zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 41 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-06 20:32:37)

Temat: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

witam moj zwiazek to juz przeszlosc ten dupek ktory nawet byl moim narzeczonym olal mnie wulgaryzm po 3,5 roku non stop rycze nie umiem sobiez tym radzic a tymczasem on baluje jeszcze tydzien temu byl z kwiatami prosil o wybaczenie mowi ze kocha nawet w pt pisal takie smsy ze mu zalezy itp, wulgaryzm on zawinila ja rycze!!!!!!!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

A moze cos blizej? Wiecej szczegolow. Zdradzil? Poszedl do innej? Ile on ma lat? Mieszkaliscie ze soba?

3 Ostatnio edytowany przez Weronika25 (2014-07-07 07:31:51)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

ja mam 25lat on 26. wypalilo sie wsystko od dawna nic nie zrobil by nam sie udalo(poza zareczynami choc jak sie nedawno okazalo dostalam pierscionek dla odczepnego a potem tlumaczyl ze poiedzial wto w nerwach) jak ja nic nie wymyslalam to nie robilismy nic.... przyjezdzal do mnie i od razu byl umówiony  moim sasiadem na browca. f* jest egoista skpionym na sobie i swojej matce. jak ona po mnie cisnela to on nie reagowal wcale bo w zoku bl ze jego matka tak do mnie powiedziala ja juz nie mialam sily aby walczyc o to wszystko, o kazde przytulenie musialam prosic bo sam se nie domyslil,,, teraz okazalo sie ze podobno chodzil na dysoteki bedac w zwiazku choc oczywiscie  nie przyznaje sie do tego, a klamac potrafi wszystkim dookola wiec czemu i nie mi

4

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

zakorzenil we mnie lek przed tym ze sobie nikogo nie znajde ze nikt ze mna nie wytrzyma fakt świeta nie jestem ale jesli prosze go przytul to on odpowiada zaraz pozniej i tak mija godz i nie wytrzymaywalam i byly klotnie. albo ze oddzwoni pozniej i czekam czekam i zazwczaj sie nie doczekiwalam  dzwonilam pierwsza... czuje ze gral i na uczuciach bawil sie jak zabawka bo skoro nie wychodzi nam to on przyjchal w nd tamta i przepraszal obiecywal a ja jak to ja zaufalam mu

5

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

ja wiem ze rozstanie jest najlepsze  ale czemu to ja cierpie czemu
on zawinil na calej lini a teraz on zapija smutki a ja rycze nic nie jem nie spie jestem wrakiem czlowieka naprawde) pewnie dostane odpowiedz ze trzeba czasu ale ja potrzebuje wsparcia teraz.. procz niego nie mam nikogo matka ma w nosie tatus po drugiej stronie zyciaa przyjaciele-no cóż syty glodnego nie zrozumie taka prawda a najbardziej wkurzaja mnie teksty ze jestes mloda jeszcze kogos spotkasz dodAM ze nie jestem osoba towarzyska raczej taka zamknieta w sobie nigdzie nie chodze czuje sie zle w obcym towarzystwie no i ładna tez nie a na co patrza faceci najpierw na morde, wiec na dyskotece nikogo nie poznam (no chyba ze bedzie pijany) do sklepu na moim osiedlu tez nikt nie przychodzi poza starymi kobietami i jimis menelami

6

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

jest mi ta ciezko. DLCZEGO JA CIERPIE TO TAKIE NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!
POMÓŻCIE za moment zwariuje sama ze soba

7 Ostatnio edytowany przez mala82 (2014-07-07 07:38:26)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

weronika spokojnie , postaraj się odrobinę uspokoić

nie zwariujesz , jest ci ciężko ale spokojnie , dasz radę

8

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

no tak spokoj luz nic sie nie stalo
ja ciagle patrze na tel czy dzwoni czekam na maile

9

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

matka jego sie cieszy.... bo przeciez nie jestem odpowiednia partia- za biedna( on nie nalezy takze do bogatych) matka lubila wygodne zycie i tego tez chce dla syna bo przeciez szkoda zeby musial ciezko pracowac ale jak zepsul mu se samochód to  dobra bylam jak utrzymywlam nic go juz wtedy ne obchodzilo zadne zakupy wyjazdy nic wszystko ja zasuwalam przez prawie 4 miesiace w dwoch pracach bylam na nogach od 6 do 24 potem juz sil mi zbraklo i musialam wybrac wtedy to bylam dobra mam taki zal

10

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

a najgorzej boli mnie to ze oddalam mu toco mialam najpikniejsze moje dziewicwo chcialam oddac tylko jednemu. teraz przez to ze juz nie jestem dziewica czuje sie mniej wartosciowa bo jesli kogos kiedys spotkam to co mu zaoferuje no co ani łada ani bogata ani nie dziewica...

