W jaki sposób dziewczyna daje znaki że ma ochotę być poderwana na sex? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » W jaki sposób dziewczyna daje znaki że ma ochotę być poderwana na sex?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 46 ]

Temat: W jaki sposób dziewczyna daje znaki że ma ochotę być poderwana na sex?

Witam szanowne Panie !
Kilka słów o sobie.
Mam dziewczynę, niedługo zawieramy związek małżeński. Poznałem ją kilka lat temu na imprezie u kolegi, przyszła jako singielka.
Zanim zaczęliśmy współżyć, to spotykaliśmy się jak wszystkie pary, wspólny pierwszy sex miał miejsce podczas wakacyjnego wyjazdu na urlop, myslę, że narastało u nas to podniecenie przez ten czas znajomości i obydwoje wiedzieliśmy, że tego chcemy i że to się stanie właśnie na tym wyjeździe.
Od tamtego razu niestety z powodu trudności lokalowych współżyjemy okazyjnie. Wszystko jest OK. To tak tytułem wstępu.

Ale własnie wróciłem z imprezy u kolegi, byłem tam ze swoją dziewczyną oczywiście. Gadaliśmy między innymi o reakcjach kobiet na fajnych facetów. Wiadomo, dziewczyny chcą być zdobywane i niezwykle rzadko się zdarza, że dziewczyna powie wprost, że facet jej się podoba, raczej daje znaki, a gdy facet te znaki odczyta, dziewczyna jest szczęśliwa, że facet dobrze odczytał i nie widzi przeszkód do kontynuowania znajomości z nadzieją na dość szybki sex z tym facetem.
Ale moje pytanie do dziewczyn jest następujące:
w jaki sposób, wy dziewczyny dajecie facetowi znak, że facet jest fajny, że chcecie się z tym facetem spotykac i sex (w dalszej dośc szybkiej perspektywie) jest możliwy ?
Chodzi o to, że jest facet, który kilka razy w miesiącu spotyka w sklepie jako klientkę tego sklepu pewną dziewczynę. Spotyka ją od jakichś dwóch lat. Nie zwraca na nią uwagi, bo nieznajoma. Któregoś dnia dziewczyna usmiecha się do niego, on z grzeczności coś odpowiedział miłego. Kolejnym razem dziewczyna zagaduje go o coś. Chwilę rozmawiają na neutralne tematy. Od tamtego czasu, od czasu do czasu kilka razy w miesiącu spotykają się w tym sklepie, bo akurat mają podobny system robienia zakupów ok. 18:00 po zakończeniu pracy.
Trzeba dodać, że od tamtego czasu dziewczyna na widok tego faceta pierwsza się usmiecha, coś powie...
Czy na takie zachowanie dziewczyny zadaniem faceta jest zaprosić dziewczynę na kawę ? Ten facet tego nie robi, traktuje ją jak znajomą.

Czy dziewczyna jak widzi, że facet nie przejawia inicjatywy, to wogóle w pewnym momencie przestanie i znajomość się "rozejdzie" ? Czy jednak jeśli dziewczyna widzi, że facet nie odczytuje jej znaków, to sama wyjdzie z inicjatywą ?

Tak mnie to zainteresowało.
Liczę na dyskusję. Myślę, że czyta to forum wiele dziewczyn, które mają podobną sytuację.
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W jaki sposób dziewczyna daje znaki że ma ochotę być poderwana na sex?

To jest jakieś mega skomplikowane, co napisałeś.

U mnie jest prosto - podchodzi do  mnie facet, zagaduje, rozmawiamy, podoba mi się albo nie. Zaprasza na kawę, jak podoba, to się zgadzam i poznajemy się bliżej, jak mnie coś w nim odrzuca, to odmawiam. Jak mi się podoba, a sam nie zaprasza, to ja wychodzę z inicjatywą i albo on ją przyjmuje, albo odrzuca, bo ja mu się nie podobam, czy tam jest zajęty. I tyle.

A co robią kobiety, które prędzej padną niż pierwsze faceta zaproszą gdziekolwiek, to nie wiem. Może napiszą.

