Jestem z muzułmaninem, pomocy!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jestem z muzułmaninem, pomocy!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Jestem z muzułmaninem, pomocy!!

Witajcie netkobietki!
Nazywam sie Kasia i jestem tutaj nowa , mam wazny temat do poruszenia i potrzebuje na prawde dobrych porad , bo juz sobie rady nie daje z moja terazniejsza sytuacja.
Mieszkam w Norwegii od 9 lat , tutaj poznalam mojego terazniejszego chlopaka ..
Jestesmy juz razem od 2 lat i kilku miesiecy,ukladalo nam sie roznie..
Nieraz bylo dobrze a nie raz bylo na prawde zle.
Moj problem polega na tym ze ten chlopaczek jest muzulmaninem,nie myslalam o tym na poczatku naszej znajomosci..
Nie mialam jakies wyrobionej opinii,moim zdaniem to czlowiek to czlowiek.
Ale teraz kiedy zbliza sie ten czas kiedy to planujemy wspolna przyszlosc i plany , zaczelam sie bardzo martwic i szczerze mowiac to klapki z oczu mi zlecialy.
Ich kultura jest calkiem inna niz nasza,a kiedy wczoraj przeczytalam khoran i poruszylam temat z nim .
To on uznal ze obrazam islam i nie odzywal sie do mnie przez cala noc..
Boje sie najbardziej ze on po slubie moze ozenic sie jeszcze z kims innym,jezeli nie bylabym w stanie urodzic mu dziecka z powodow zdrowotnych on moze w kazdej chwili poslubic inna kobiete..
Ja po prostu nie wiem juz co mam myslec,z jednej strony bardzo ciezko mi od niego odejsc a z drugiej to boje sie tej calej sytuacji..
Dodam jeszcze ze nie poznalam jego rodzicow przez te 2 lata..
Znam tylko jego rodzenstwo,ale to nie jest to samo co rodzice.
Islam przeraza mnie pod kazdym wzgledem.. jezeli ja bym poslubila tego mezczyzne to musialabym oddac cala siebie,musialabym oddac wszystko co mam i zapomniec o tym na co ja mam ochote..
Boje sie , i nie wiem co robic .. nie wiem jak mu to powiedziec .
Bardzo mi przykro
Co mi radzicie kochane? Bo ja juz nie mam sil

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem z muzułmaninem, pomocy!!

Ja radzę, żebyś z Nim zerwała tak jak Ty tego chcesz. Powiedz Jemu o tym po prostu. Na, a ta Ich wiara też Mnie przeraża, bo słyszałam też w telewizji co się u Nich dzieje.

3

To twoje życie,i tak zrobisz po swojemu ale ja bym w związek z muzołmaninem się nie pchała,a tym bardziej w małżeństwo

4

Witaj,
Jeśli o o moje zdanie chodzi to bym odeszła od niego.Wyjaśniła czego się boisz i mimo że NA PEWNO BY CIĘ PRZEKONYWAŁ DO POZOSTANIA PRZY NIM to bym ODESZŁA ......... Również nie podoba mi się ich kultura---w większości takich związków jedna nie wystarcza. Jeśli już teraz się nad tym zastanawiasz to co będzie potem kiedy będziesz cała Jego i nie będziesz miała nic do powiedzenia ??? Myślę że póki jesteście jeszcze osobno że tak powiem to i lepiej. Zastanów się bo potem nie bedzie odwrotu, a tam się sporo dzieje z tego co wiem.

Życie to wielka niewiadoma,ale je kocham:)

5

Sama znasz odpowiedz,jezeli teraz sie boisz to co bedzie później .Pomyśl o swoich przyszłych dzieciach jakie by miały życie, zwłaszcza dziewczynki.Lepiej teraz powiedziec stanowczo koniec niż brnąć w to dalej, bo może byc tylko gorzej. Powodzenia i życzę odwagi.

6

To Twoje życie, nie mogę Ci powiedzieć, co masz robić, ale ja bym nie wiązała się z muzułmaninem, ponieważ nie jestem w stanie zgodzić się na ograniczenia, które narzuciłby na mnie ten człowiek i jego wiara.

