Portal randkowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Portal randkowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-06-29 14:26:55)

Temat: Portal randkowy

Koleżanka przesłała mi link to portalu randkowego: spam. Pomyślałam, że to kolejny bezpłatny portal. Okazało się, że można pisać z ludźmi dopiero po opłaceniu abonamentu: kwoty w miarę przystępne. Jednak jakoś nie bardzo jestem przekonana do kupowania na portalu subskrypcji, ponieważ opcja wypowiedzenia jest dość niepokojąca.

W związku z powyższym chciałabym zapytać,czy ktoś z Was ma/miał konto na tym portalu i czy poleca go? Czy miał problemy z zakończeniem subskrypcji itp.

Z góry dzięki za odpowiedź. P

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Portal randkowy

Niestety nie jestem w stanie zobaczyć jaki to portal smile ale uważam że na pewno zły być nie może wiele moich znajomych poznało się na portalach tego typu i są razem już po kilka lat smile poza tym takie abonamenty ustrzegają "nas" przed kontami widmo które są zakładane tylko po to żeby robić sobie z innych osób żarty.

3

Tylko napisze, że 'słyszałem', że jeden z lepszych. Ale portal to portal, nie ma nic do spotkanych tam ludzi bo ludzie sa różni. Efekty wiec zaleza od nas samych i od selekcji, umiejetnosci komunikacji, a nie samego portalu.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

4

Kapsaicyna napisał/a:

Niestety nie jestem w stanie zobaczyć jaki to portal smile ale uważam że na pewno zły być nie może wiele moich znajomych poznało się na portalach tego typu i są razem już po kilka lat smile poza tym takie abonamenty ustrzegają "nas" przed kontami widmo które są zakładane tylko po to żeby robić sobie z innych osób żarty.

Portal ten nosi nazwę przeznaczeni big_smile

Portal wygląda nawet na fajny, tylko płacenie i potem rezygnacja mnie trochę przerażają i dają do myślenia hmm

5

hmmm ... nigdy nie słyszałam o tym portalu smile Ale bardzo mnie zainteresował ... Swój post napisałaś jakiś czas temu, więc może już go sprawdziłaś .... stąd też moje pytanie ,jaki on jest ? Jest godny polecenia smile ?
Ja jak na razie to znam tylko sympatię , ale jakoś ten portal nie przypadł mi do gustu - chyba stracił już na swojej świetności... albo ja po prostu jestem wybredna tongue

6

joanna35011 napisał/a:

hmmm ... nigdy nie słyszałam o tym portalu smile Ale bardzo mnie zainteresował ... Swój post napisałaś jakiś czas temu, więc może już go sprawdziłaś .... stąd też moje pytanie ,jaki on jest ? Jest godny polecenia smile ?
Ja jak na razie to znam tylko sympatię , ale jakoś ten portal nie przypadł mi do gustu - chyba stracił już na swojej świetności... albo ja po prostu jestem wybredna tongue

Mam tam konto od jakiegoś czasu. Ale niestety nic nie mogę tam zrobić sensownego, bo nie wykupiłam subskrypcji. Trochę się boję. Nie chcę, żeby ktoś miał moje dane adresowe itd., bo tam trzeba opłacić subskrypcję przez konto internetowe. I dlatego stoję z tym wszystkim. Po prostu w regulaminie jest namieszane, nie chcę mieć problemów z niemożnością odwołania subskrypcji itd sad

Myślałam, że ktoś mi tu pomoże, bo może był/jest na tym portalu i wie jak działa ta subskrypcja.

7

A nie myślałaś o innych portalach smile?

8

joanna35011 napisał/a:

A nie myślałaś o innych portalach smile?

A polecasz jakiś? smile

9

sama nie wiem czy mogę coś polecić ... Sama dopiero od niedawna interesuję się takimi portalami smile
Ogólnie byłam kiedyś na sympatii ,ale jakoś dla mnie szału nie zrobiła ... chyba straciła już na swojej świetności -ale to moje zdanie
Teraz założyłam konto na badoo - jak na razie jestem zadowolona ,ale to też jestem na nim za krótko aby dawać opinię smile

10

joanna35011 napisał/a:

sama nie wiem czy mogę coś polecić ... Sama dopiero od niedawna interesuję się takimi portalami smile
Ogólnie byłam kiedyś na sympatii ,ale jakoś dla mnie szału nie zrobiła ... chyba straciła już na swojej świetności -ale to moje zdanie
Teraz założyłam konto na badoo - jak na razie jestem zadowolona ,ale to też jestem na nim za krótko aby dawać opinię smile

Może też wypróbuję te badoo smile Dzięki za info
Powodzenia! smile

11 Ostatnio edytowany przez malalo (2014-07-28 17:53:21)

Badoo jest w miarę ok i choć też są płatne opcje, to bez abonamentu da radę korzystać. Pisać i oglądać bez płacenia można do woli.
Dużo negatywów jest o sympatii, ale ja tam poznałam chłopaka i jesteśmy razem już prawie 2,5r smile Z tego co wiem, czasem są promocje, że można kilka dni próbować za darmo, więc może przyczaj się na taką możliwość? smile

nie wiem czy istnieje, ale nie polecam strony randkowa.pl bo tam się nic nie dzieje smile trochę straciłam kasę na tym.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Portal randkowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018