3

widać w oczach, ale to trudno napisac, po czym poznać.
Oko jest obrazem duszy.

Czytam Forum od wielu miesięcy, ale wypowiadam się od niedawna...

4

Słynne kurwiki? ;-)

5

Zagadaj do dziewczyny z zaskoczenia- zaczep, gdy np stoi tyłem w kolejce.
Jak pierwszą, automatyczną reakcją jest uśmiech + powiększenie źrenic to jest na tak.
W ogóle dziwne te ''przypadkowe'' spotkania o jednej porze.Też grubo szyte.
Jak kobieta pierwsza wyjeżdża z pytaniami o imię/pracę/łotewa to jest na tak.
Jak koleś pozostaje drewniany, to panna odpuści- nie będzie sama popychać znajomości.
Z tym że jak mi się koleś podoba to go pierwsza zaproszę- za cholerę nie działa w praktyce; tylko na forum wszystkie takie wielce odważne i wyzwolone.
Jakikolwiek dotyk typu pacnięcie w ramię też mocno na tak.
Możesz wyjechać z wulgarnym żartem.Jak się zacieszy też jest na tak.
Urywasz rozmowę a ona stoi dalej jak kołek i widać że się nie pali żeby iść- jest na tak.
Klasyka: bierzesz za rękę pod byle pretekstem, rozluźniasz uścisk powoli i czekasz czy sama zabierze łapę.Jak nie, to możesz od razu ją rzucać na podłogę i brać w dowolny sposób.

6

pitagoras napisał/a:

Jak pierwszą, automatyczną reakcją jest uśmiech + powiększenie źrenic to jest na tak.
Jak koleś pozostaje drewniany, to panna odpuści- nie będzie sama popychać znajomości.
Z tym że jak mi się koleś podoba to go pierwsza zaproszę- za cholerę nie działa w praktyce; tylko na forum wszystkie takie wielce odważne i wyzwolone.
Urywasz rozmowę a ona stoi dalej jak kołek i widać że się nie pali żeby iść- jest na tak.
Klasyka: bierzesz za rękę pod byle pretekstem, rozluźniasz uścisk powoli i czekasz czy sama zabierze łapę.Jak nie, to możesz od razu ją rzucać na podłogę i brać w dowolny sposób.

Innymi słowy cokolwiek dziewczyna nie zrobi to jest na tak? Muszę uważać kogo pacam w ramię

7

pitagoras napisał/a:

Pitagoras wydaje mi się, że jesteś zbyt dużym optymistą i chyba się mylisz.
No ale ciekawe co na to dziewczyny??

8

Pobawię się i rozłożę na czynniki pierwsze:

pitagoras napisał/a:

Generalnie prawda, tyle że bardzo łatwo tę pierwszą reakcję popsuć najbliższym zdaniem. Tu działa tylko reakcja na fizyczność faceta, jeśli nie idzie ona w parze z chociażby przeciętną tzw. gadką to nici z jej rozszerzonych źrenic tongue Dodam jeszcze, że trudno ocenić rozszerzenie źrenic u osoby, która się właśnie do ciebie odwróciła tongue

pitagoras napisał/a:

Nie wierzę w przypadkowe spotkania, które mają miejsce więcej niż 2 razy. Chyba, że oboje są rodzicami dzieci z jednej grupy przedszkolnej tongue

pitagoras napisał/a:

Zdecydowanie. Ale tu, jak w punkcie pierwszym, reszta zależy od "wnętrza" big_smile

pitagoras napisał/a:

Oczywiście.

pitagoras napisał/a:

Działa, działa. Trochę rzadziej niż na forum ale występuje. Ale jeśli facet zachowuje się jak w cytacie wyżej to do tego etapu się nie dochodzi smile

pitagoras napisał/a:

Wyrzuciłabym "jakikolwiek" smile

pitagoras napisał/a:

No, te które się z takiego żartu zacieszą muszą być bardzo na tak... Pozostałym błyskiem się zmieni z wcześniejszego "tak" na "zdecydowanie nie" big_smile

pitagoras napisał/a:

Prawie zawsze się zgadza. Chyba, że odchodzisz z jej torebką.

pitagoras napisał/a:

Bierzesz na siebie wstawianie zębów tym, którzy wezmą to spostrzeżenie dosłownie?