11

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

moze ktos zna jakies dobre tabletki uspokajajace bez recepty bo moje nie dzialaja wzielam wczoraj 6 i nic nie pmoglo jedynie co to krecilo mi sie w glowie ale to moze kwestia tego ze zjadlam tylko 0,5 zupki chińskiej na sama mysl o jedzeniu robi mi sie niedobrze

12

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

mi pomaga daleki spacer lub jazda na rowerze z słuchawkami w uszach z dobrą rytmiczną piosenką, tabletki mi pomagały choć nie pamiętam jak się nazywały (były w lidlu) ale oddałem je żonie swojej albo już nie. Teraz na pewno będzie Ci Ciężko coś o tym wiem, nie patrz na tel bo i tak nie zadzwoni jeśli nie dajesz rady powinnaś iść do psychologa prywatnie biorą tak ze 100 za godzinę, ja żałuje że od początku nie poszedłem może by to wtedy lepiej się po układało (tylko najpierw poczytaj sobie opinie o psychologach). mój związek trwał 8 lat i też jestem podłamany ale już coraz rzadziej, trzeba odnaleźć siłę (zacząłem się modlić) i przemyśleć swoje błędy które się robiło i starać się ich nie popełniać oraz pokazać tej drugiej osobie że jesteś silną osobą niech zobaczy że potrafisz o siebie zadbać.

13

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

czy ktos wogole chce o tym pogadac

14

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

no tak jakzwykle sama nikt nawet nie odp normalne nikogo to nie obchodzi

15

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Weronika25, nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim, a jeżeli chcesz coś dopisać użyj opcji "edytuj", którą masz w każdym swoim poście. Jeśli piszesz post pod postem - staje się to mało czytelne.

Gdybyś edytując swe posty, wstawiła znaki interpunkcyjne i polskie litery, wielką literę na początku każdego zdania, Twoje wypowiedzi byłyby bardziej przejrzyste i zachęciły do ich przeczytania.
Pozdrawiam.

16

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Weroniko jesteś jeszcze młodziutka, znajdziesz sobie kogoś kto będzie Cię szanował i kochał.
Przede wszystkim się uspokój, płacz nic Ci nie pomoże, tym bardziej tabletki.Wiem , wiem denerwują Cię takie teksty ale to prawda.
Nikt Ci nie karze od razu wychodzić z domu i poznawać ludzi, we własnym domu też można odreagować, zajmij się sobą, swoimi zainteresowaniami, spacer to też dobry pomysł.Wierz mi,że ludzie rozchodzą się po dłużej trwających związkach i mają dzieci a mimo wszystko układają sobie życie i potrafią być szczęśliwi.
Byłam w związku 9 lat i straciłam dziecko...mimo tego żyję dalej i mogę śmiało powiedzieć,że jestem szczęśliwa,przeszłości nie zapomnę ale nauczyłam się z nią żyć.
Nie bądź od razu na NIE, wycisz się, spróbuj czegoś nowego, roztrząsanie czemu Ty cierpisz i ciągłe czekanie na e-mail nie przyniesie Ci szczęścia i ulgi.
Życzę Ci powodzenia i głowa do góry!

17

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile
Weronika25 napisał/a:

zakorzenil we mnie lek przed tym ze sobie nikogo nie znajde ze nikt ze mna nie wytrzyma fakt świeta nie jestem ale jesli prosze go przytul to on odpowiada zaraz pozniej i tak mija godz i nie wytrzymaywalam i byly klotnie. albo ze oddzwoni pozniej i czekam czekam i zazwczaj sie nie doczekiwalam  dzwonilam pierwsza... czuje ze gral i na uczuciach bawil sie jak zabawka bo skoro nie wychodzi nam to on przyjchal w nd tamta i przepraszal obiecywal a ja jak to ja zaufalam mu

pff miałam to samo ;d olewał mnie czasu nie miał wymyślał wszystko by ze mna nie gadac i nie przebywac byl pol godziny u mnie twierdzil ze juz pozno ze 2 godziny siedzi a ja chyba znam sie na zegarku? i jeszcze jak w samochodzie spotykal sie ze mna to mowil po 30 minutach ze musi juz jechac bo deszcz pada. a ja go pytalam przeciez jestesmy w aucie to chyba nie zmokniesz?  I wszystko wyszło na jaw .. perfidnie kłamał olewał mnie bo  znalazł sobie juz inna i dla niej poswiecal swoj czas....

