kuchni Warszawa

Nasze wesele też było nieduże, nie lubię takich wielkich imprez gdzie sprasza się wszystkie ciotki, stryjków i ludzi w zasadzie obcych, bo część widziało się może raz w życiu, kompletnie nie widzę w tym sensu. My mieliśmy tylko najbliższą rodzinę, z którą utrzymujemy kontakt i przyjaciół. Szukaliśmy ładnej i cenowo ok sali. Koniec końców mieliśmy weselę na 60 osób w sali w Mazurkasie w Ożarowie. Wybraliśmy klasyczne menu rosół i schab marynowany, do tego jakieś przystawki na ciepło i zimno oraz słodkości. Wyszło naprawdę smakowicie. Myślę, że nasze wesele było udane, my bardzo miło wspominamy.

3

Fakt Mazurkas jest bardzo tani do tego bardzo klimatyczny smile Oczywiści ma prawo się podoba jak wszystko.

Ja jestem z okolic Legionowa i bardzo bliska koleżanka robiła swoje wesele tutaj w małej sali weselnej pod Wieliszewem płaciła 140. Jedzenie żeczywiście było bez ograniczeń. To było tak że danie główne kotlet z ananasem i zrazy w sosie pieczarkowym były w półmiskach. Goście sobie brali co chcieli. Dużo osób zwłaszcza starszych brało jedno i drugie danie. Wszystkiego było więcej niż powinno tak że zostało i na poprawiny.
Dania zimne te które stały w stołach częściowo były donoszone, ale zawsze jak coś było zjedzone w połowie na przykład pół rolad czy śledzi to albo przynosili coś innego albo dokładali na pełno. Jeszcze przed tortem dołożyli na ful tak że stoły były zastawione niemal na 100%. Kolejne dania gorące też były w półmiskach i też do wyboru ale to już mało kto mógł wepchnąć. Na koniec do barszczyku pierożki też kto ile mógł tyle jadł.
Więc tu można powiedzieć że było bez ograniczeń. Wszystko co zostało oddali na poprawiny na półmiskach. Kosztowało mało w wyszło idalnie. Ale to pierwszy raz tak widziałam i jak by mi ktoś opowiadał to bym nie wierzyła chyba bo na ogół zwłaszcza w okolicy jest bardzo słabo i bardzo mało jedzenia.

Czy to możliwe że tam gdzie idziesz będzie o.k?
Oczywiście że możliwe zawłaszcza jak lokal jest nowy i walczy o klientów. Bo jakoś trzeba ich przyciągnąć a polecenie to idealna reklama.

4

Obejrzałam stronkę:)

Nie jest jakiś specjalny pałac ale to po trosze wyjaśnia cenę. Sale na ogół są drogie bo koszt utrzymania jest duży. Jeżeli oni robią dużo cateringu to mają za co połączyć koniec z końcem.
Mnie się wydaje że można zaryzykować.
Znam bardzo drogie i ekskluzywne sale np jedna w Otrębusach gdzie naprawdę jest drogo, niewygodnie bo tak naprawdę nie ma warunków (np. łazienka dla niepełnosprawnych w piwnicach i kogoś na wózku trzeba było wnosić), oraz do jedzenia nie było prawie nic. Ale kosztowało 260 bo wszak Pałac w ogródku piękne greckie filary i fontanna w której wodę zmieniano chyba 100 lat temu bo zapach był taki jak by... nieważne.

Dobra rada?
Umów się na degustacje przed weselem!
Teraz tak robią ludzie. Chcesz zorganizować imprezę i przed weselem chcesz obejrzeć salę i coś zjeść. Jeżeli Ci powiedzą że nie można to wiadomo że coś nie tak. Jeżeli będzie ci pasowało to podpiszesz umowę.

5

Po obejrzeniu stronki zdecydowanie potwierdzam, że w tych wnętrzach spokojnie można i taniej zrobić wesele ;-).
135 zł to kwota, za którą na prawdę można fajnie ugościć gości.
Pewnie, ze w wielu miejscach ceny zaczynają się od 200 zł i często jeszcze za wszystko trzeba płacić oddzielnie.
Tak czy siak zawsze trzeba się dogadywać.
Ja zorganizowałam wiele wesel w wielu miejscach i zawsze staram się dopasować wszystko do budżetu tak aby młodzi i oście byli zadowoleni, a miejsce w którym organizuje się imprezę nie poszło z torbami.

6

@Kejti75 to znaczy, że negocjujesz ceny? udaje Ci się? Ja co prawda jeszcze mojego wesela nie organizowałam, dopiero wybieram salę, ale obiad po ślubie cywilnym czy komunia siostrzenicy - nic się nie udało negocjować big_smile Może dlatego że dużo mniej osób i przy wielu gościach czasem idą na rękę? Hm.
Co do Przebojowej Kuchni, to na pewno sprawdzę ten lokal, jak na razie upatrzyłam piękną salę w Hotelu Książę Poniatowski, nie tylko ze względu bogatej aranżacji, ale też wygody - to hotel i można gości przenocować, a nie każdy po weselu ma siły do domu wracać, te tańce i w ogóle... No i ta sala pomieści nawet 220 osób, co nie jest często spotykaną możliwością.

7

Jest ok, do tego polecam Ci fontannę czekoladową z czekoladerii. Rewelacyjnie smakuję i firma, która o organizuję też jest spoko.

8

Lubię tematykę weselną.
Czasami patrze sobie po innych forach, przyznam że szeptanka robiona dla hotelu książę Poniatowski jest coraz bardziej subtelna, ale dalej widać że to nie sa prawdziwe opinie. Więc drogie szeptaki, więcej ambicji.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wesele w Przebojowej Kuchni Warszawa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018