9

A ja coś tam na początku wyczytałam, ze autor ma dziewczynę i się żeni niedługo smile
Więc nie rozumiem, po co te rozkminy big_smile

10

Bo autor chciałby rozwinąć na forum omawianą u kolegi na imprezie kwestię, która widocznie zaintrygowała? tongue

Niszczyć swą zdobycz ? kakij smysł?
Na czarne ? ?białe? mówić nada, bo to przemawia do Zapada; na knuty, kaźnie i tortury ?że to gumanne manikiury!
Nada ich przekonywać mudro, że wojna ? mir, że chlew to źródło, że okupacja ? wyzwolenie, a będą cieszyć się szalenie!
A kiedy z wolna, po troszeczku w tej dialektyce się wyćwiczą, to moją staną się zdobyczą.

11

Abizer napisał/a:

Bo autor chciałby rozwinąć na forum omawianą u kolegi na imprezie kwestię, która widocznie zaintrygowała? tongue

Ehmmmm...ok big_smile

12

*go tongue

Wiesz, to są tylko moje przypuszczenia. Coś tam na początku wyczytałem big_smile

Niszczyć swą zdobycz ? kakij smysł?
Na czarne ? ?białe? mówić nada, bo to przemawia do Zapada; na knuty, kaźnie i tortury ?że to gumanne manikiury!
Nada ich przekonywać mudro, że wojna ? mir, że chlew to źródło, że okupacja ? wyzwolenie, a będą cieszyć się szalenie!
A kiedy z wolna, po troszeczku w tej dialektyce się wyćwiczą, to moją staną się zdobyczą.

13

Autor ma dziewczynę, ale drugą spotyka codziennie w sklepie i nie może zrozumieć, czy ona jest po prostu miła i się do niego uśmiecha, czy chce coś więcej, a on by skorzystał, tylko się boi, bo nie umie odczytać jej intencji big_smile.
Ot cała tajemnica smile.

14

kathon napisał/a:

Autor ma dziewczynę, ale drugą spotyka codziennie w sklepie i nie może zrozumieć, czy ona jest po prostu miła i się do niego uśmiecha, czy chce coś więcej, a on by skorzystał, tylko się boi, bo nie umie odczytać jej intencji big_smile.
Ot cała tajemnica smile.

Ale ja tu żadnej tajemnicy nie widzę smile
Od początku to było jasne big_smile

15

Jozefina napisał/a:

Innymi słowy cokolwiek dziewczyna nie zrobi to jest na tak? Muszę uważać kogo pacam w ramię

Sprawa dotyczy konkretnego przypadku: dziewczyny widywanej sporadycznie, czyli rzecz dzieje się między osobami praktycznie nieznajomymi.
W tej sytuacji wszystkie opisane przeze mnie symptomy oznaczają wstępne bycie na tak.
Te same zachowania wobec znajomych tudzież kolegów mają już inne znaczenie, a raczej go nie mają.

16

To się po prostu wie albo nie. Ponoć można się tego nauczyć z czasem - nie wiem czy to prawda gdyż nigdy nie miałem potrzeby uczyć się rzeczy oczywistych, niemal wrodzonych.

"... Like you said, only the strongest shall rule. "

17

pitagoras napisał/a:
Jozefina napisał/a:

Sprawa dotyczy konkretnego przypadku: dziewczyny widywanej sporadycznie, czyli rzecz dzieje się między osobami praktycznie nieznajomymi.
W tej sytuacji wszystkie opisane przeze mnie symptomy oznaczają wstępne bycie na tak.
Te same zachowania wobec znajomych tudzież kolegów mają już inne znaczenie, a raczej go nie mają.

Podyskutuje trochę, to co autor opisał raczej bardziej mi pasuje do opcji nieśmiała dziewczyna chciałaby by mężczyzna wykazał inicjatywę . Niż opcję jestem na ciebie napalona , poderwij mnie i zaciagnij do łóżka.