18

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile
Weronika25 napisał/a:

jest mi ta ciezko. DLCZEGO JA CIERPIE TO TAKIE NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!
POMÓŻCIE za moment zwariuje sama ze soba

MAM DOKŁADNIE TAKIE SAMO ŻYCIE NUDA NUDA SIEDZE W DOMU PRZYJACIOL NIE MAM KOLEZANKI JAKOS NIE PRZEPADAJA ZA MNA ON BYL  MOIM ZYCIEM ZOSTAWIL MNIE DLA INNEJ JESTEM SAMA  RODZICE TEZ MAJA MNIE GDZIES.. SKAD JESTES????

19

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

jestem z podlasia mam podobnie jak ty kontakt z mama znikomy tato po ''lepszej stronie zycia'' po prostu masakra rycze caly czas i konca nie ma a jakos pracowac trzeba zadne tabletki dostepne w aptece bez recepty nie pomagaja a na recepte ostro mnie otumaniaja nie dam rady funkcjonowac długo byłaś ze swoim eks

20

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Własnie mija tydzien od kiedy widzialam go po raz ostatni
znow to samo, ten zal powrocil mam wrazenie ze ze zdwojona sila
(a wczoraj bylo w miare ok- no ale to bylo wczoraj:-()


czemu tak jest ze czlowiek rozpamietuje?????!!!!!!!!!! i pamieta tylko dobre chwile gdybym pamietala tylko zle chwile byloby latwiej pogodzic sie z rzeczywistoscia a tak kolejna łzawa noc przede mna

21

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Witajcie kochane.
Miłość mojego zycia (ponoć) właśnie się ode mnie wyprowadził. Jeszcze dwa tygodnie temu obiecywał złote góry, a jutro odda mi klucze..
Moja sytuacja jest o tyle trudna, ze z nim pracuję i nie mam mozliwości unikania. Mi ze stresu ściska zołądek i nie chce mi się jeść, nie moge spać.. poszłam do lekarza rodzinnego i przepisał mi tablekeczki. z nimi daję rade. takie ziołowe bez recepty nie pomoga niestety. tylko chemia..

22 Ostatnio edytowany przez Karola_23 (2014-07-10 22:03:15)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

To i tak lepiej niż u mnie. Mój baluje z moją koleżanką której ufałam i dodaje sobie fotki na fb z nią jaki to teraz jest szczęśliwy smile Nie wiem czy to robi specjalnie, żeby dodatkowo wbić mi szpile i jest takim burakiem. Ale ja dzięki temu utwierdzam się ,że zrobił dobrze zrywając coraz bardziej smile
Kochana jesteś jeszcze młoda. Napewno znajdziesz się ktoś kiedyś kto Cię pokocha i lepszą teściową wink. Po jakimś czasie, zaczniesz pamiętać tylko złe chwile i go nienawidzić ,a potem przychodzi już tylko obojętność. Ale to jeszcze długa droga przed tobą
Ciesz się, że nie trafiłaś na takiego frajera jak ja tongue

23

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

to ze zapisalam sie na forum daje mi odrobinke sily tyci tyci.... dzisiaj rozmawialismy powiedzial ze przyjedzie pogadac, ale pewnie to kolejna sciema nic z naszego spotkania nie wyjdzie... czemu ja jestem taka glupia i nadal mam nadzieje k...a kocham tego idiote!!!??? jutro moje 25 urodziny-jak mam je przezyc

24 Ostatnio edytowany przez Lalka lalka (2014-07-11 17:41:27)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile
Weronika25 napisał/a:

a najgorzej boli mnie to ze oddalam mu toco mialam najpikniejsze moje dziewicwo chcialam oddac tylko jednemu. teraz przez to ze juz nie jestem dziewica czuje sie mniej wartosciowa bo jesli kogos kiedys spotkam to co mu zaoferuje no co ani łada ani bogata ani nie dziewica...

Ahahahaha...przepraszam,nie gniewaj sie...:) charakter tez masz podly?? Moze napisz nam co w sobie lubisz,jakie sa twoje zalety za wyjatkiem brzydoty,biedoty i braku dziewictwa... Musisz miec jakies pozytywne cechy.

