nerwica i problem z pijacym męzem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » nerwica i problem z pijacym męzem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: nerwica i problem z pijacym męzem

witam,znalazłam sie na tej stronie dzisiaj 1wszy raz bo jestem całkowicie załamana i szukając jakiejkolwiek pomocy trafiłam tutaj...Otóż dzis dotarło do mnie,chociaz dziwie sie ze chyba tak pozno,po 16 latach malzenstwa,ze mój mąż ma problem z alkoholem,Nie upija się moze codzień ale piwo jest dla niego chlebem powszednim i podobnie jak u wielu z was nie widzi problemu bo twierdzi,ze jedno czy dwa piwa dziennie to nie problem.Wiele rzeczy sie nawarstwiło i stwierdziłam,ze koniec,nie chce tak dalej zyc..mamy dwoje dzieci-syn 16lat i córka 2,5 roku.Ja odkad urodziłam jestem na utrzymaniu męża i tu pojawia się najwiekszy problem..praca.Odkąd w tamtym roku stracił prace(nie ze swojej winy)to zmienił sie nie do poznania.Zawsze byl pracowity,dobry dla mnie,dzieci.Starał się jak mogl chociaz sytuacja finansowa była cięzka,wiadomo,z jednej pensji utrzymac rodzine dzis jest cięzko.I własnie wtedy zaczely pojawiać sie puste puszki i butelki po piwie,wszędzie....piwnica,szafka,komórka.Ja tez lubilam się napić piwa i nie powiem bo nie raz pilismy razem ale jak sie zorientowalam,ze pije po kryjomu to zaczęlo do mnie docierac,ze to jest juz problem.Dodam,ze obydwoje pochodzimy z rodzin gdzie jest problem alkoholowy.Moi rodzice umarli od tego,przezylam w zyciu dramat,nie chce nawet o tym pisać...jego ojciec równiez jest alkoholikiem.Przez cale moje zycie przejawia się ten problem w rodzinie..moj wujek jeden,drugi.Tragedia.Nie mam wsparcia w nikim a teraz jeszcze mąż.Mam nerwice okropna,nie daje sobie rady ze sobą,dosyc,ze kłócimy się o to (on twierdzi,ze przez moją rodzine ja teraz wyzywam się na nim i on jest tu pokrzywdzony)to jeszcze problemy finansowe...ostatnio raz ma prace,raz jej nie ma a mi brakuje na wszystko,wiadomo,opłaty,utrzymanie dzieci..a on co robi?potrafi ostatnie pieniadze w domu przepić.Nie wiem co robic dalej bo jest coraz gorzej,do pracy nie moge isc bo u nas w miescie jest tragedia z praca a do tego nie ma mi kto pomóc przy dziecku młodszym,nie tak prosto sobie wszystko poukładać szczególnie jak sie myśli tylko o tym co tu dzieciom ugotować.Nie wiem,mam mętlik w głowie,nigdy bym nie pomyslala,ze będe płakac na męza bo zawsze mogłam na niego liczyć a teraz on nie rozumie,ze ma problem z alkoholem i wszystko sie sypie...boje się.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nerwica i problem z pijacym męzem

Kochana znajdz jakąkolwiek pracę. Jakby twój mąż tlumaczyl tak samo że przecież w waszej miejscowości jej nie ma to by nigdy nie pracował. Wszystko było dobrze dopóki nie stracił pracy, moglo to go zalamac i doprowadzić do popijania. Nie można tego tolerować, więc ustal z nim jak rozwiążecie problem nadużywania alko i bądź konsekwentna, z drugiej strony pomóż mu odciazajac go finansowo.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » nerwica i problem z pijacym męzem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018