18

Pre Vizsla napisał/a:

To się po prostu wie albo nie. Ponoć można się tego nauczyć z czasem - nie wiem czy to prawda gdyż nigdy nie miałem potrzeby uczyć się rzeczy oczywistych, niemal wrodzonych.

Ja też się nigdy nie miałam takiej potrzeby - uważam, że jak jest chemia i pociąg fizyczny z obu stron to trzeba być kompletnie ślepym żeby tego nie zauważyć.
Inna sprawa, że czasem ktoś od byle spojrzenia potrafi sobie sam napisać scenariusz, który ma z prawdą wspólnego mniej więcej tyle, co Disco Polo z Mozartem.

"Si vis pacem - para bellum"

19

Ogólnie, to autor dość karkołomnie postawił sprawę w samym tytule.
To raczej męski przywilej, że po pierwszym spojrzeniu wiadomo, czy ma się ochotę na sex z kimś.
Mądrzej byłoby się zastanowić czy dziewczyna w ogóle ma ochotę na zawarcie znajomości.Ew. seks to jedna z możliwości jej późniejszego rozwoju.
Sęk w tym, że autor wyraźnie pisze, że jest sparzony, więc najpewniej może sobie pozwolić jedynie na stukanko po kryjomu- nie może się nawet spotkać z rzeczoną dziewczyną na legalu, typu piwo, kino itp.
To duże utrudnienie, bo jednak kobiet z założenia chętnych na rolę cichodajki jest mało.

20

WitchQueen napisał/a:

Inna sprawa, że czasem ktoś od byle spojrzenia potrafi sobie sam napisać scenariusz, który ma z prawdą wspólnego mniej więcej tyle, co Disco Polo z Mozartem.

Otóż to! Można się wówczas nieźle rozczarować big_smile roll

21

WitchQueen napisał/a:

Tyle tylko, że po takich to z odległości widać, że płeć przeciwną znają tylko z internetu.

22

Pre Vizsla napisał/a:
WitchQueen napisał/a:

Tyle tylko, że po takich to z odległości widać, że płeć przeciwną znają tylko z internetu.

Za to jak się taki weźmie i przyczepi, to jest gorszy niż guma do żucia na podeszwie buta.

23

WitchQueen napisał/a:

Za to jak się taki weźmie i przyczepi, to jest gorszy niż guma do żucia na podeszwie buta.

No dla kobiet to może być irytujące. Choć z drugiej strony desperatkii są strasznie upierdliwe i nawet upodlenie ich do granic czasami nie skutkuje.

24

Pre Vizsla napisał/a:
WitchQueen napisał/a:

No dla kobiet to może być irytujące. Choć z drugiej strony desperatkii są strasznie upierdliwe i nawet upodlenie ich do granic czasami nie skutkuje.

Ja tego typu osobnikami gardzę niezależnie od płci. Trzeba nie mieć godności żeby tak kogoś próbować uszczęśliwić na siłę.

25

WitchQueen napisał/a:
Pre Vizsla napisał/a:

Ja też się nigdy nie miałam takiej potrzeby - uważam, że jak jest chemia i pociąg fizyczny z obu stron to trzeba być kompletnie ślepym żeby tego nie zauważyć.

Wszystko pięknie i ładnie, kompletnie ślepym... prawda, sex jakoś przychodzi instynktownie, ale przeczytałem kilka twoich archiwalnych wypowiedzi:

WitchQueen napisał/a:

Kilka członków w życiu widziałam (i poczułam)

i jak tym członkom które poczułaś dałaś znak, że tego chcesz ?

26

Mariusz9999 - Nie dawałam żadnych sygnałów, coś ty się tak jakichś sygnałów uczepił? Nigdy nie musiałam jakoś się wysilać, chyba się po prostu podobam facetom. Zawsze wychodziło to spontanicznie. Po prostu była chemia, obopólny pociąg fizyczny, który prowadził do mniej lub bardziej rychłego seksu.

27

Jak widać z tego wątku o wiele łatwiej wymienić sygnały które wskazują, że dziewczyna na pewno nie ma ochoty na seks.

