Przeprosiny Przyjaciela - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Przeprosiny Przyjaciela

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Przeprosiny Przyjaciela

Witam dziewczyny.
Jestem Karolina mieszkam w Poznaniu. Mam do was takie o to pytanie. Wiadomo jak to faceci dość często nas krzywdzą itd itd i nie chodzi mi tu o zdrady bo dla mnie zdrada to nie skrzywdzenie tylko upodlenie które się tępi:) Mój znajomy skrzywdził kobietę i to bardzo - podczas ich kłótni bardzo cierpiał bo jest bardzo uczuciowym facetem znam go 8 lat i takiego jak on jeszcze nie spotkałam, spokojny, szanuje kobiety, nigdy nie sypiał z przypadkowo poznanymi kobietami dla niego seks to tylko wtedy gdy się kocha z obu stron no taki był jest i chyba będzie. Ale ma sporo wad...to może nie takie wady jak mają niektórzy faceci, on po prostu jest bardzo uczuciowym facetem, często płakał jak podczas kłótni jego kobieta zbyt wiele powiedziała itd itd nie potrafi żyć z kobieta w milczeniu jak to my mamy że potrzebujemy czasu a on wręcz przeciwnie od razu chciał aby kłótnia znikła i wszystko wróciło do normy. Gdy nie radził sobie coraz bardziej to w kłótni i w wielkich emocjach zaczął ja straszyć że się zabije on ja kocha ale bardzo go raniły jej słowa i sobie rady nie dawał no i tak było kilka razy, ostatnio wywinął podobny numer lecz się upił choć alkoholu nie tyka i w to mu wierzę bo nigdy nie pił chyba że okazjonalnie i to jeszcze malutko. No ale  z tego co wiem to nie miał już sił jego związek był w kryzysie i to go bolało więc się napił niestety przesadził zaczął się rzucać i krzyczeć że jak go zostawi to się zabije, przyszła jej matka policja, karetka i go zabrali do szpitala. następnego dnia jak wrócił do domu zastał puste mieszkanie już jej nie było no i się załamał tak ostro, chciał zwrócić na siebie uwagę chciał tylko przytulenia a nie krzyków no i dowiedział się że jego kobieta idzie do niego a on 10 minut przed jej przyjściem odkręcił gaz, muszę powiedzieć że jeszcze był pijany bo jak go wypuścili z rana ze szpitala to miał ponad promil alkoholu no ale ona przyszła z matką no i możecie sobie wyobrazić co się działo, znowu policja, szpital itd itd. Po 2 dniach spotkali się i z tego co mi opisał wyglądało to tak że jego kobieta się rozkleiła i płakała wylewając wszelkie żale i prosiła by tego więcej nie robił, facet jak to facet chciał wiedzieć czy jest jeszcze szansa dla nich ona nie powiedziała kategorycznie nie ale tez powiedziała że nie ma ochoty na spotykanie się z nim itd itd itd ale ponoć sie przytulali i jak ja odprowadzał to nawet dała się objąć. Z tego co wiem to kolega bardzo to przeżył i własnie po tym zdarzeniu dopiero pojął jakim był debilem, zmienił się i to bardzo zrozumiał swoje zachowanie, chodzi dobrowolnie na terapie jedna i drugą itd itd wczoraj z nim rozmawiałam i widziałam się z nim to widać że zmienił się i to bardzo ale problem polega na tym że on naprawdę ja kocha tak normalnie wiecie o co chodzi......widać to w oczach ma 32 lata był w kilku długich związkach ale nigdy tak nie miał jak ma teraz dał jej tydzień spokoju lecz nie wiem co dalej ma robić i ja tez nie wiem bo jestem w kropce, pyta się mnie co ona myśli czy jeszcze coś do niego czuje czy jego walka ma jakiś sens itd itd co wy dziewczyny myślicie. Acha i zrobił ostatnio coś takiego dla swojej mi sie bardzo podoba nie wiem jak wam.

Kurczę nie mogę wstawić linku ale podam nazwę kanału to zobaczcie same czy takie coś by ruszyło serca kobiety skrzywdzonej?? mnie by ruszyło bo mój facet na takie coś to nawet by nie wpadł.

