Dziwne objawy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Dziwne objawy

Cześć Wam,
Ostatnio od jakiegoś czasu jestem strasznie nerwowa. Łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, na nic nie mam ochoty dosłownie na nic i mój partner zaczyna sie denerwować bo nie wie co sie dzieje:( Odrazu mówie nie jestem w ciąży:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne objawy

No to wiem już co się dzieje. Tylko co zrobić by było lepiej?

Powinnaś chyba postawić na uspokojenie tych swoich emocji, bo lepiej żebyś nie wiedziała jak to później może się skończyć. Staraj się zwrócić uwagę na to co wyprowadza Cię z równowagi. Później przeanalizuj czy Twoja złosć jest zasadna, zajmij się sportem, spij odpowiednio, nie pij dużo, nie pal.

3

Odp: Dziwne objawy

Przeanalizowałam te sytuację jak mówiłaś, no to troszke staram sie zwolnić tempo, ale dalej jak ktoś o coś pyta ,to jak to mój narzeczony mówi sycze do każdego. Jestem już po okresie i takie wahania powinny przejść a tu nie. Chyba jakiego odpoczynku potrzebuję zmiany otocznia:)

4

Odp: Dziwne objawy

lepiej działać na początku, bo później nie bardzo już się ma kontrole nad nerwami, a teraz jeszcze ją masz. Trzymam kciuki.

5

Odp: Dziwne objawy

Sama się wprowadziłaś w taki stan i sama się wyprowadź. Po prostu uświadom sobie, że wcześniej było tak samo i jakoś się nie denerwowałaś tongue

6

Odp: Dziwne objawy

Muszę nad sobą pracować:) wyjeżdżam na ten weekend z narzeczonym na odludzie to odpocznę:)

7

Odp: Dziwne objawy

Napisz czy to pomogło.
Ja mam od jakiegoś czasu bardzo podobnie, wszystko mnie potwornie stresuje, w nocy nie mogę spać, a później wyżywam się na otoczeniu. Mój narzeczony chyba zaraz mnie porzuci z tego wszystkiego - i tu akurat nie przesadzam

8

Odp: Dziwne objawy

wspaniale sie czuje, chyba jakieś przemęczenie było. Po przyjeździe czułam sie jakby we mnie siły nowe weszły smile ah fantastycznie było:D

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024