Potrzebuję życzliwej rozmowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Potrzebuję życzliwej rozmowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Potrzebuję życzliwej rozmowy

Właściwie nie wiem jak zacząć. Potrzebuję porozmawiać. Żyję normalnie, prowadzę całkiem aktywne życie.
W moim życiu było ostatnio sporo stresów, które teraz chyba ze mnie schodzą. Nie potrafiłam skupić się na sprawach, które były dość ważne, zawaliłam je. Nic mi ostatnio nie wychodzi. Żyję dalej, staram się, próbuję. Przychodzą jednak takie momenty, w których myślę, że nie dam już sobie rady i zwyczajnie nie wiem co robić.
Potrzebuję porozmawiać. Żeby iść dalej. Jeśli ktoś zechciałby zaoferować swoją pomoc, ucho, w tym przypadku oko, byłabym bardzo wdzięczna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuję życzliwej rozmowy

Hej mina smile Fajnie, że zawitałaś na forum- tutaj znajdziesz różne grupy wsparcia, zerknij do działu NASZA SPOŁECZNOŚĆ- są przeróżne Netkafejki. Oczywiście możesz prowadzić ten wątek.
Skąd jesteś? Ile masz lat i....co się ostatnio wydarzyło u Ciebie?

3

Dziękuję za miłe powitanie.
Mam 23 lata. Mieszkam teraz chwilowo zagranicą. Miałam rodzinne problemy. Niektóre jeszcze trwają, inne w miarę się uspokoiły. Ciężko mi żyć tym czym na ten moment muszę. Zająć się "swoimi" sprawami. I jestem bardzo zmęczona.

4

Mina, jak chcesz możesz odezwać się do mnie na maila. Sama też potrzebuję czegoś takiego, kto wie, może jesteśmy w stanie pomóc sobie nawzajem? smile eokarska@gmail.com

5

Hej do mnie tez napisac maila jak chcesz .chyba każdy człowiek ma jakies problemy. A szczera rozmowa pomaga smile

moje życie to dzieci. W.S & C.S kocham.

ja może stara jestem , ale też proszę pisz na e-mail

7

Dziękuję Wam bardzo smile

8

Ja tez bym potrzebowala zyczliwej rozmowy sad jakiejs porady zyciowej by mi sie przydalo

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

9

iw25 napisał/a:

Ja tez bym potrzebowala zyczliwej rozmowy sad jakiejs porady zyciowej by mi sie przydalo

Chętnie się dołączę do tego wątku. Służę swoim kontaktem e-mail.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

10

Ja także. smile
Pozdrawiam

Najtrudniejszy jest dialog z samym sobą.

11

Witam ja też mogę pogadać zapraszam.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Potrzebuję życzliwej rozmowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018