"przeprosiny dla gabi od maxa" takie cos wpiszcie na YT to znajdziecie tylko dziewczyny szczerze smile

Tylko bez przerw bo inaczej nie mogę dodać linku

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przeprosiny Przyjaciela

Czy oby na pewno chodzi tu o znajomego, a nie o Twoja osobę?, z resztą to nie ma znaczenia. Nie bardzo jednak rozumiem, gdzie leży błąd opisanej osoby, w jaki sposób krzywdził swą kobietę, skoro był tak bardzo uczuciowym i szanującym facetem???

Boso, ale zawsze w ostrogach.

3

Hahahaha myślisz że ja to facet?? hahaha spoko spoko nie gniewam się. Chodzi o to że jest w dole z którego wychodzi ja mu doradzam jak umiem ale nie chcę przeginać ani w jedna ani w drugą stronę, opisałam wam jego historie. Chodzi o to że jest dobrym facetem ale przegiął prawda??? Jaka kobieta chciała by mieć faceta który straszy samobójstwem tego długo się nie da wytrzymać ale była z nim rok i trwała przy nim bardzo długo aż do ostatniego momentu gdy faktycznie przegiął i to ostro. I ja chce się doradzić co mam mu powiedzieć??? bo cholera nie wiem...jestem jego przyjaciółką i patrze na to nie tak jak powinnam. Dla tego pisze tutaj nikt z was nie zna go ani jej więc możecie się wypowiedzieć.

Ale co Ty mu chcesz jeszcze doradzać? smile Facet zrozumiał, na terapię chodzi, dał jej znać, że ją kocha i tęskni. Bądź przy nim i go wspieraj jako przyjaciółka, aby było mu lżej, ale teraz decyzja należy do jego byłej.

I tak, to straszenie i akcja z gazem były po prostu żałosne i dla wielu osób jest to sytuacja nie do udźwignięcia. Poza tym czy jego by to satysfakcjonowało, gdyby była z nim z litości?

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

5

Ja wiem tez mu to mówię ale bardziej chodzi mi o to czy po tym co zrobił kobieta by przestała do niego cokolwiek czuć??? bo ja nie ale takiej sytuacji nie miałam, miałam troszkę inne bo facet mnie uderzył ale jak się kocha to tak prosto się nie zapomina chyba co???

6

Cóż, może jako przyjaciel to fajny facet jest, ale jako partner to nie dał rady... Delikatnie mówiąc.
Ja się dziewczynie wcale nie dziwię, że nie widzi już szans na związek, mi też były zrobił podobną akcję i oczywiście uciekłam ile sił w nogach. O swoje zdrowie psychiczne trzeba dbać, a tu co kłótnia to podobna akcja będzie, bo średnio wierzę, że gość się zmieni. Za chwilę to dziewczyna się nerwicy nabawi i nie będzie z domu wychodzić w obawie, że facet coś sobie zrobi. Tak się nie da żyć...
Najlepsze co on może zrobić to dać jej święty spokój. Bez wydzwaniania, błagania o szanse, bez próśb o spotkania. Dać jej odejść, skoro taką decyzję podjęła i zająć się swoim zdrowiem, zamiast tworzeniem bezsensownych filmików na yt. Niech chodzi na terapię, to może jest szansa, że stworzy jeszcze jakiś zdrowy związek.

Karolina Anna 15/12/2012 
Alexandra 09/06/2014

7

Ok ok rozumiem ciebie doskonale. Ale jak wspomniałam był w kilku związkach paro letnich i nigdy nic takiego sie nie stało i nie działo i to mnie dziwi. Może faktycznie ja tak mocno kochał że przez te kłótnie i jej zachowanie nie dał rady i zrobił co zrobił.
Dziwi mnie tylko podejście twoje do tego tematu............nie wiem ile masz lat i ile przeżyłaś i widziałaś i słyszałaś bo ja wiele i powiem ci że jeśli się nie kocha kogoś itd itd to odchodzi się od razu po pierwszej akcji czy to podniesienie ręki czy jakieś dziecinne próby samobójcze a więc szantaże nie wspominając o zdradach i zawsze gdzie była prawdziwa miłość taka naprawdę to nie było mowy aby nie wrócić i żeby nie wybaczyć. Ty nigdy nie chciałaś wybaczania bo zrozumiałaś że robisz źle i tak się nie powinno robić drugiej osobie.
Ja go nie bronię tylko czasem dziwię się że niektórzy mają takie zlewające podejście ale jak powiedział ten mój przyjaciel nikt cię nie zrozumie do póki sam tego nie przeżyję.

