ambicje matki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: ambicje matki?

Witam, mam 22 lata, mieszkam  od dwóch lat z facetem, studiuję w Gdańsku. W styczniu prawdopodobnie zdobędę tytuł inżyniera a na studia magisterskie zamierzam wrocić do rodzinnego miasta, czemu jest przeciwna moja mama. Uważa, że popsuję sobie papiery i nie dostanę pracy, i nic nie daje mówienie, że naprawdę nie chcę tu zostawać, że od początku się tu męczę. Doszło nawet do szantażu, że jak wrócę, to będę musiała zamieszkać z mamą, która nie pozwoli mi dalej mieszkać z partnerem, co jest w ogóle absurdem, i kojarzy mi się z jakąś księżniczką  w wieży ze smokiem. Poradźcie proszę jak mam z nią rozmawiać, bo ciągle konczy się to jakimś płaczem i tekstami że już jej nie kocham. Oczywiscie ze kocham, ale nerwy mi już siadają.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ambicje matki?

Jeśli ona Ci finansuje te studia, to chyba musisz robić po jej myśli... Chociaż rzeczywiscie nadopiekuńcza mi się wydaje. Może ma kryzys wieku średniego, menopauzę, skoro tak płacze, dramatyzuje, hm... Dla mnie to nie jest jakiś powód do problemu, w którym mieście się kończy studia, więc tak tylko osobiście się jej dziwię. Ale jeśli ona finansuje, to obawiam się, że ma coś do gadania mimo wszystko.

3

Odp: ambicje matki?

O nie nie. Szantażom mówię stanowcze NIE. Masz swój rozum, swoje życie, swoje plany. Chcesz słuchać mamusi, czy żyć tak, jak uważasz za stosowne?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021