Ona wchodzi na portal randkowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ona wchodzi na portal randkowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1 Ostatnio edytowany przez Marcelkrokodyl (2019-06-18 06:49:33)

Temat: Ona wchodzi na portal randkowy

Cześć. Sam nie wiem co myśleć o tym i czuję się zagubiony w sytuacji. Na początku marca poznałem dziewczynę. Fajnie się rozmawiało, wymieniliśmy się fejsem na którym potem dużo rozmawialiśmy.  Przez cały miesiąc pisaliśmy, aż na początku kwietnia się spotkaliśmy. Od tamtego czasu co weekend zaczęliśmy się umawiać. Dziewczyna jest z innego miasta oddalonego o 1,5 godziny drogi co utrudnia częstsze spotkania. W każdym razie na spotkaniach zawsze szybko leciał czas, bdb się bawiliśmy, co podkreślała sama dziewczyna. W miarę szybko się zbliżyliśmy. Jednak potem czułem chłód i dystans. Mówiłem jej o tym, a ona wyjaśniła że się mi wydaje, bo jest zmęczona. Później przeprosiła za swoje zachowanie i się umówiliśmy. Sama się przytulała, całowała, chciała spędzić ze mną noc. Na spotkaniu za tydzień było podobnie. Później weekendy spędzaliśmy ze sobą całe. Jednak coś odkryłem. Kolega używa aplikacji randkowej i jak pokazywał jak to działa, zauważyłem jej profil. Założyłem jakieś tam konto, i zacząłem ją obserwować. Również gdy byłem u niej i poszła do łazienki sprawdziłem historię. Okazało się że od stycznia loguje się na portalu. Nawet po spotkaniach ze mną, tych pierwszych, gdy do niczego nie doszło wchodziła. Później jednak gdy spędziliśmy noc razem, tam siedziała. Albo byliśmy umówieni na sobotę, a ona do późna w piątek siedziała. Obecnie sporo się zmieniło dziewczyna mówi, że mnie uwielbia, że jestem dla niej ważny, jednak nie chce być przynajmniej na razie oficjalnie razem, jak twierdzi chce na spokojnie dalej się poznawać, fajnie spędzać czas i potem zobaczymy. Jednak ona dość często wchodzi na portal. Znacznie mniej niż kiedyś, ale wchodzi. Ona moim zdaniem się nie zaangażuje jeśli będzie tam wchodziła. Poza tym nie może być tak, że po spotkaniu pisze sms, że fajnie było, że tęskni, a w tym samym czasie wchodzi na portal.

Ostatnio mnie okłamała. W sobotę napisała o 11, że dopiero wstała, co nie było prawdą bo o 10 widziałem zalogowaną na portalu. Poza tym wczoraj wieczorem gdy skończyliśmy rozmawiać przez telefon, weszła na portal. Potem, po tym jak siedziała na nim 30 minut i się do mnie odezwała ponownie po godzinie, była dla mnie mniej miła. Znaczy, mamy się spotkać w weekend, wcześniej mówiła, że tęskni, że chce się przytulić, a potem, po tym gdy weszła na portal, odniosłem wrażenie, że stała się obojętna. Sporo sobie ze mnie żartowała i zwracała się do mnie, per kolega. Nie było takiej czułej rozmowy, tylko czułem jakiś dystans.

Jaką macie radę ? Jak powinienem się zachować i podejść do sprawy ? Obawiam się, że szuka kogoś innego ale jeżeli tak to po co spotyka się ze mną ? Przecież to czysta strata czasu dla dziewczyny spotykać się z kimś kim nie jest zainteresowana. Nie jesteśmy oficjalnie razem, ale moim zdaniem poszukiwanie na portalach nowych relacji to okoliczność naruszającą zaufanie i prowadzi do kryzysu. Co innego bowiem rozmawiać z kolegami, którzy są nimi od dawna, a co innego wchodzić na portal stricte randkowy. Trochę niepoważne jej zachowanie, jak już się zaczyna ze mną spotykać, to nie powinna szukać kogoś innego, póki nie określi się, czy chce spróbować ze mną czegoś więcej czy jednak nie. Wydaje mi się, że jak już kogoś poznajesz i z nim się spotykasz, relacja stała się intymna to warto zaprzestać poszukiwań na portalu i skupić się na tej osobie, z którą się spotyka. Ja przynajmniej z takie założenia wychodzę i jak już zaczynałem się z kimś spotykać, to nie szukam nikogo ani na portalu ani w realu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ona wchodzi na portal randkowy
Marcelkrokodyl napisał/a:

Cześć. Sam nie wiem co myśleć o tym i czuję się zagubiony w sytuacji. Na początku marca poznałem dziewczynę. Fajnie się rozmawiało, wymieniliśmy się fejsem na którym potem dużo rozmawialiśmy.  Przez cały miesiąc pisaliśmy, aż na początku kwietnia się spotkaliśmy. Od tamtego czasu co weekend zaczęliśmy się umawiać. Dziewczyna jest z innego miasta oddalonego o 1,5 godziny drogi co utrudnia częstsze spotkania. W każdym razie na spotkaniach zawsze szybko leciał czas, bdb się bawiliśmy, co podkreślała sama dziewczyna. W miarę szybko się zbliżyliśmy. Jednak potem czułem chłód i dystans. Mówiłem jej o tym, a ona wyjaśniła że się mi wydaje, bo jest zmęczona. Później przeprosiła za swoje zachowanie i się umówiliśmy. Sama się przytulała, całowała, chciała spędzić ze mną noc. Na spotkaniu za tydzień było podobnie. Później weekendy spędzaliśmy ze sobą całe. Jednak coś odkryłem. Kolega używa aplikacji randkowej i jak pokazywał jak to działa, zauważyłem jej profil. Założyłem jakieś tam konto, i zacząłem ją obserwować. Również gdy byłem u niej i poszła do łazienki sprawdziłem historię. Okazało się że od stycznia loguje się na portalu. Nawet po spotkaniach ze mną, tych pierwszych, gdy do niczego nie doszło wchodziła. Później jednak gdy spędziliśmy noc razem, tam siedziała. Albo byliśmy umówieni na sobotę, a ona do późna w piątek siedziała. Obecnie sporo się zmieniło dziewczyna mówi, że mnie uwielbia, że jestem dla niej ważny, jednak nie chce być przynajmniej na razie oficjalnie razem, jak twierdzi chce na spokojnie dalej się poznawać, fajnie spędzać czas i potem zobaczymy. Jednak ona dość często wchodzi na portal. Znacznie mniej niż kiedyś, ale wchodzi. Ona moim zdaniem się nie zaangażuje jeśli będzie tam wchodziła. Poza tym nie może być tak, że po spotkaniu pisze sms, że fajnie było, że tęskni, a w tym samym czasie wchodzi na portal.

Ostatnio mnie okłamała. W sobotę napisała o 11, że dopiero wstała, co nie było prawdą bo o 10 widziałem zalogowaną na portalu. Poza tym wczoraj wieczorem gdy skończyliśmy rozmawiać przez telefon, weszła na portal. Potem, po tym jak siedziała na nim 30 minut i się do mnie odezwała ponownie po godzinie, była dla mnie mniej miła. Znaczy, mamy się spotkać w weekend, wcześniej mówiła, że tęskni, że chce się przytulić, a potem, po tym gdy weszła na portal, odniosłem wrażenie, że stała się obojętna. Sporo sobie ze mnie żartowała i zwracała się do mnie, per kolega. Nie było takiej czułej rozmowy, tylko czułem jakiś dystans.

Jaką macie radę ? Jak powinienem się zachować i podejść do sprawy ? Obawiam się, że szuka kogoś innego ale jeżeli tak to po co spotyka się ze mną ? Przecież to czysta strata czasu dla dziewczyny spotykać się z kimś kim nie jest zainteresowana. Nie jesteśmy oficjalnie razem, ale moim zdaniem poszukiwanie na portalach nowych relacji to okoliczność naruszającą zaufanie i prowadzi do kryzysu. Co innego bowiem rozmawiać z kolegami, którzy są nimi od dawna, a co innego wchodzić na portal stricte randkowy. Trochę niepoważne jej zachowanie, jak już się zaczyna ze mną spotykać, to nie powinna szukać kogoś innego, póki nie określi się, czy chce spróbować ze mną czegoś więcej czy jednak nie. Wydaje mi się, że jak już kogoś poznajesz i z nim się spotykasz, relacja stała się intymna to warto zaprzestać poszukiwań na portalu i skupić się na tej osobie, z którą się spotyka. Ja przynajmniej z takie założenia wychodzę i jak już zaczynałem się z kimś spotykać, to nie szukam nikogo ani na portalu ani w realu.

Jaką mam radę?

Daj jej spokój. Znasz ją ledwie trzy miesiące, a nie podoba Ci się to, że nie uważa Cię za partnera na całe życie, szpiegujesz ją, oskarżasz o kłamstwa, uważasz jej zachowanie za naganne.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

?????????

Nie oskarżam jej o to, że nie uważa za partnera na całe życie. Zwyczajnie nie podoba się mi, że tu się ze mną całuje, mówi że tęskni, że chce się przytulić, a wchodzi na portal. To nieuczciwe moim zdaniem.

4

?????????

