jestem mezatka, dzieciata a mam obsesje na punkcie faceta z pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jestem mezatka, dzieciata a mam obsesje na punkcie faceta z pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: jestem mezatka, dzieciata a mam obsesje na punkcie faceta z pracy

Mam normalna rodzine, dobrego meza a od 1.5 roku niemoge przestac myslec o kims z pracy... nic miedzy nami niebylo oprocz malego flirtu przy barze na przyjeciu gwiazdkowym dawno temu, nawet dobrze go nieznam ale niema dnia zebym o nim niemyslala.
Poniewaz jest osoba publiczna, wyszukuje jego fotki i wywiady w mediach... jak niemormalna. prawie calkiem stracilam zainteresowanie mezem i nawet teraz jak zaszlam w druga ciaze nic sie niezmienilo...

Probowalam nie szukac go w mediach i skupic sie calkiem na rodzinie ale wystarczy ze spotkam go w pracy albo dostane maila i zaczynam od nowa.

Ktos z was tez tak mial? jak sie z tego leczyc?

dzieki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jestem mezatka, dzieciata a mam obsesje na punkcie faceta z pracy

Zmienić prace i przestać wyszukiwać informacji na jego temat? A, i zmienić mail lub dodać go do spamu [;

3

Dzieki za odp.. Zmienic prace w ciazy raczej niemoge a na maile musze odpisywac bo sa sluzbowe.

Probowalam niewszukac go w mediach ale.. niewyszlo

4 Ostatnio edytowany przez Byla_Narzeczona (2014-05-06 19:20:07)

No cóż, długo to pewnie nie potrwa, bo niedługo niemowlę, poza tym możesz zawsze iść na zwolnienie i nie mieć kontaktu przez dłuższy czas. Problem się zapewne sam rozwiąże.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jestem mezatka, dzieciata a mam obsesje na punkcie faceta z pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018