28

Facet79 napisał/a:

Jak widać z tego wątku o wiele łatwiej wymienić sygnały które wskazują, że dziewczyna na pewno nie ma ochoty na seks.

To mit o dawaniu sygnałów.
Zalicza ten, co się nie boi, nie wstydzi i ma w rzyci to czy dziewczyna go opluje, czy się z miejsca rozłoży - ot proponuje, a jak nie ta, to będzie następna. Od ilości przechodzi do wsadu i tyle.
Ty, jako osoba inteligentna, zaczniesz się zastanawiać - a czy chce, a może nie chce, co za sygnały mi wysyła, a może nie wysyła, oooo nogi skrzyżowała to pewnie nie chce, ale mrugnęła do mnie, to pewnie chce, nieeee, nie zapytam się, bo nie wypada, kurcze a jak odmówi, będzie wstyd, nieeee... lepiej się zapytam na forum co zrobić... big_smile

29 Ostatnio edytowany przez Gary (2014-06-09 09:47:01)

Ja mam tylko jeden wyznacznik -- czy kobieta jest facetem zainteresowana.

Pytam przyjaciółki "A faceci się na Ciebie gapią w sklepie, w pracy?", na co ona odpowiedziała "Tak. Ale ja się na nich nie gapię, więc znaczy to, że nie jestem zainteresowana.".

Można z kobietą żartować cały wieczór, uśmiechać się, siedzieć blisko jak króliki przy ognisku, ale przez ten czas ona może nie dać ani jednego sygnału, że jest zainteresowana.

Można z obcą laską siedzieć przy stole, a jej się wymsknie niechcący pytanie zupełnie personalne...

Zbliżanie się do siebie jest tylko i wyłącznie na drodze zainteresowania drugą osobą... nie kawały, nie wspólne zainteresowania, nie wspólne problemy, podobieństwa... -- wyłącznie jeśli osoba A jest ciekawa czegoś w osobie B.

Jak odczytać takie "sygnały" zainteresowania... hmmm... no i tutaj też jest odpowiedź... pytam "Jak się podyrwa kobiety?", a ona mi mówi -- "Kobiety podrywa się rozmawiając z nimi..." ehhehehehe! No w mordę jeża -- to takie oczywiste. Ale trzeba podjeść i mówić... a to już nie jest proste, chociaż gdzieś trener podrywu twierdził, iż nie ważne co się mówi, ważne aby mówić... smile smile

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

30

No tak ale kobieta może być zainteresowana np. tylko intelektem faceta. Wtedy jest zainteresowanie a z seksem nie ma nic wspolnego. Czyli nadal wraca pytanie jak poznawac, ze zainteresowanie obejmuje cialo i seks.

31

Facet79 napisał/a:

Czyli nadal wraca pytanie jak poznawac, ze zainteresowanie obejmuje cialo i seks.

Cóż w takim przypadku to tylko kwestia tego ile chcesz wydać. wink

32

Facet79 napisał/a:

Czyli nadal wraca pytanie jak poznawac, ze zainteresowanie obejmuje cialo i seks.

Ależ to zależy tylko i wyłącznie od grubości bicepsa lub portfela.
Idealna sytuacja, kiedy jedno i drugie idzie w parze.

Intelekt nie ma tu nic do rzeczy.

33

kathon napisał/a:
Facet79 napisał/a:

Ależ to zależy tylko i wyłącznie od grubości bicepsa lub portfela.
Idealna sytuacja, kiedy jedno i drugie idzie w parze.

Intelekt nie ma tu nic do rzeczy.

To ciekawe, co piszesz, bo mnie akurat czyjś portfel mało obchodzi - zawartość mojego jest satysfakcjonująca.
Ładne ciało to ładne ciało - grubość bicepsa też nie jest kluczowa.
A intelekt owszem, cenię. Nawet w kontaktach na jedną noc. Jak się człowiek rano obudzi to fajnie jak jest o czym porozmawiać zanim się każde rozejdzie w swoją stronę, no i zawsze większa szansa, że z seksu na jedną noc może wyjść seks koleżeństwo, a to jest układ wygodny dla obu stron, a przynajmniej ja sobie cenię.