Dlatego napisałam, byś dał dziewczynie spokój.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Moim zdaniem 3 miesiące to chyba odpowiedni czas żeby się określić czy próbujemy jako para być razem i wyjdzie w praniu czy też nie . Prawdopodobnie jej się do końca nie podoba Wasza relacja ,trzyma w obwodzie i jak znajdzie coś lepszego to grzecznie podziękuję .
Nie padły żadne deklarację to prawda więc ma do tego prawo ,nie mniej jednak ja bym się na coś takiego nie zgodziła ....
Ty się angażujesz w relacje a ona sobie kogoś szuka.

6

Właśnie niby nie jesteśmy razem. Ale chodzimy za rękę, całujemy się, przytulamy, w weekendy spędzamy razem czas. W każdy wieczór rozmawiamy przez telefon i to najczęściej ona jest stroną inicjującą, a tu loguje się na portalu. W porządku siedzi znacznie mniej niż jeszcze równy miesiąc temu, bo wtedy co dziennie po kilka godzin, teraz raz na parę dni i siedzi "tylko" 30 minut, ale i tak mnie to martwi.

Wiem, że roztrząsanie problemu niewiele pomoże, zamiast skupiać się na niej i rozwijaniu relacji, być tym fajnym i zjeść konkurencję, to złoszczę się i to źle wpływa na kontakt. Jednak mnie to gryzie, bo nie wiem na czym stoję. Co jeśli ktoś wpadnie jej w oko, zacznie z nim rozmawiać i mnie oleje? Moje obawy nie są nieuzasadnione.
Już raz była sytuacja gdzie po bliskości i mocnym zainteresowaniu z jej strony, stała się obojętna, sporo czasu spędzała na portalu i z kimś pisała, a mi odpisywała po dłuższym czasie. Potem jednak sytuacja się poprawiła. Nie chcę jednak powtórki z tego, co już było. Tym bardziej że kiedy nie loguje się na portalu np 3 dni, jest dla mnie czuła, miła i ukazuje zainteresowanie. Natomiast gdy kontaktuje się ze mną godzinę po zalogowaniu na portalu to jest bardziej obojętna.

Nie jest zaangażowana jak ja z powodu tego portalu. Gdyby nie wchodziła na niego to mogłaby się skupić na mnie, a tak gdzieś w głowie ma zapis, że są inni.
W jaki sposób z nią porozmawiać by nie wyszło, że ją śledzę?

7

Zajęłabym się zwiększeniem poczucia własnej wartości.

8

Co Ty gadasz Wielokropek. Laska z tych niestabilnych, uważa autora za opcje B i szuka lepszego. Jak znajdzie to go oleje. Maksymalnie przedmiotowe traktowanie. Typiara się z kimś spotyka i legalnie próbuje wywalczyć możliwość poligamii, jeszcze jej przytakują. Ciepło kobiece w XXI.

Podobasz mi się.

9

Nie wiem jak to rozumieć. Ona do mnie dzwoni i mówi "mam świetny humor bo cię uslyszałam, lubię z tobą rozmawiać". Mowi ze chce sie do mnie przytulic, ze mnie uwielbia. Na spotkaniach obejmuje mnie, przytula itp. A jednak nie chce się wiązać i loguje się na portalu. I co ja mam o tym myśleć?

10

Kolego sprawa jest prosta. Ani Ty, ani my nie zmienimy zachowania tej dziewczyny. Jest tylko jedno rozwiązanie. Zostaw ją i poszukaj takiej monogamicznej. Takiej z twojego świata.

11

Burzowy napisał/a:

Co Ty gadasz Wielokropek. (...)

Gadam o tym, co zwraca mą uwagę. A że nie piszę tego, czego autor oczekuje? Brzydki Wielokropek, brzydki. big_smile

Resztę pozostawiam bez komentarza.

12

I czy waszym zdaniem jej zachowanie jest uczciwe? Niby nic sobie nie obiecywaliśmy, ale jeśli się ze mną całuje, przytula, a wchodzi na portal randkowy, to nie jest ok. Tym bardziej że nie poinformowała mnie o tym - słuchaj lubię cię, ale mam konto i oglądam się za innymi. Zresztą jeśli ma mnie za opcję rezerwową, którą ma zamiar olać po poznaniu innego to to nie jest uczciwe.

13

Nie jesteście w związku więc robi co chce. Zakomunikuj że chcesz związku na wyłączność bo jesteś zazdrosny . Jak jej to będzie pasować to się zgodzi a jak nie to no wyjaśnij że nie chcesz tracić czasu na taką luźną relację i się rozstańcie.
Najwyraźniej spotkania z Tobą jej na tym etapie nie wystarczają i potrzebuje atencji od innych na portalu. Być może sobie wmawia że tam ma przyjaciela czy coś takiego ale to jej sprawa.
Szpiegowanie podglądanie jest niefajne i przestań to robić już lepiej udawaj że nie wiesz nic o tym portalu.