25 Ostatnio edytowany przez Weronika25 (2014-07-11 18:12:04)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

to ze nie widze w sobie zadnych pozytywnych cech a przynajmniej te zle cechy nie pozwalaja mforui ich dostrzec nie uprawnia cie do jechania po mnie i wysmiewania sie. no sorry bardzo ale forum te ma pomagac ludziom a nie dobijac jesli to chcialas osiagnac to udalo ci sie!!!!!

26

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Ja dobijac? Rozsmieszylas mnie swoim postem..tyle.powtorzylam twoje slowa,nastepnie prosilam bys wypisala swoje pozytywy.rozumiem teoja zlosc i frustracje ale ogarnij sie. On pierwszy ale nie ostatni:) no dawaj swoje pozytywy.

27

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

chyba nie mam

28

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

k...a zadzwonil ze jedzie ale najpierw zadzonil do mojego sasiada z gory czy nie chc wypic piwka
ku on pasti sie nade mna a ja nie mam sily by zerwac ostatecznie boje sie ze ju nigdy nikt mnie ne przytuli

29

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Jak nie? Jestes piekna, na swoj sposob, jestes doswiadczona w lozku, wiesz co trzeba robic, a czego nie mozna, nie jestes materalistką i kasa nie jest dla Ciebie taka wazna. Popatrz jak sie z wad robi zalety. Poza tym jest jeszcze mnostwo cech charakteru, ktore kazdy czlowiek ma inne, wyjatkowe. Jak ktos uwaza sie za najgorszego to nikogo nigdy nie przyciągnie, albo kogos tez najgorszego. Zycie.

30

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

nie daje rady naprawde

31

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Weronika, po pierwsze, choć pewnie podziała to na Ciebie jak płachta na byka: uspokój się. Wiem, że boli, i to niemiłosiernie. Ale najlepsze, co możesz teraz zrobić, to zachować spokój. Masz jakieś hobby, a może przeglądanie głupiego Kwejka Cię odpręża? Rób to.
Wiem, że czatujesz przy telefonie, pewnie korci Cię, by do niego zadzwonić/napisać, aby wywołać w nim jakąkolwiek reakcję. Powstrzymaj się. Skoro jak piszesz on zawinił, niech odezwie się pierwszy. A wierz mi, zrobi to prędzej czy później - kilku lat nie da się nagle wykasować z życia. Niech poczuje niepewność, niech odczuje, że nie stracił furiatki, tylko dorosłą, wartościową kobietę.
I nie wmawiaj sama sobie, że jesteś mniej wartościowa, bo jesteś biedna, brzydka i bez dziewictwa. Biedna? OK. No i? Co z tego? To tylko pieniądze. Radzisz sobie? Radzisz. Brzydka? Nie sądzę - to jest kwestia gustu, sama jestem dla jednych brzydactwem, dla drugich "boginią". Bez dziewictwa? Kurczę, masz 25 lat, nie 15. Lalka lalka dobrze pisze, wypisz swoje zalety, a zobaczysz, że jesteś lepsza, niż myślisz smile

32 Ostatnio edytowany przez MaciekM (2014-07-11 20:13:15)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Przede wszystkim jesli celowo podkopywał Twoją samoocenę to NIE MASZ PRAWA wierzyć w nic co mówił. W żadne obelgi.

Wypłacz się, wyjdź na miasto z koleżankami i poznaj kogoś nowego wink


Generalnie uważam, że jeśli facet celowo poniża swoją kobietę to znaczy że ma miękkie jajka, boi się jej dominacji, będzie próbował ją ciągle stłamsić i kobieta powinna od niego wiać jak najprędzej bo jej zniszczy życie.

33

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Ale jak widzisz Macieju to prędzej działa niz bycie dobrym smile nadal milosc "kwitnie".

34 Ostatnio edytowany przez Lalka lalka (2014-07-11 20:35:39)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile
Weronika25 napisał/a:

