prosze o pomoc, ekologiczne targi:):):) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » prosze o pomoc, ekologiczne targi:):):)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: prosze o pomoc, ekologiczne targi:):):)

proszę o pomoc..
jesteśmy firmą która chce sie wystawic na targach ekologii i zaprezentować nasze przemysłowe rozwiązania do domu M4 na segregacje smieci, chodzi o taką segregacje smieci małych rodzin, mamy roznego rodzaju pojemniki, wiadra z przedziałkami, kosze na szafy itp. Wszystko jest przeznaczone na segregacje odpadow
jak zorganizowac stoisko targowe ktore prezentowało by nasza ofertę tak aby przyciagnac klientow i aby od razu z daleka było widac o co chodzi, macie jakies ciekawe pomysłyusmiech.gif ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosze o pomoc, ekologiczne targi:):):)

Ale chodzi Ci o hm... oprawę wizualną tego stoiska? Nie wiem, jak to ująć. Ozdoby itd.? Czy jakieś hasło? Czy bardziej sposób promowania, kiedy już się klienci pojawią?

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » prosze o pomoc, ekologiczne targi:):):)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018