8

Swoje przeżyłam i swoje wiem...
To, że nie czekałabym aż dostanę "w pysk" kolejny raz nazywasz zlewającym podejściem?
Mojego byłego wraz z sąsiadami ściągałam z parapetu na 12 piętrze. Do dzisiaj mam gęsią skórę na plecach jak sobie to przypomnę. Dziwisz się, że nie miałam zamiaru sprawdzać czy coś podobnego się powtórzy?
Zdradę próbowałam wybaczyć, starałam się, ale nie udźwignęłam, to akurat inna historia.
I jasne, że gdybym popełniła błąd, to chciałabym szansę otrzymać. Ale gdybym kogoś kochała, to po czymś takim nie miałabym nawet odwagi o nią prosić. Skoro ja mam ze sobą problem, to nie obarczam tym kogoś innego.

Karolina Anna 15/12/2012 
Alexandra 09/06/2014

9 Ostatnio edytowany przez Karolina2014 (2014-05-06 20:17:30)

Rozumiem cię. tylko w tej dyskusji jest taki problem że on nie jest samobójcą grał role aby w końcu zwrócić uwagę swojej kobiety na fakt że dość kłótni on nigdy by sobie nic nie zrobił i sam mi to powiedział że gaz odkręcił 5 minut przed jej przyjściem i myślał że przyjdzie sama że przytuli i powie że będzie dobrze a wyszło inaczej. Zresztą nie wiemy jak u nich było naprawdę coś mi tam opowiada więc ona święta nie była bo jak się kłócili to nie przebierała w słowach itd itd dla tego chciałabym aby ktoś spojrzał na to chłodnym okiem nie myśląc o tym jakie tragedie go spotkały tylko tak od serca powiedzieć co ma zrobić i co ona czuje i myśli.
A zapomniałam się spytać w jaki sposób powinien przepraszać i czy taki filmik na YT to fajna sprawa dla kobiety czy też nie

10

No ok. Ale jak się ma dość kłótni to się rozmawia, a nie wciela w role niedoszłego samobójcy i odkręca gaz. I jeszcze myślał, że ona go przytuli i będzie dobrze... Błagam... Przecież nie tak dorośli ludzie rozwiązują problemy.
Może ona święta nie była i jak mówisz nie przebierała w kłótni w słowach, ale mówić coś, a robić takie przedstawienie na pół bloku to już inna kwestia.

Co ma zrobić już powiedziałam. Dać spokój. A co ona czuje i myśli nikt Ci nie powie. Chyba, że ją zapytasz.

Karolina Anna 15/12/2012 
Alexandra 09/06/2014

11

Co do filmiku... hmm...
Zależy, co ona teraz czuje. Jeśli nie chce mieć z nim kompletnie kontaktu i według niej wszystko skończone, to na jej miejscu bym się wnerwiła za publikowanie prywatnych zdjęć. Więcej szkody, niż pożytku.

Szczerze mówiąc ja bym do tego faceta nie wróciła, gdyby chodziło o mnie.

12

Byla_Narzeczona napisał/a:

Szczerze mówiąc ja bym do tego faceta nie wróciła, gdyby chodziło o mnie.

No właśnie... Ja też.

Karolina Anna 15/12/2012 
Alexandra 09/06/2014

13

Przypominając sobie dyskusje z dziewczynami z pracy to zawsze każda mówiła że nigdy by nie wracała jeśli by jej facet zrobił to i tamto lecz na całe szczęście uczucia są silniejsze i zawsze wracały ale was rozumiem.

14

Ja też miałam takie zasady i je łamałam z uwagi na uczucia, ale... nie, sorry, czegoś takiego to na serio W ŻYCIU smile Np. ja nie cierpię brania na litość w takim stopniu. Załóżmy, że by mu się przez przypadek udała pokazówa w 100%-ach... I co, miałaby żyć do końca życia z poczuciem winy? Że to niby przez nią? Zresztą mało kobiet lubi takie "ciapy" (broń Boże nie chcę obrazić, ale tak się zachował).