Jeśli myślisz "Wydaje mi się, że jestem lepszym człowiekiem niż inni.", to masz rację. Wydaje ci się.

7

Jeśli chodzi o islam to jeśli nie jesteś muzułmanką albo nie przejdziesz na ichnią wiarę zawsze będziesz kobietą gorszej kategorii.

8

Skoro nie poznał Cię z rodzicami,nie szanuje Cię i nie ma wobec Ciebie powaznych zamiarów.
Tyle w temacie.

9

Witaj
Moja kolezanka jest zona muzulmanina,poznala Go na studiach w Polsce,on jest Egipcjaninem.Ogolnie to ona zaluje,kocha Go ale... np.nie zdecydowali sie na dzieci-poszlo oczywiscie o wychowanie dziewczynek.Ona powiedziala,ze w zyciu nie zgodzi sie ,zeby coreczka musiala nosic chustke i cala reszta tez jej nie pasowala,jemu pasowala,bronil swojej wiary-wiec poszli na kompromis,nie beda miec dzieci.Pasuje Ci taki zwiazek,ja -widzac ich malzenstwo-odradzam.Daj sobie spokoj,tym bardziej,ze juz teraz mowi Ci,ze obrazasz jego wiare-no proosze.To jest powazna decyzja,bedzie wymagal od Ciebie calkowitego oddania i posluszenstwa we wszystkim.Czy Ci ti odpowiada-takie ubezwlasnowolnienie?.Zastanow sie nad tym.Z dobrego serca radze-przemysl.

"Dziewczyny,miejcie troche empatii.A co to jest empatia?Ja cos slyszalam,to taka zupa z Azji" Lejdis
"Najgorzej,gdy diabel kupi na targu uzywane skrzydla i nagle glosi swiatu,ze teraz jest aniolem..." Elzbieta Bancerz

10

Będąc na Twoim miejscu odeszłabym od Niego, ale to tylko moje zdanie, zrobisz jak uważasz.. zresztą sama nie jesteś pewna swojej przyszłości z Nim. Powodzenia smile

"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..." :*

11

powiem szczerze że najlepiej by było gdybyś zostawiła sprawę tak jak jest. Nie wychodź za niego. Lepiej żyć tak jak teraz niż później czuć że nie jest się szczęśliwym z takim człowiekiem. Tylko że to nie jest tak do końca jego wina. To jest jego religia i on jej broni. My, katolicy, raczej nie bronimy naszej religii, ale islamiści (o ile dobrze odmieniam) - są inni pod tym względem. I z tym nie wygrasz.

12 Ostatnio edytowany przez szczęście111 (2014-04-07 16:22:04)

nigdy przenigdy nie będzie cię szanował jako kobiety, bo jego religia ma to do siebie że będziesz na straconej pozycji. A przecież religia jest dla niego ważna prawda? (o ile nie najważniejsza). Nie pakuj się w żadne małżeństwo, będzie obiecywał, że dla ciebie będzie wyjątkowy - bzdura, nigdy przenigdy z muzułmaninem. A jakbyś jeszcze pojechała w jego rodzinne strony poznać rodziców, to wylądowałabyś jako sprzątaczka, bez poszanowania, nie miałabyś nawet nic do gadania, zostałabyś "uwięziona" i pewnie byś już nie wróciła. Mało jest takich historii??? Mnóstwo.

Dzioło -  "zamyślone głowy" - hej, zamyślone głowy nie chcę z wami walczyć... jazda wink

13

widzę że wszystkie jednogłośnie się wypowiedziałyśmy za tym byś go zostawiła. To jest naprawdę najlepsze wyjście.
A jeśli nie to niech zostanie wszystko tak jak jest - jesteście parą, mieszkacie razem i przecież jest ok prawda?

14

Ja bym nie wytrzymała najbardziej tego że moja córka musiałaby przeze mnie cierpieć sad oczywiście gdybym ją miała. Wszystkie radzimy Ci dobrze więc zastanów się i powiedz co teraz myślisz po uzyskanych wypowiedziach.

Pozdrawiam

Życie to wielka niewiadoma,ale je kocham:)

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jestem z muzułmaninem, pomocy!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021