przesolona zupa :-D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1 Ostatnio edytowany przez Sky-high-etris (2009-08-31 14:36:13)

Temat: przesolona zupa :-D

Co robić by można uratować zupę (grzybową) którą przesoliła moja żona ;-D ? Gotowała ją 1 raz ale chyba jej solniczka się utopiła w zupie... No ale jest dobra tylko musze popijać po każdej łyżce szklankę wody ;-D ? Wraca z pracy o 22.. Zdążę uratować zupę ;-D ? Bo nie chcę jej powiedzieć, że to sama sól.. Bo będzie jej przykro ;-D dlatego pytam was co mogę zrobić ;D myślałem o dolaniu wody ;-D hmm ?

Oto i on... boski prototyp.
Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przesolona zupa :-D

Wrzuć do zupy ze dwa cale duze ziemiaki i zagotuj zupę,/ziemiaki prawie do miekkości/potem je wyjmij ,powinny wciągnąć nadmiar soli.Pozdrawiam serdecznie.:)

"Najlepszy moment na wprowadzenie zmian
nadszedł dziś
a nie pierwszego stycznia"

3

nie obrane ?

Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...

4 Ostatnio edytowany przez Don Pedro (2009-08-31 14:50:29)

Jeśli masz grzyby to na Twoim miejscu uśmiechnąłbym się do którejś sąsiadki. Niech ugotuje za Ciebie od nowa. Twoja żona się nie zorientuje i jeszcze będzie zadowolona, że taka dobra zupa jej się udała smile

5

U mnie sąsiadki to same plotkary ;-D wole nie ryzykować bo zaraz cała Nysa będzie wiedziała ;-D

6

A z tym dolaniem wody to też mi pierwsza myśl przyszła. A z tymi ziemniakami to nie wiedziałem, ale ja wogóle mało o kuchni wiem... smile

7

" Aby uratować zupę, do której dodaliśmy za dużo soli, należy wrzucić do niej kilka skórek suchego pieczywa, które wchłoną sól i dzięki temu zupa będzie się nadawała do zjedzenia;

- Do przesolonej zupy można również dodać kilka obranych i pokrojonych w grube plastry ziemniaków. Następnie zupę tą zagotować i odstawić na 10 minut, po czym ziemniaki wyjąć. Plastry ziemniaków powinny wyciągnąć sól."

Znalazłam to na pewnej stronie w internecie, stąd ten cudzysłów smile

8

Ok dziękuję ;-D coś wykombinuję ;-D 3majcie kciuki obym więcej nie spartolił ;-p

9

Perla napisał/a:

Wrzuć do zupy ze dwa cale duze ziemiaki i zagotuj zupę,/ziemiaki prawie do miekkości/potem je wyjmij ,powinny wciągnąć nadmiar soli.Pozdrawiam serdecznie.:)

To stary sprawdzony sposób już nie raz uratowałam tak zupę smile
Ziemniaki oczywiście muszą być obrana wink

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

10

siostra się tym zajmie ;-D bo już jedzie ;-p ja wole się nie tykać bo coś spindole ;-D

11

heheheheh:D:D:D

12

Zupa już dobra ;-D teraz idzie jeść ;-D ale moja Gosia będzie zadowolona ;-D

13

Gratulacje smile

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

14

niezły kombinator z ciebie smile ale dobrze że przykrości nie chciales jej robic smile

dam radę

15

Jak miło poczytać ,że mąż za słoną zupę nie krzyczy smile Pamiętam jak zaczęliśmy razem mieszkać i oczywiście gotować. Ja uwielbiam kasze i to każdy rodzaj. Gryczaną najbardziej, więc często pojawiała się w menu. Za którymś razem , mój mężulek litościwie poprosił,żebym już nie gotowała gryczanej, bo ona mu się z wojskiem kojarzy i nie trawi jej zapachu!!!!! Jak mnie tym rozbawił, bo ja myślałam,że jak się nią tak delektuje to mu smakuje, a On Biedactwo ledwo ją łykał. Wyrozumiały i  kochany , nie chciał mi przykrości robić!!!!

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

16

Za bardzo kocham żeby krzyczeć za jakąś zupe ;-D ale już jest ok ;-p za 2 godzinki wraca z pracy i posmakuje swojej zupki pysznej :-D

17

Też nigdy nie krzyczałem. W ogóle sam czasem namawiałem moją partnerkę żeby dała sobie spokój z gotowaniem bo wolałem inne rzeczy z nią robić. Wymagający nie jestem, a kury domowej z kobiety nigdy zrobić bym nie chciał smile

18

Ja nie jadam obiadów, w te miejsce wole iść na kebaba czy zrobić kanapki ;-D wolę jak moja Gosia siedzi ze mną ;-D ale ona twierdzi, że gotowanego trzeba coś zjeść przynajmniej raz dziennie ;-D nie namawiam jej ona sama ;-D

19

Sky-high-etris napisał/a:

ale ona twierdzi, że gotowanego trzeba coś zjeść przynajmniej raz dziennie ;-D nie namawiam jej ona sama ;-D

I ma rację. Słuchaj jej bo mądra dziewczyna jest smile

20

Gdy ja nie lubię zup ani innych dań...
Ok mieliśmy spamu nie robić ;-D

21

Słyszałam i sprawdza się do zupy (rosól) przesolonej wrzuć  1 dużego pomidora. Ale czytam że, zupka już jest.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018