Proszek do prania Surf - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Proszek do prania Surf

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Proszek do prania Surf

Witam smile Jestem ciekawa czy któraś z Was już używała do prania proszku Surf. Czy warto kupić ? Jakie macie opinie na temat tego proszku ? Będę wdzięczna za podpowiedzi smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszek do prania Surf

Też chętnie poczytam opinie innych użytkowniczek na temat tego proszku. Ostatnio mignął mi na zakupach w rossmannie i jestem ciekawa czy warto wypróbować.

3

Troche po czasie, ale moze ktoś jeszcze skorzysta wink Ja używam tego proszku i mi pasuje. Tzn. dobrze pierze i ładniejszego zapachu chyba wśród chemii piorącej nie znalazłam jeszcze.

Reklama

4

Wzięłam ostatnio płyn z tej firmy w tesco i jeżeli chodzi o płyn to bardzo fajny - dopiera i bardzo ładnie pachnie. Mam  do kolorów fioletowy z irysem. Proszku jeszcze nie brałam. smile

5

Używałam płynu do prania, dopiera fajnie, zapach intensywny.

Reklama

6

Ja teraz wzięłam w kapsułkach, ponownie fioletowy. Odpada dolewanie płynu do płukania. Kapsułki bardzo w porządku, rozpuszczają się dobrze, nic mi nie przywiera do ciuchów i ręczników. Ciekawa jestem tego nowego żółtego, ale jeszcze nie kupowałam.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Proszek do prania Surf

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018