powrot do Polski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Odp: powrot do Polski

To tylko u nas jest to pojecie "wyrodnych matek", kompletna bzdura. Dziewczyna ma 15 lat. Jezeli bedzie miala opieke (internat) i masz do niej zaufanie, to wracaj sama. Pozwol jej podjac decyzje. Zabierzesz ja na sile zaczna sie w Polsce klopoty. Ona wyjechala jako dziecko i to jest jej nowa ojczyzna. Bardzo duzo mlodziezy zyje w internatach i to jest normalne. Dzieci sie nie trzyma pod spodnica przez cale zycie.

kochac, jak to latwo powiedziec....
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Mussuka (2014-05-14 13:29:00)

a jak daleko jest ten kraj od Polski? Dasz rade odwiedzac ja (a ona Ciebie) wystarczajaco czesto? Bo oprocz problemow typu "da sobie rade czy nie" dochodzi zwykla dziecieca tesknota za mama. Teraz nie, ale po dluzszej rozlace corka moze to odczuc.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3

Daj jej szanse, moze sama stwierdzi, ze nie da rady. Moze zacznie tesknic? Wszystko jest mozliwe. Nie robilabym niczego na sile, bo to przynosi marne efekty. Madrzy ludzie, to zrozumieja, durnoty, beda potepiac.  Nie wiem w jakim kraju zyjesz i jakie sa mozliwosci finansowe.? To jest bardzo wazne czy stac cie na finansowanie corki? Ja mialam podobna sprawe, wyjezdzalam zagranice w zwiazku z malzenstwem, syn powiedzial, ze nie wyjedzie i zostaje w Polsce. Musialam to uszanowac, poszedl do technikum z internatem. Dosyc czesto przyjezdzalam do Polski, co miesiac dostawal pieniadze i musial sie tym rzadzic. Te przeciecie pepowiny bardzo mu pomoglo, stal sie samodzielny. Ukonczyl szkole, poszedl do pracy. Dzis jest prawie 40-letnim facetem. Co ja sie na sluchalam, ze wyrodna matka itd. Zawsze odpowiadalam, ze dzieci elit  na calym swiecie mieszkaja w internatach. Dyskusje sie konczyly.

kochac, jak to latwo powiedziec....

4

Ja tez uwazam, ze nie ma co dzieciaka na sile ciagnac tam, dokad nie chce i bedzie sie zle czuc, buntowac, uciekac itp.
Tylko nalezy sie do tego rozstania wlasnie dobrze przygotowac - finansowo, logistycznie, nawet zalatwic jakas "rodzine zastepcza" w sensie np. pogadac o sytuacji z rodzicami jakiejs jej bliskiej przyjaciolki, ktorzy mogliby "miec oko", powiedziec, ze bylabys wdzieczna za "piecze" czy moze pomoc w razie jakiejs naglej sytuacji, za ew. telefon czy mail gdyby cos sie dzialo. Albo tak po prostu, od czasu do czasu dla uspokojenia duszy, ze z Twoja corka wszystko jest ok. Poza internatem oczywiscie, bo tam przeciez jacys opiekunowie tez sa.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018