34

WitchQueen napisał/a:

czyjś portfel mało obchodzi - zawartość mojego jest satysfakcjonująca.

To rozumiem, zdrowe podejście do życia.

WitchQueen napisał/a:

no i zawsze większa szansa, że z seksu na jedną noc może wyjść seks koleżeństwo, a to jest układ wygodny dla obu stron, a przynajmniej ja sobie cenię.

Wbrew obiegowej opinii to dość częste zjawisko. Znam nawet ze dwa małżeństwa, które się tak właśnie 'poznały'.

35

Oczywiście big_smile hehe big_smile.

36

Facet79 napisał/a:

No tak ale kobieta może być zainteresowana np. tylko intelektem faceta. Wtedy jest zainteresowanie a z seksem nie ma nic wspolnego. Czyli nadal wraca pytanie jak poznawac, ze zainteresowanie obejmuje cialo i seks.

Facet, a może przestań świecić intelektem, zacznij rżnąć głupa i pokaż muskularny biceps, to może jakaś zmięknie smile

37

Facet79 napisał/a:

Nie, nie... Źle interpretujesz. Może przyjść profesor i robić wykład o astronomii i dziewczyna może się tym interesować, być oświecona jego intelektem, ale może KOMPLETNIE nie być zainteresowana profesorem. Rozumiesz? Dziewczyna i profesor mogą pochylić się razem nad tym samym problemem, ale ona może NIE być zainteresowana profesorem.

Może przyjść mięśniak, przystojniak, inteligentny... I ona też może nie być zainteresowana...

Ale profesor i przystojniak mogą zrobić coś, co spowoduje, że ona podniesie oczy znad problemu, znad przedmiotu o którym się mówi i spojrzy na faceta -- wtedy może się pojawić zainteresowanie osobą faceta. Takie bezpośrednie... emocjonalne, ciekawskie.

Hmmm... nie wiem jak to mogę lepiej wytłumaczyć... oto realny przykład z bloga Marcina Adepta Szabelskiego o uwodzeniu:

"Poszedłem niedawno na randkę z Pauliną i wg mnie poszło nam świetnie. Rozmawialiśmy 3 godziny o wszystkim. Poruszaliśmy nawet takie tematy, że chyba z żadną dziewczyną nigdy tak szczerze nie rozmawiałem. Tak się zagadaliśmy, że nie zauważyłem że zrobiła się 22 i zamykają restaurację.
Ale problem jest taki, że jak wsiadała do tramwaju to na pożegnanie nie chciała się pocałować tylko nadstawiła policzek.
Następnego dnia minąłem się z nią na uczelni (studiujemy zaocznie), ale była jakaś chłodna. Energia i wibracja ze spotkania gdzieś się ulotniła."

No i coooooo? Gadali, gadali... a ona nie jest zainteresowana... pizza była, rozkminiali tematy... i kooooniec!

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

38 Ostatnio edytowany przez kathon (2014-06-10 10:03:56)

Można też inaczej. Kobiety nie przyjaźnią się z penisami. Innymi słowy jeśli lubią z Tobą (Facet79) spędzać czas, pójść do kina, na pizzę, pifo i pół wieczoru rozkminiać o filozofii, to na 100% nie pójdą z Tobą do łóżka.
Do łóżka (w rozumieniu czysto seksu, a więc bez "chodzenia", miłości, kwiatków itp) pójdą z tym kolesiem, z którym nie będą spędzały czasu.... bo do seksu nie jest to potrzebne. Tym bardziej, że często jakiś tam moralniak u kobiet występuje i lepiej nie widzieć cały czas tego samego kolesia, który znając na co dzień daną pannę, jako grzeczną i schludną kobietę, poznał też zeszłej nocy jej inną naturę - zwierzęcą - co do której kobiety nie chcą się oficjalnie przyznawać.
Czyli te dziewczyny, z którymi spędzasz masę czasu i dobrze się z Toba czują (mogą nawet nago przy Tobie biegać) na bank nie będą chciały z Tobą seksu, ba, usłyszawszy taką propozycję, bardzo się zdziwią skąd Ci mogło to przyjść do głowy.