15

Ja cię rozumiem tez mu to tłumaczyłam żeby był jak dawniej a nie żeby świata nie widział poza swoja kobietę. No dobra a jakie macie pomysły na przeprosiny. Nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na smsy a więc przeprosić nie ma jak...........macie jakieś szalone propozycje bo on nie chcę standardowych przeprosin tylko takie wyjątkowe, szczególnie że jest romantykiem jak potrafił zapalić w mieszkaniu 300 świeczek i całe mieszkanie nimi obłożyć i zamówić kolesia który grał na skrzypcach a więc chęci ma tylko nie wie teraz jak............

16

Słuchaj, to nie chodzi o to, żeby przeprosiny były jak najbardziej spektakularne. Nie potrzeba miliarda płatków róż, tysiąca świec i stu kadzideł z harfą w tle. Ważne, aby były szczere, a chęć poprawy prawdziwa.
Jeśli już bym coś na jego miejscu robiła, to wysłałabym do niej bukiet z krótkim liścikiem... takie drobne rzeczy, oczywiście nie w nadmiarze. Ale na pewno nie rozpaczliwe wołanie, to ją może tylko zniechęcić. Rozpaczliwe wołanie to ona miała wcześniej...

17

Masz racje.....a więc co radzisz???

18

Ja bym od bukietu zaczęła, po załóżmy tygodniu-dwóch gdzieś bym zostawiła (w pracy u niej?) np. pudełko Rafaello czy co ona tam lubi, po kolejnym tygodniu następną drobną rzecz. Do każdej dołączony liścik, np. w pierwszym znowu "Przepraszam", potem np. "Na osłodę, Twój [imię]", a w tym trzecim czuły tekst, ale sugerujący, że jest to ostatni upominek i teraz krok należy do niej.

Nie wiem, czy by się to sprawdziło. Nie znam jej charakteru, ale wczuwając się w tę sytuację wydaje mi się, że to by było najrozsądniejsze wyjście, jeśli chce jej zrobić przyjemność i ją do siebie przekonać. Ani to by nie było nachalne, ani olewcze.

19

Pewnie tak a co byście powiedziały jak by facet podstępnie zwabił was do restauracji??? Bo właśnie się pyta czy byłoby to na plus czy na minus??? bo skontaktować się z nią nie ma jak a chciałby porozmawiać. Ona jest młodą kobietą zawsze była zdobywana i adorowana i to co wiem to nigdy pierwsza nie przychodziła aby zakończyć ciche dni czy przeprosić zawsze czekała na niego. Co zrobić z taką kobietą gdzie duma jej nie pozwala aby pierwszej napisać. Najśmieszniejsze jest to że po 5 dniach mój przyjaciel wysłał jej wiadomość że rozumie jej decyzje o rozstaniu że chce dać jej czas na przemyślenia i że jak znajdzie ona czas to warto się spotkać itd itd bez błagania i proszenia i przepraszania taka zwykła normalna wiadomość acha i napisał jej że u niego zachodzi wiele zmian i że u niego jest ok A ona mu odpisała żę nie myślała że tak mało dla niego znaczyła że nie myślała że jak się rozejdą to tak szybko będzie szczęśliwym facetem i takie bzdury i że teraz ma się od niej odwalić.
Przecież jest to dziecinne napisał normalną wiadomość a ona odebrała to jak by ich rozstanie poprawiło jego życie i tak naprawdę ona teraz już wie co dla niego znaczyła. I jak tu z taką kobietą rozmawiać??

20

Nie wyobrażam sobie sytuacji w której  mężczyzna szantażuje mnie , że się zabije ...bez względu na to co bym nie zrobiła , nie jestem niczyją własnością i nikt mnie do niczego nie zmusi. EX dziewczyna Twojego kumpla również ma własną wolę i najlepsze co on może zrobic w tej sytuacji to ją uszanować .
Powiedz przyjacielowi żeby znalazł sobie jakąś pasję i niech ją uprawia tak w 100 % ,niech nie myśli o byłej dziewczynie .Zwykłe przepraszam , krótkie wytłumaczenie jej dlaczego tak się stało i czekanie na jej decyzję .Niech jej pokaże , że nie ma na jej ptk obsesji , a niestety przesadne staranie się o jej wzgledy o tym świadczą i na pewno  nie przekonają jej do jego osoby .

Zycz mu ode mnie wytrwałości.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Przeprosiny Przyjaciela

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018