Fałszywa przyjaciół ka w pracy- jak się jej odwdzięczyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Fałszywa przyjaciół ka w pracy- jak się jej odwdzięczyć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1 Ostatnio edytowany przez koalicja (2014-04-21 20:56:01)

Temat: Fałszywa przyjaciół ka w pracy- jak się jej odwdzięczyć

WITAM KOCHANE MYŚLĘ ŻE POMOŻECIE
Pracuje ponad rok w nowo otwartej restauracji zawsze miałam dobre relacje z innymi pracownikami na moim stanowisku, paniami na kuchni oraz szefem. Zawsze byla fajna rodzinna atmosfera. Wlasciciel mój szef od początku mojej pracy przyjął formę kolegi,  kazał zwracać się po imieniu do niego, żartował, rozmawiał, dochodzilo nawet do wyglupow. ok. dwa miesiące temu do pracy na tym samym stanowisku co ja przyszla nowa kolezanka z pozoru wygladajaca na sympatyczną, milą prostą dziewczyne. Po jakimś czasie przy małym sporze za barem na koniec pracy podeszla do mnie i powiedziała żeby jej zwracać uwagę gdy coś źle robi upominać że się nie obrazi że uczy się i ma prawo robić bledy..Wskazywało na to po prostu po rozmowie z nią by być szczerą tak więc byłam i nawet dobrze mi sie z nią pracowało , ktoregos razu nawet umówiliśmy się po pracy na piwo. Niestety to nie trwalo długo , bo po jakimś czasie zaczełam słyszeć plotki na swój temat jak obrabia mi tylek sama też słyszałam, zaczela latać na kuchnię na pogawedki do Pań z szefem to już wogole haha hi hi itd Po czasie każdego przerobiła pod siebie. Szef mnie omija nie rozmawia ze mna juz nie zartuje ,kucharki czesto mnie zaczely upominac robic po zlosci ze niby zamowienie źle im sformułowałam i zle dlatego poszlo kiedy zawsze reagowały na to spokojnie bez szumów a nowa kolezanka zaczęła każdego mieć za przyjaciela..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fałszywa przyjaciół ka w pracy- jak się jej odwdzięczyć

Na sam poczatek zalecam totalna olewke bo najgorsza jest obojetnosc. Zalecam wzmocnic Swoja pozycje zanim przejdziesz do kontrataku i przede wszystkim bardzo dobre stosunki z szefem.

GG:44820597 MICHAŁ smile

3

Michst przez olewke zrodziła się niestety obojętność a co za tym idzie brak mi juz siły.
O kontrakcie nic nie wspominałam...

4

Wykonuj swoją prace , dobrze bez zastrzeżeń , jak dotychczas . Oni się jeszcze wszyscy pokłócą przez nią , bo ona tak namiesza . A ile ona pracuje z Wami ?

5

Kontratak nie kontrakt :)
Narazie wzmacniaj Swoje sily i poczekaj na odpowiedni moment. Mialem na mysli dobre stosunki z szefem i abys dobrze sie spisywala w pracy. Na poczatek dobrze jest zaczac podwazac Swoja przyjaciolke.

6

Marietta powiem Ci szczerze że przez 1,5 roku mojej pracy ja nie spotkałam się nigdzie z takim falszyzmem. .
...a to pierwsza taka moja stała praca. Ona dosłownie parę miesięcy u nas pracuje..

7

Michst a co do szefa to chciałabym by te stosunki były lepsze, bo to nie jest zły człowiek mimo ze czasem krzyknie...tylko nie wiem czemu on mnie tak zaczął traktować olewacko. .

8

Ja uważam, że koleżanka chce się bardziej wykazac w pracy. Chce pokazac wszystkim, że to ona jest najlepsza.
W pracy pojawiają się nieraz takie rywalizacje, powiedziałabym dziecinne.
Na początku próbowała niby złapac kontakt z Tobą, ale wszystko potem obracając przeciw Tobie.
Pewnie należałoby się trzymac od takich z daleka.
Tak, jak już wspomniano w tym wątku - ignorowac ją i robic swoje.

Nie da się nie rozmawiac z kimś w pracy, ale przynajmniej można robic dobre wrażenie.
Jak rozmowy, to tylko służbowe i nie dac się manipulowac.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

9

Moze przesadze ale zmiana stosunku Twojego szefa do Ciebie moze miec cos wspolnego z Twoja kolezanka z pracy.

