Rozwód - podział majątku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Rozwód - podział majątku

Mój mąż całe lata prowadził nielegalna działalność. Handluje samochodami,częściami samochodowymi. Ma kasy jak przysłowiowy chińczyk wojska. Jednak nic nie ma na siebie zarejestrowanego. Wszystkie samochody są na jego matkę ,mówi mi ,że on nic nie ma. Niestety nasze małżeństwo rozpadło się. Czy w takiej sytacjii mogę żądać podziału majątku jeśli on twierdzi ,że nic nie ma. Jak po 22latach małżeństwa wyegzekwować od niego to co mi się należy?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez reszka (2009-08-25 14:41:56)

Odp: Rozwód - podział majątku

Jakieś dowody na to, że on prowadzi te działalność, która mu przynosi dochód. Musisz pamiętać zawsze, ze dla sądu liczą się FAKTY.

3

Oczywiście że mam dowody z resztą nigdy się z tym nie ukrywał.Skserowałam wszystkie dokumenty,mam zdjęcia garaży gdzie trzyma części.Nie chcę wyciągać takiego ciężkiego działa ale w ostateczności będę musiała. Dzisiaj mam nadzieję ,że porozumiemy si e w inny sposób.Troszkę mąż przestraszył się tym wiec zaproponował spłatę.Zastanawiam się tylko czy przyjąć spłatę jednorazowo czy miesięcznie.Myślę ,że jednorazowo.Przykre to ,że po tylu latach małżeństwa trzeba myślęc o takich rzeczach:(

Reklama

4

Wiesz, tak dla ostrożności to poprosiłabym męża, zeby te pieniądze przez bank czy pocztę przesłał. Wtedy będziesz miała dowód, ze Ci dał te pieniądze. Potem może wmawiać, ze dal więcej itp a po co mieć jeszcze dodatkowe kłopoty.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018