Reasumując - przestań się przyjaźnić z kobietami, przestań je traktować na równi, po prostu idź i je rźnij smile. Bądź Rumcajsem, nie klechą smile.

39

WitchQueen napisał/a:

Mariusz9999 - Nie dawałam żadnych sygnałów, coś ty się tak jakichś sygnałów uczepił? Nigdy nie musiałam jakoś się wysilać, chyba się po prostu podobam facetom. Zawsze wychodziło to spontanicznie. Po prostu była chemia, obopólny pociąg fizyczny, który prowadził do mniej lub bardziej rychłego seksu.

Po prostu słyszałem historię, gdzie młoda dziewczyna lat 20+ spotykała faceta i była dla niego miła sympatyczna, zawsze zagadała, , znaki wskazywały na to, że ma ochotę na znajomośc z nim, a gdy ten zaproponował spotkanie wycofała się i wręcz powiedziała, że na pewno nie. On też naprostował, że chodziło mu o coś zupełnie innego niż zdecydowanej większości facetów.
Jak w takim razie zachowa się taka dziewczyna ? Czy jeśli jednak ten facet jej sie podoba, to w naturze kobiet jest spróbować kontaktu ponownie ?

Tak się zastanawiam, bo może moja dziewczyna nagle się wycofa, i jeśli tak to ja jej powiem, że w zasadzie nie traktowałem związku jak związek, spotykałem się z nią bo ona nie widziała przeszkód.
I czy ona będzie próbowała wrócić ?
Pytam kobiet, bo chcę wiedzieć jak to jest w naturze kobiet, jeśli kobieta przemyśli, że popełniła błąd, niesłusznie spławiła faceta, to czy będzie próbowała go z powrotem nawrócić na dotychczasowe relacje

40

Tak, ale wyjdzie na to, że i tak wszystkiemu winny jesteś Ty i w końcu jak ten frajer będzie biegał i ją przepraszał.
Nieważne czy działaniami kobiet rządzi logika, one zawsze mają racje, a Ty się masz do tego dostosować  i podziękować, że pozwalają Ci oddychać tym samym powietrzem.
Jak jeszcze o tym nie wiesz, to niedługo się o tym dowiesz smile.

41

Mariusz9999 napisał/a:

On też naprostował, że chodziło mu o coś zupełnie innego niż zdecydowanej większości facetów.

Wręcz przeciwnie, zdecydowana większość facetów właśnie zaprzecza sobie w taki sposób, wypiera się swoich prawdziwych intencji.

42

Mariusz9999 - skąd ja mam wiedzieć co kierowało jakąś tam dziewczyną której nie znam. Nie jesteśmy wszystkie "z jednej fabryki".
To, że jestem dla jakiegoś faceta miła wcale nie musi oznaczać, że chcę się z nim spotykać albo uprawiać seks. Przecież mogę lubić drugiego człowieka i nie postrzegać go jako potencjalnego partnera. Ty chcesz przelecieć wszystkie kobiety które znasz?

Mam wrażenie, że szukasz jakiejś uniwersalnej instrukcji obsługi, a czegoś takiego po prostu nie ma.

43

Z moich obserwacji wynika, że odpowiednio doświadczony i wyrachowany mężczyzna będzie potrafił doprowadzić do seksu z większością napotkanych kobiet, jeśli tylko zechce. Oczywiście, po wszystkim dołączą one do licznego grona narzekających na takich wink

44

kb napisał/a:

Z moich obserwacji wynika, że odpowiednio doświadczony i wyrachowany mężczyzna będzie potrafił doprowadzić do seksu z większością napotkanych kobiet, jeśli tylko zechce. Oczywiście, po wszystkim dołączą one do licznego grona narzekających na takich wink

ciekawe skąd masz takie obserwacje ?

45

Miałem znajomych posiadających takie zdolności, a i moja siostra na takiego trafiła.

Posty [ 46 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » W jaki sposób dziewczyna daje znaki że ma ochotę być poderwana na sex?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018