chyba nie mam

Kazdy ma.tylko seryjni mordercy albo inni znecajacy sie nad ludzmi lub zwierzatkami psychole nie maja.a o to cie nie podejrzewam..? Napisz za co sie choc troszke lubisz,co mogla bys zaoferowac przyjaciolce lub obcej osobie potrzebujacej pomocy? Albo napisz czego paskudnego bys nigdy nie zrobila. Co do sytuacji ze on jedzie,, ja bym wyszla z domu,zajezdza dziad paskudny do sasiada a tu cie nie ma..to bylo by zdziwienie.ha! Wiem ze cierpisz a nam sie latwo gada ale posluchaj starszych,,ludzie w twoim wieku emocjonalnie reaguja..ja jestem starsza i juz z przymruzeniem oka troche:) znajdziesz jeszcze niejednego,kobieto! Ja to taka jazde mialam jak w wieku 15 lat sie zakochalam tak na zaboj i mnie olewal myslalam ze to koniec swiata. Dorosla kobieta jestes, skorzystaj porady makijazystki jak znajdziesz, kup nowy ciuch i na facetow dawaj..korzystaj z zycia, nie rozpamietuj patafiana bo skoro tak cie traktuje to nie jest ci pisany. A najlepiej wstaw swoje zdjecie bez oczu to ci powiemy czy taka brzydka jestes smile p.s jestes z jakiejs malej miejscowosci?? A cha i to normalne ze tak ci ciezko bo to pierwszy facet w lozku.ale to minie bedzie drugi trzeci..i hulaj dusza ile wlezie smile

35

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile
MaciekM napisał/a:

Generalnie uważam, że jeśli facet celowo poniża swoją kobietę to znaczy że ma miękkie jajka, boi się jej dominacji, będzie próbował ją ciągle stłamsić i kobieta powinna od niego wiać jak najprędzej bo jej zniszczy życie.

Dokładnie - "powinna" wink

36

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile
thepass napisał/a:

Ale jak widzisz Macieju to prędzej działa niz bycie dobrym smile nadal milosc "kwitnie".

Z dotychczasowych moich obserwacji wynika, że chyba facet powinien być jak Bohun, trochę dobry a trochę zły.
Ale ciotą nie powinen być nigdy, a jak nazwać typa który się boi własnej kobiety do tego stopnia, że chce ją uczynić niewolnicą?

37

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Nie powiedziałbym, że zawsze wina jest jednostronna i chodzi o jakiś strach tego mezczyzny. Często on przez takie cechy "niewolnicze" przekazuje podswiadomie kobiecie, że... jest silny. Szkoda, że to nie jest racja, no ale tak bywa.

38

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Nie sądzę, pewny siebie facet buduje u kobiety dobrą samoocenę bo wie, że i tak pod pantofel wziąć się nie da, a po drugie - lepiej być z kobietą która jest szczęśliwa niż emocjonalnym wrakiem (istnieje co najmniej milion powodów dlaczego z pozbawioną traum i kompleksów kobietą jest lepiej).

Co innego lekko złośliwe docinki będące standardową częścią flirtu ale ich cel jest inny, podgrzać atmosferę a nie sprawić, aby ktoś się poczuł źle.

Ja miałem zawsze prostą zasadę, zero fałszywych komplementów i zero przykrych komentarzy. Pozytywny odbiór u wszystkich moich kobiet pokazał mi, że jest to dobra metoda.

39

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

dziekuje wam wszystkim za wsparcie teraz jestem silniejsza!!!!! byl wczoraj i co olalam go cos tam gadal nie sluchalam wyprowadzilam go tym olewaniem z rownowagi poczul sie jak ja... no ale oczywiscie rozpad zwiazku to nadal moja wina... juz nie mam zamiaru udowadniac mu (jak robilam do tej pory) ze to przez jego egoizm rozstalismy sie... on nadal swoje ze mial dosc klotni owszem bylo ich sporo ale byla akcja musiala byc i reakcja nie dam po sobie jezdzic byle gnojkowi... mam tylko nadzieje ze nie przyjdzie do mnie do sklepu ze swoja dziunia,zeby mnie bardziej bolalo (bo przeciez tym mi sie odgraza)ze juz zawsze bede sama...dam rade dzis moje urodziny:( samotne w domu ale coz tam tyle jeszcze urodzin przede mna!!! tesknie nie moge wymazac z pamieci tych lat ale live is brutal zgadzajac sie na milosc godzilm sie tez na cierpienie... tylko nie moge zrozumiec dlaczego on tak sie zmienil oswiadczyl mi sie i nagle bum wszystko sie posypalo eh szkoda gadac... dziekuje naprawde ze odbudzilscie we mnie nadzieje jest 15% lepiej niz bylo gdy pierwszy raz napisalam na forum :-*

40 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-07-12 11:55:16)

Odp: zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Zgadzam sie na milosc to i na cierpienie?
Zgadzam sie na zwiazek, to liczę sie z jego utratą w najmniej spodziewanym momencie. Tak prędzej.

PS Najlepszego.

Posty [ 41 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zapomniec 3,5 roku nie daje rady oszaleje za chwile

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024