Tak czy inaczej to raczej nie jest dziewczyna dla Ciebie bo macie różne wizje związku będziesz chciał ją kontrolować a ona potrzebuje tej adrenaliny z flirtów i będzie się przez Ciebie czuła stłamszona. Ty będziesz szalał z zazdrości nie lepiej poszukać kogoś co ma podobne podejście do życia ?

14

A Twoje zachowanie (szperanie w jej telefonie, śledzenie na portalu) jest uczciwe? Nie widzisz belki w swoim oku?

Po raz kolejny powtarzam: daj dziewczynie spokój.

15

Nagle okazuje się że nie ten winny co ukradł tylko ten co ruszył w pościg. Ja nie flirtuję z nikim na portalu, tylko obserwuję. Niczego złego nie robię, to ona się tam loguje, ja tylko patrzę.

16

Kamilwysyla napisał/a:

Nagle okazuje się że nie ten winny co ukradł tylko ten co ruszył w pościg. Ja nie flirtuję z nikim na portalu, tylko obserwuję. Niczego złego nie robię, to ona się tam loguje, ja tylko patrzę.

Upss!

17

śledzenie na portalu fakt lipa ! Brak zaufania już na samym wstępie,ale prawdą jest ,że przypadkowo na nią trafiłeś tam zanim założyłeś " lewy " profil. Dziewczyna szuka nadal co pewnie znaczy,że co do Ciebie nie jest przekonana na 100 %. No i co z tego ,że mówi Ci,że wow jak super ,że słyzy Twój głos. Człowieku , powiedzieć to można WSZYSTKO ....
Co by było jakby każdy sobie prawdę mówił, Ty też jej nie mówisz " fajna jesteś,ale od miesiąca śledzę Cię na portalu radnkowym "
Szczerze na Twoim miejscu to dałabym sobie siana albo robiła tak jak ona też szukała.. 3 miesiące to naprawdę dość żeby się określić !

18

Kamilwysyla napisał/a:

Kamilu i już chyba wiemy, czemu ona szuka lepszej opcji. smile Wielokropek mówiła o niskim poczuciu własnej wartości, a tu dochodzi jeszcze dziecinada.

19 Ostatnio edytowany przez Gitta (2019-06-19 17:22:48)

Hej,
Przynajmniej wiesz skąd u niej taka zmienność nastrojów, nie musisz zachodzić w głowę, co jest grane...
Trzy miesiące, to dopiero początek znajomości, mieszkacie daleko od siebie - to też minus ogromny uwierz mi.
Dziewczyna zdaje się, zadeklarowała od początku coś luźniejszego :-)
Opcje masz dwie:
1. dalej szukasz i nie angażujesz się tak a tę znajomość zaczynasz traktować znacznie luźniej. Zaczęło Ci za bardzo zależeć, może za szybko, za mocno. Spróbuj się zdystansować i nie wyobrażać sobie niewiadomo czego z dopiero co poznaną osobą.
2. Przestań się z nią spotykać.
Jest jeszcze opcja 3.czyli zostajesz w tej sytuacji szpiegowania, rozkminy, co ona robi i jakim tonem odezwała się do Ciebie po wejściu  na portal. Zamęczysz siebie najbardziej a ona się jeszcze bardziej będzie odsuwać...
Na zmianę będziesz się starał i irytował, co zrobiłeś źle a może to wina portalu a może...
Daj temu czas albo zajmij się sobą, zrób coś dla siebie. Czy masz znajomych, wchodzisz gdzieś?
Dziewczyna nie może być całym twoim światem. Dbaj o siebie i swoje uczucia.
Też byłam w tamtym roku w takiej sytuacji jak Ty, chociaż chyba starsza jestem. Głowa do góry.

Czym się zajmujesz? Pracujesz, studiujesz, masz hobby?
Zadbaj o siebie, o swój umysł i ciało, o rozwój osobisty.

20 Ostatnio edytowany przez Bonzo (2019-06-19 13:32:27)

Jest jeszcze czwarta opcja....potraktuj to jak poligon doswiadczalny.....Tylko nie daj sie jej urobić. Sprawdzaj na niej rozne zachowania, zawsze coś mądrego z tego wyciagniesz. Bron boze nie napalaj sie na jakis zwiazek z nią, ale co tam ugrasz to twoje xD

21

Daj sobie spokój a nie jej. Nie wiesz jak to jest z małpami? Tak długo się Ciebie będzie trzymać aż znajdzie lepszą gałąź żeby bezpośrednio na nią przeskoczyć. Jak widzisz cały czas aktywnie szuka, a z Tobą się spotyka bo ma z tego jakąś korzyść.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ona wchodzi na portal randkowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018