10

A najlepsze że, po dwóch tygodniach pracy ona bez problemu gdy mieliśmy imprezę w pracy i obsługiwalysmy pod oczywiście już nieobecność szefa z lodówki z alkoh. wyciąga piwo i pyta się mnie czy chce bo ona ma taką chęć z sokiem.

11

A no może mieć coś wspólnego z nim tylko, że nie wiec co skoro ona ma chłopaka. .. (chyba tylko tyle że ona mu głupoty może na gadać na mnie)

12

Moze mu dala to co my faceci lubimy najbardziej i weszla na jego dobra strone.

13

Koalicjo, bardzo proszę, abyś nie pisała postów jeden pod drugim - jest to sprzeczne z regulaminem forum. Jeśli chcesz coś dopisać, użyj funkcji "edytuj". Równocześnie proszę o zapoznanie się z zapisami naszego regulaminu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Mod. Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

14

Michst napisał/a:

Moze mu dala to co my faceci lubimy najbardziej i weszla na jego doone.

..był zawsze przeciwny z czego wiem by łączyło go coś z pracownicą, ale wszystko mozliwe..

15

Gdybym byl na miejscu szefa traktowalbym dobrze kobiete z ktora spalem takze moze cos byc na rzeczy.

16

Mnie traktował podobnie żarty , zaczepki uśmiechy a teraz nic myślę że gdyby
On coś z nią to raczej przeciwnie by się zachowywał nikt nigdy nic o jego życiu prywatnym nie wiedział. 
Ja z nim nie spalam;) a zachowywał się tak samo jak teraz przy niej się zachowuje. .

17

Obserwuj ich uwaznie skoro on zmienil do Ciebie stosunek to musi w 90ciu % byc zwiazane z Twoja kolezanka tym bardziej ze on wie o Waszej wzajemnej antypatii.

18

A jak jej podziękować ładnie za te ciągle mieszanie i za te obrabianie do każdego mi tyłka?

19

Na chwile obecna staraj sie nie awanturowac w pracy bo o ta w Polsce ciezko. Skup sie na pracy i na dobrych stosunkach z szefem. Jesli masz jakies niezalatwione z nia sprawy pogadajcie na neutralnym gruncie poza praca.

20

A co do tego stosunku z szefem hmm? Jak on ma wyglądać by był dobry?

21

Wykonuj dobrze Swoja prace i badz dla niego mila. Postaraj sie go przeciagnac na Swoja strone.

22

Po prostu wykonuj swoją pracę i żadnych manipulacji , bo to nie jest dobra metoda.
A ona wpadnie sama we własne sidła. Chyba że jest  to znajoma kogoś z pracowników...
Tego nie wiesz tak naprawdę, ja bym zajęła się pracą  pomimo tego jak postępuje
ta nowa . Nie daj się wkręcić , życzę powodzenia i siły smile

23

Takie fermenty w pracy zwykle i tak obracaja sie przeciw maciwodzie ;-)

Mila atmosfera jest wazna ale trzeba pamietac po co chodzi sie do pracy. Nie dla kolezanek tylko w celach zarobkowych, wiec skupilabym sie na wykonywaniu dobrze swoich obowiazkow a i pozostalabym mila dla otoczenia bez zbednego spoufalania sie.

Dla mnie szef, ktory zbytnio spoufala sie z pracownikami to niezawsze dobry znak. Fajnie, luz itd ale takie zachowanie moze rodzic niezdrowe sytuacje wsrod pracownikow.

Badz madrzejsza od kolezanki i nie schodz na jej poziom :-)

24

Dzieki Serdeczne za Pomoc.
Właśnie dlatego tu się zarejestrowałem by z nikim z mojego otoczenia
nie rozmawiać na tematy pracy i zawsze wolę  milczec i przygladac się zachowaniu.
Właśnie tak postępowałam wykonywałam swoją pracę i
mimo wielu zaproszeń od niby koleżanek w pracy zawsze odmawiałam ponieważ
nie lubię fałszywych ludzi którzy wiem, że na każdym kroku mnie oczerniają.
Pozdrawiam.

25

I nadal dużo siły życzę Koalicjo smile
Nie jest łatwo nikomu , w nowej pracy zaaklimatyzować się  bo to wymaga czasu. A tym bardziej jeśli panuje obłuda i zakłamanie jak również to że Szef jest taki  jaki jest. Dlatego też człowiek musi radzić sobie sam... choć czasami aż głowa boli że dzieją się takie rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie smile

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Fałszywa przyjaciół ka w pracy- jak się jej odwdzięczyć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018