feromony w pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez yvette (2009-09-21 21:57:33)

Temat: feromony w pracy

Zajmuje się między innymi pozyskiwaniem klientów. Ostatnio jest bardzo ciężka. Ostatnio trafiłam na artykuł o feromonach. Zastanawiam się nad kupnem - w dobie kryzysu może warto spróbować. Sprawa jest dość droga i nie wiem czy to nie jest troszke pic na wode. Czy któraś z was próbowała? A może używałyście feromonów w celach typowo "seksualnych"? Proszę o pomoc, jestem ciekawa czy to działa...

Proszę, nie spamuj forum. Opisz, o co chodzi, ale nie zamieszczaj linków do zewnętrznych stron.
Pozdrawiam
Yvette

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: feromony w pracy

strusia nie wiem czy to dziala, ale kiedyś tez pozyskiwalam klientów i nigdy nie wpadlam na taki pomysl;D
daj znać jak wypróbujesz, może to klucz do sukcesu ?;p

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

3

feromony z tego co wiem mają to do siebie, że na jednych działają pozytywnie na innych zaś zupełnie na odwrót. Zatem nie może to być metoda uniwersalna, zresztą jak dla mnie jest to mocno naciągane.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

4

Polecam- Pheromone Essence , działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn, pomaga w kontaktach zawodowych i na co dzień, i to zarówno z facetami jak i z innymi kobietami:) i cena nie jest wygórowana w porównniu do innych (przynajmniej tam gdzie ja zamawiam, nie wiem jak w innych punktach sprzedaży) , a efekty są:)

5

hahahahaha ciekawy pomysł,nie pracuję przy pozyskiwaniu klientów....ale uważałabym z tym;)

6

Mysle, ze powinnas sie zastanowic nad swoim sposobem bycia niz na kupnie feromonow. Moze swoja osoba nie przyciagasz klientow? Uwazam, ze na tym powinnas sie skupic.

Za dlugo mnie tutaj nie bylo...;)

7

Czy ktoś z Was stosował może w przeszłości jakieś  feromony? Ponoć wydziela je każdy jednak są środki, za pomocą, których można wzmocnić ich naturalne działanie.
Sama jestem zainteresowana ich działaniem w związku ze stosunkami w pracy. Obecnie pracuję w biurze obsługi klienta, wśród ludzi i zastanawiam się czy może dzięki nim udałoby się trochę polepszyć relacje ?

8

Używam feromonów na codzień.Jestem zadbaną osobą,a feromony są dodatkiem.Osoby z którymi się spotykam są nastawione bardziej przyjaźnie,częściej się uśmiechają,zagadują.A może mi się wydaje.?Może to ja się zmieniam.?Ale chyba coś w tym jest.

9

Ja obecnie używam. Ale głównie dla zapachu. Stosuję Love & Desire bo po prostu zapach niesamowicie mi się podoba i są dość mocne. Czy działają na facetów to nie wiem. No podobam się ale może po prostu jest to mój urok osobisty?Przedwczoraj zamówiłam sobie natomiast drugie: Sexual Attraction, które są skoncentrowaną esencją. Tak dla porównania. Dzisiaj mają przyjść to się przetestuje.

10

A używasz w niebieskiej czy może w ciemnej wersji? Bo ostatnio sobie przeglądałam i widziałam, ze są w kilku.

11

W tej ciemniejszej, są mocniejsze niz różowe. Droższe również  ale generalnie jestem z nich bardziej zadowolona. Bardzo podoba mi się zapach, który o dziwo jest bardzo mocny. Jak się popsikam rano to trzyma do wieczora. Wszystkie szaliki również pięknie pachną.
Sexual Attraction też są ok ale szkoda,ze nie pachną.

12

Mój facet stosuje Pheromone essence. Pytałam i z Love & Desire oraz Sexual Attraction jeszcze nie miał kontaktu chociaż chociaż coś tam słyszał.

13

Słyszałam o nich ale sa bardzo drogie i jednak mimo wszystko na początek byłabym skłonna polecić właśnie love desire...

14

Feromony to substancja, człowiek nie jest aż tak wrażliwy na substancje jak zwierzęta. Ktoś może myśleć, że to działa tak jak wabik na koty do kupienia w sklepie zoologicznym. Ale tak to nie jest. Człowiek tak nie reaguje.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018